Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog hogy valaki ennyire lusta legyen? Túl durva voltam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves vagyok, tanárként dolgozom (otthonról) a párom is otthonról dolgozik. 5 napra el kellett utaznom a szüleimhez, mert segítenem kellett (mindegy is). Előre megfőztem, mindent direkt összeírtam és felraktam a driveba is és e-mailbe is elküldtem neki, mert már szólt hogy neki a kézzel írt papír nem jó. Szóval összeírtam mit hol talál, néhány dolgot hogy légyszi csinálja meg. Pl hogy össze van rakva egy adag mosás, pontosan leírtam hogy kell elindítani, aztán még azt is elmagyaráztam neki hogy kell teregetni. Ma hajnalban jött a vonatom, hulla fáradtan estem haza, gondoltam még ledőlök egy 3 órára mielőtt kicsomagolok, aztán 10-től meg dolgoznom kell. Ahha persze... semmi nincs kimosva, elmosogatva, a lakás legkülönbözőbb pontjain vannak széthagyva a sörösüvegek. Az ágyunk tiszta kupi, ott vannak a szennyes ruhái, a tegnapi “vacsora” utáni pizzás doboz, megevett vagy 20 tojást, de a leves ott romlik meg a hűtőben. A konyha kész kosz. Rémes volt, egyszerűen teljesen kiborultam hogy erre kell haza jönnöm. Megmondtam neki hogy kap egy napot hogy kitakarítson (addig a barátnőmhöz megyek), hogyha holnap reggel mikor visszajövök nem lesz rend, csomagolhat. Elkezdett kiabálni hogy, de neki dolgoznia kell és hasonlók. Megmondtam hogy nem érdekel, vagy rend van holnapra vagy mehet.

2021. jan. 25. 09:22
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
85%

"Mellesleg, ha en kaptam volna emailben egy listat az asszonytol, hogy milyen hazimunkak legyenek keszen, mire hazajon, mar csak azert sem csinaltam volna meg."


Taps-taps az óriáscsecsemőnek!


Máskor a férfiak mindig kiakadnak, hogy hát nem gondolatolvasók, nekik el kell mondani, mit kell csinálni.

2021. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
91%

20

Csak az életképtelen heréknek kell listát írni a házimunkáról, mert a normális elvégzi magától is...

2021. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
91%

Véletlenül felpontoztam a 20-t, na mindegy

Nem kell általánosítani, hogy minden férfi pizzán és koszban él, a nők meg állandóan takarítanának és szegény pasikat is erre kényszerítik. Elárulom, nálunk is fordítva van. A párom főz, én csak a nagyon alap kajákat tudom megcsinálni, és simán elélnék pizzán meg melegszendvicsen, piszkálni is szokott emiatt, mert ő meg nem. A takarítás miatt se b@szogatom, mert engem se érdekel, hogy minden állandóan csillogjon, de megcsináljuk, ha már szükséges. Na, most ezzel mit kezdesz? A kérdező nyilván kifogott egy ilyen általad is felvázolt pasit, akihez nem illik, mert ő meg nem ilyen. És ettől még igaz lesz a sztereotípiád?

2021. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
25%

#22 Megint itt tartunk, hogy a normalis igy meg ugy. Kulonbozo emberek kulonbozo igenyek...


En akkor takaritok ki, es akkor mosogatok el, amikor EN szukseget erzem, nem akkor, amikor valami tulbuzgo tanarneni azt mondja. Szerintem ebben a sztoriban nem a ferfi hibas elsosorban, hanem a tanarneni aki gyerekkent kezeli a pasast, hat az persze hogy ugy fog viselkedni, mint egy gyerek, es lazad.

2021. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
25%
#23 A sztereotipia igaz lesz, mert statisztikailag ez van, es orulok neki, ha te udito kivetel vagy. Amugy te is ugyanarrol beszelsz, hogy kulonbozoek vagyunk, es ezt el kene fogadni. Mellesleg en sem pizzan es soron elek, tok jol fozok, de takaritani utalok, es eleg hosszu ideig nincs is igenyem ra. Amugy meg keresek eleget, azt hivok takaritonot. Problem solved.
2021. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
82%

Ja, hogy itt most csak rólad van szó. Ne vedd magaddal egy kalap alá az összes embert

Hát már ne is haragudj, de ha okot ad rá, hogy gyerekként kezeljék, akkor úgy is fogják. Összeírja a teendőket, oké. De még az se mindegy, hogyan, mert papír alapon nem felel meg(!), neki fel kell tölteni driveba meg emailben elküldeni. Ha ez nem gyerekes, akkor nem tudom, mi az

2021. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
75%
Mindig őszinte csodálkozással figyeltem. ahogy okos, értelmes, szorgalmas, kedves, odaadó, életrevaló lányok éveket pazarolnak ilyen alakokra akik csak lehúzzák őket minden szinten.
2021. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
27%

Te már ezt a pasit nem szereted...

Én ha szeretek valakit nem ilyen 20. Rangú dolgokon akadok ki hogy kupi van.... és akkor mi van majd meg lesz csinálva.

A lakás van értünk és nem fordítva.

Az üvegeket összeszedni fel takarítani mosast berakni max egy óra és te emiatt balhézol vele úgy mintha embert ölt volna??

Néha Enis ágyban eszem pizzát és akkor? Ettől még tudok fozni és szoktam is máskor ....

Ne legyél ennyire feszült és jaj ha nincs valami listán kipipálva már baj....

2021. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
63%

Min csodálkozol, de őszintén? Teljesen kiherélted ezt a pasit a viselkedéseddel, óvodás kisgyerekként kezeled, akkor meg mit fáj az, ha kisgyerekként is viselkedik? Nőként írom, hogy a saját munkád gyümölcsét fogyasztod éppen, kedves egészségedre.

Normális nő ha összetalálkozik egy óriáscsecsemővel, akkor nem próbálja megnevelni, mint valami elcseszett pótanyuka, hanem mérlegel és továbbáll. Próbáld ki, teljesen más életminőséged lesz ha már kinőttél a tündérmesékből, miszerint te majd felnőtt embert megváltoztatsz.

2021. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
77%
Jól tetted. Pakoljon csak össze.
2021. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!