Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha este 8 után jön értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este 8 után jön értem a parom a munkába ezt hogy igazolja a COVID téma miatt?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűbb és gyorsabb ha van ilyen lehetőség, mint nekem 2 átszállással a hidegben menni és a műszakos járaton sokan vannak nincs meg az 1,5 méter távolság.
2020. nov. 12. 16:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
6%
A párodat el fogja vinni a részf.szú COVID bagoly este 8 után vagy minek kell addigra hazaérni?
2020. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan reckírozzátok meg, ahogy te írod, ha van pénzetek a bűntetésre.
2020. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Itt van a munkáltatói igazolás:


[link]


Word-ben letölthető. Írja bele a főnököd az igazat. Szóljon az igazolás a te nevedre, de az egyéb megjegyzésbe írja bele a párod adatait és az indoklást, hogy ő visz téged haza munkából és legyen 2 példányotok ebből az igazolásból, egyik nálad, a másik a párodnál. Mivel büntetőjogi felelősséggel kell nyilatkozni, én se írnám oda, hogy a párod az alkalmazottam, de az egyéb megjegyzésbe leírnám a szitut, aztán hogy ezt elfogadják-e a rendőrök, az már nem rám tartozna. Én semmi valótlant nem írtam le. Szerintem egy normális főnök ennyit megtehet.

egy főnök

2020. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Itt azon van a hangsúly, hogy 8 után csak nyomós indokkal lehet kimenni az utcára. A kérdés az, hogy a “páromért megyek” mennyire nyomós indok. Amennyiben nem szorulsz támogatásra és egyedül is hazatalálsz, szerintem nem az.

De a főnöködnél tehetsz egy ilyen próbát arra, amit a többiek írtak.

2020. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezt nagyon szigorúan vették. Nem adnak csak úgy papírt a párnak. Nem is adatnak, csak ott dolgozónak.
2020. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ha megértik meg ha nem nem, ha van lehetőség akkor jönni fognak értem. Egyedül a hideg sötét éjszakában fiatal nőként nem tanácsos mászkálni ezt a rendőrök is tudják.
2020. nov. 12. 19:38
 17/31 A kérdező kommentje:
13 Kaptunk munkáltatóit épp ma de nem így néz ki. Mondjuk tartalmilag hasonló.
2020. nov. 12. 19:39
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nagyon nincs értelme ennek a törvénynek, a vírus szempontjából a legkevesebb problémát okozza, ha valaki kocsiba ül és vezet este 10-kor. Szó szerint ki sem száll.
2020. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%

Nincs sok értelme, de valamennyi mégis, pl. fiatalok bandázása, bulizása esélytelen.


Mindenesetre ha megállítanak a rendőrök, biztosan megbüntetnek.

Rengeteg fiatal nő sétal egyedül a hideg sötét éjszakában (meg a meleg sötét éjszakában is). Aranyból vagy gyémántból vagy, hogy te erre nem vagy képes? Ha nem lenne párod, hogy járnál haza? Csak erre válaszolj légyszí.

2020. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

19 Nem vagyok aranyból vagy gyémántból de ha van más lehetőség akkor miért ne mennék autóval?

Ha cipekedned kell 50kgt akkor csak azért is kézben viszed hogy Megmutasd “nem vagy aranyból és gyemantbol “ és elbírod vagy ha autód van azzal fogod vinni és nem cipekedsz.

Senki nem választja direkt a rosszabb ,nehezebb utat, senki sem akar saját magával kib.szni.


Egyébként amikor nemvolt parom szinten volt aki eljött erttem késői órákban nem maszkaltam egyedül akkor a fiu testvérem jött.

2020. nov. 13. 05:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!