Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog hogy valaki ennyire lusta legyen? Túl durva voltam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves vagyok, tanárként dolgozom (otthonról) a párom is otthonról dolgozik. 5 napra el kellett utaznom a szüleimhez, mert segítenem kellett (mindegy is). Előre megfőztem, mindent direkt összeírtam és felraktam a driveba is és e-mailbe is elküldtem neki, mert már szólt hogy neki a kézzel írt papír nem jó. Szóval összeírtam mit hol talál, néhány dolgot hogy légyszi csinálja meg. Pl hogy össze van rakva egy adag mosás, pontosan leírtam hogy kell elindítani, aztán még azt is elmagyaráztam neki hogy kell teregetni. Ma hajnalban jött a vonatom, hulla fáradtan estem haza, gondoltam még ledőlök egy 3 órára mielőtt kicsomagolok, aztán 10-től meg dolgoznom kell. Ahha persze... semmi nincs kimosva, elmosogatva, a lakás legkülönbözőbb pontjain vannak széthagyva a sörösüvegek. Az ágyunk tiszta kupi, ott vannak a szennyes ruhái, a tegnapi “vacsora” utáni pizzás doboz, megevett vagy 20 tojást, de a leves ott romlik meg a hűtőben. A konyha kész kosz. Rémes volt, egyszerűen teljesen kiborultam hogy erre kell haza jönnöm. Megmondtam neki hogy kap egy napot hogy kitakarítson (addig a barátnőmhöz megyek), hogyha holnap reggel mikor visszajövök nem lesz rend, csomagolhat. Elkezdett kiabálni hogy, de neki dolgoznia kell és hasonlók. Megmondtam hogy nem érdekel, vagy rend van holnapra vagy mehet.

2021. jan. 25. 09:22
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
70%

Úgy értettem szakítanék, költöznék, nem lennénk együtt, mielőtt elutazik és rám akarna ilyeneket bízni listástul és módszerestül, nem úgy, hogy hogy bezárom a házba:D


Ez igenis sok! Edd meg a levest, amíg nem vagyok itt, úgy teregess, ahogy leírtam, amíg nem vagyok itt..


Az is igaz, hogyha úgy érzed ezekre szüksége van, akkor össze se kell vele jönni, de nagyon sokan csinálják azt, hogy alábecsülik a párjukat és rátelepszenek, irányítgatják, amikor az nem csinálja úgy a dolgokat, ahogy nekik tetszik.


Ha esetleg a párod nyafog, hogy "nem tudom beindítani a gépet, ezért nem mosok, moss te", ez tipikusan olyan mondat, aminél szakítani kell vele(hacsak nem viccel persze), de a te viselkedésed is kiakasztó és azt is szakításnak kellene követnie..


Szerintem te kifejezetten élvezed az irányítgatást, senki más nem töltögetné driveba és írna emailt, csak aki szeret annyira fontos lenni, hogy ezt csinálja és élvezi az főnökösködést.

2021. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem te túltolod, az életben nem találsz még egy olyan embert, aki ezt a fajta beszabályozottságot elviseli, megmondod hogy nézzen ki az ágya, mit egyen, hogyan végezze a házimunkát(leírni a teregetést?? csak úgy jó, ahogy te csinálod??)


kedves nőtársam (:

1) az nem az ő ágya, hanem az Ő ÁGYUK.

és igen, már az elején le kellett volna fektetni az igényeket. sajnos a kérdező párjának nincsen igénye arra, hogy ne malacólban éljen.

ez lesz itt a legnagyobb probléma, nem az hogy ki hogyan tereget.

2021. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem meg ezt senki nem élvezi és inkább azt szereti, ha úgy találja a dolgokat, ahogy hazaért. Most a kérdező a szemét, mert otthagyott egy tiszta lakást és még kaját is csinált? Ha meg otthagyja kaja nélkül azért lenne kötsög, mert szegény életképtelen fiúcskájának rántottán kellett élnie. Összességében nem illenek össze, mert a pasi feszt szarik a kérésbe és a házimunka elvégzését ő is regnálásnak éli meg, nem alapvető dolognak, így csakazértse alapon nem csinálja meg.


A nő a gonosz házisárkány, mert valakinek vezetnie a háztartást, különben nem lesz se kaja, se tiszta ruha. Az ilyen csecsemőknek pedig meg kell mondani mit kell csinálniuk, különben csak a nő dolgozhat az egészen. Így is a nagyrészét ő csinálja, egy minimális elvárás se lehet mert akkor már milyen gonosz főnökösködő. Amúgy én otthagynám ezt a palit, pizzazzon amennyit akar és keresnék egy normálisan gondolkodó, nem óriáscsecsemőt, aki magától is képes elvégezni a házimunkát és senkinek se kell regnálnia.

2021. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
84%
Kidobnam a csaba
2021. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
59%
33 El se engedtelek volna? Egy felnőtt embert?
2021. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem lusta, hanem elkényelmesedett melletted. Ez van, ha te mindent megcsinálsz és gyerekként kezeled a párodat.
2021. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
76%
Össze se kellett volna vele jönni? Azért azzal tisztában vagytok hogy az ilyen dolgok nincsenek az ember homlokára írva? Ez akkor derül ki ha osszekoltoznek. Azt meg a normális emberek nem az első randi után szoktak. Az más kérdés hogy azóta se dobta ki. De nem tudjuk mióta húzódik ez, lehet hogy nem régóta tart és a kérdező még reménykedik hogy megvaltozhat.
2021. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
87%
Azért fura, hogy itt milyen sokan tartják elfogadhatónak, hogy 5 napig nincs elmosogatva, és a szennyes ruhát az ágyban gyűjti. És még ő ordít, mikor megmondják neki, hogy takarítson ki.
2021. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy ezzel az emberrel egy fedél alatt éltél egy percet is. Na az a nem normális és nagyon durva. Esküszöm, nem értem, miért csinálják ezt más nők.
2021. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt férfi nem tudja beindítani a mosógépet? LOL. Te választottál egy gyereket társadnak.
2021. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!