Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog hogy valaki ennyire lusta legyen? Túl durva voltam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves vagyok, tanárként dolgozom (otthonról) a párom is otthonról dolgozik. 5 napra el kellett utaznom a szüleimhez, mert segítenem kellett (mindegy is). Előre megfőztem, mindent direkt összeírtam és felraktam a driveba is és e-mailbe is elküldtem neki, mert már szólt hogy neki a kézzel írt papír nem jó. Szóval összeírtam mit hol talál, néhány dolgot hogy légyszi csinálja meg. Pl hogy össze van rakva egy adag mosás, pontosan leírtam hogy kell elindítani, aztán még azt is elmagyaráztam neki hogy kell teregetni. Ma hajnalban jött a vonatom, hulla fáradtan estem haza, gondoltam még ledőlök egy 3 órára mielőtt kicsomagolok, aztán 10-től meg dolgoznom kell. Ahha persze... semmi nincs kimosva, elmosogatva, a lakás legkülönbözőbb pontjain vannak széthagyva a sörösüvegek. Az ágyunk tiszta kupi, ott vannak a szennyes ruhái, a tegnapi “vacsora” utáni pizzás doboz, megevett vagy 20 tojást, de a leves ott romlik meg a hűtőben. A konyha kész kosz. Rémes volt, egyszerűen teljesen kiborultam hogy erre kell haza jönnöm. Megmondtam neki hogy kap egy napot hogy kitakarítson (addig a barátnőmhöz megyek), hogyha holnap reggel mikor visszajövök nem lesz rend, csomagolhat. Elkezdett kiabálni hogy, de neki dolgoznia kell és hasonlók. Megmondtam hogy nem érdekel, vagy rend van holnapra vagy mehet.

2021. jan. 25. 09:22
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
89%
Le kell írni egy felnőtt embernek drive-ban meg emailben, hogy hogyan kell teregetni???? Fogyatékos esetleg a kedves? Én egy percig nem tűrném, hogy életem párjával úgy kelljen viselkednem, mint egy engedetlen 3 éves gyerekkel. Dehát nem vagyunk egyformák, ha te ezt szereted, csináld. Nem fog megváltozni.
2021. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
87%

Tehát tanár létedre sikerült egy teszetosza alkoholista barommal összekötnöd az életedet.

Most erre mit mondjak? Gratuláljak?

2021. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
91%
Ja és ráadásul a te kecódban heréskedik? Hímek csúcsa, gyorsan dobd ki.
2021. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ez azonnal szakító ok. De amúgy az ilyen férfiakat legtöbb esetben a nők gyártják, mivel soha nem is volt elvárás, hogy ezeket mind megcsinálja magától, az elejétől kezdve pakolsz utána, ezt megszokja, nem alakul ki a rutinja, nem lesz neki természetes, hogy ő is kiveszi a részét. Aztán jön egy ilyen helyzet és borul a bili.


Legközelebb az első perctől kezdve teljesen természetesen vond be a partnered a házimunkába, legyen dolgok amiket csak ő csinál, pl este ő pakolja és indítja be a mosogatógépet, vagy reggel automatikusan ágyazzon be. Takarításnál ne azt kérdezd, hogy segít-e, hanem, hogy porszívózik vagy törölget? Hétvégi főzésnél: zöldséget pucol vagy felszeleteli a húst?

Ha már az elejétől így állsz hozzá, egyszerűen természetesen lesz neki. Legalábbis nekem bejött. Ha az én kezemből is kivennének mindent és nem lenne semmi dolgom, nekem is fura lenne, ha egyszercsak felháborodik a partnerem ezen.

2021. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
19%
szerintem itt senkinek sincs igaza: te igy szeretsz elni, a parod meg ugy. birom amikor nok azzal jonnek, hogy hazimunka igy, meg ugy, meg nincs megbecsulve: hat elmondom azert van igy, mert a legtobb ferfinek nincs igenye ezekre a dolgokra a noknek meg van, ezert a no csinalja meg. ferfikent pont eleg a pizza+sor kombo, meg, hogy odarakja a tojast megstuni. ja es a beagyazas is vegtelenul felesleges dolog. ha meg nem vagytok kompatibilisek, akkor nem kell egyutt elni. persze, ha aztan macskas no leszel, ne sirankozz, ja es a macska sem lesz jobb, mert ugyanugy rumlit csinal, es nem takarit fel, es meg a szart is ossze kell szedni utana.
2021. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
87%
#15 és a ruhát se kell mosni, nem igaz?
2021. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
91%
Alapból nem jönnék össze olyan gyerekkel, akinek előre főzni kell, meg megírni, hogy tartsa rendben a lakást. Wtf.
2021. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
93%
A pizza sör kombo csak igényteleneknek elég, mindegy hogy férfi vagy nő. A férfiak szeretnek jót hazait enni, igy maguk is el tudnak készíteni jó pár dolgot, sőt még a parjuknsk is szívesen főznek.. De hát nem vagyunk egyformák. Halistennek.
2021. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
79%
Persze, se mosni, se takarítani, se mosogatni, se főzni nem kell. Egyen meg minket a kosz, jöjjenek a csótányok, zabáljunk pizzát, igyunk sört és járjunk retkes ruhákban. Nőként kikérem magamnak a férfiak nevében, hogy ilyen igénytelen lények lennének. Inkább az szokott lenni, hogy van néhány eltájolt kretén, aki azt hiszi ez a normális, vagy elvárja a kiszolgálást és utána mikor megunják a női csodálkozik, hogy egyedül van. Az ilyenek aztán egyedül fekszenek otthon a ps előtt pizzás és sörös dobozokkal körülvéve, majd írják a gyakorira, hogy minden nő krva és miért nem kellenek senkinek, brühühü.
2021. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
18%
En azt nem ertem, miert nem lehet elfogadni, hogy masok az emberek preferenciai. Mellesleg, ha en kaptam volna emailben egy listat az asszonytol, hogy milyen hazimunkak legyenek keszen, mire hazajon, mar csak azert sem csinaltam volna meg. Amugy ezert sem jonnek ossze tanarnovel, mert otthon is azt hiszi, hogy az iskolaban van, es hazifeladatot kell adnia. Az meg kulon tema, hogy o csak ugy elmegy 5 napra a szulokhoz (ahogy o mondja, mindegy is hogy mi okbol), tehat akkor o nem felelos az amugy neki prioritas rendert, tisztasagert.
2021. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!