Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog hogy valaki ennyire lusta legyen? Túl durva voltam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves vagyok, tanárként dolgozom (otthonról) a párom is otthonról dolgozik. 5 napra el kellett utaznom a szüleimhez, mert segítenem kellett (mindegy is). Előre megfőztem, mindent direkt összeírtam és felraktam a driveba is és e-mailbe is elküldtem neki, mert már szólt hogy neki a kézzel írt papír nem jó. Szóval összeírtam mit hol talál, néhány dolgot hogy légyszi csinálja meg. Pl hogy össze van rakva egy adag mosás, pontosan leírtam hogy kell elindítani, aztán még azt is elmagyaráztam neki hogy kell teregetni. Ma hajnalban jött a vonatom, hulla fáradtan estem haza, gondoltam még ledőlök egy 3 órára mielőtt kicsomagolok, aztán 10-től meg dolgoznom kell. Ahha persze... semmi nincs kimosva, elmosogatva, a lakás legkülönbözőbb pontjain vannak széthagyva a sörösüvegek. Az ágyunk tiszta kupi, ott vannak a szennyes ruhái, a tegnapi “vacsora” utáni pizzás doboz, megevett vagy 20 tojást, de a leves ott romlik meg a hűtőben. A konyha kész kosz. Rémes volt, egyszerűen teljesen kiborultam hogy erre kell haza jönnöm. Megmondtam neki hogy kap egy napot hogy kitakarítson (addig a barátnőmhöz megyek), hogyha holnap reggel mikor visszajövök nem lesz rend, csomagolhat. Elkezdett kiabálni hogy, de neki dolgoznia kell és hasonlók. Megmondtam hogy nem érdekel, vagy rend van holnapra vagy mehet.

2021. jan. 25. 09:22
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, fordított nemekkel mi lenne, ha az úrfi tért volna haza kupira.
2021. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
88%
Én nem értem a kérdező vergődését. Ha összeköltözöm valakivel, akiről kiderül hogy egy igénytelen, lusta sutyerák, akkor leülök vele beszélni - vagy kialakítunk egy rendszert ami mindkettőnknek elfogadható, vagy befejezzük a bohóckodást és mindenki megy amerre lát. Nem állok neki felnőtt ember felett anyáskodni, nevelgetni, nem állok neki könyörögni, meg verni magam a földhöz, listát írni hatvan helyre, hagyjuk már. A seggét ne én töröljem ki? Nem tudom mi abban az olyan kva nehéz, hogy ha valakivel nem tudsz együtt élni mert alap dolgokban nem tudtok megegyezni, akkor nem élsz vele együtt és kész. Az ilyen mártírokat mint a kérdező miért kéne sajnálni? Ő választotta és ő választja minden nap, hogy így akar élni.
2021. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Most így megpróbálok általánosságban válaszolni. Szóval igen, ez a “trehányság” olyan kb 3 hónapja kezdettel el kibontakozni, mostanra kezd nagyon is zavaró lenni. Engem nem érdekel hogy kinek milyen rumlis, koszos az ágya amíg az a sajátja és nem velem közös. A teregetést azért magyaráztam el, mert jött a kifogás hogy ő nem tudja az én értelmezhetetlen női ruhadarabjaimat kitereget, ezért megmutattam neki. Az e-mail és a driveba feltöltés azért volt, mert neki az volt a kérése hogy írjam le, mert nem tudja megjegyezni, aztán a papírral is baj volt és erre a megoldásra jutottunk. A pizza evéssel nincs semmi bajom, de nem eszünk az ágyban, és főleg nem hagyjuk ott a dobozt. Sörösüvegből minimum 6 volt, arra emlékszem hogy láttam, de lehet több. A mosógép kezelése miatt is problémázott ezért leírtam. Lehet hogy nekem 3 óra lett volna kb mindent összetakarítani, de se kedvem, se energiám nincs utána takarítani, azért mert ő hagyta felgyülemleni. Az pedig hogy miért hagytam ott és hogy el sem engedett volna valaki. Nos én akkor is elmegyek, mert apukám éppen kemoterápiát kap és szükségük volt rám. De ha a barátnőmmel akartam volna elmenni valahova abba se lenne beleszólása nagyon szerintem, mivel kell a különtöltött idő, és én sem problémáztam mikor leköltözött két hétre az öccséhez mert segített felújítani.
2021. jan. 25. 13:20
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul eleve kifogásokat gyártott, hogy miért nem fogja a házimunkát elvégezni.

Szerintem ezt a napot használd arra, hogy átgondold, mennyire tudod így elképzelni az életed. Gondolom, viszonylag friss kapcsolat. Most jött elő az igazi énje.

Hosszú távon el tudod képzelni magad mellette? Szeretnétek mondjuk gyereket? Azt az időszakot hogy tudod elképzelni vele? Mennyire látod ezt a munkamegosztást igazságosnak hosszú távon?

Nem kell mindenáron együtt maradni, ha nem illetek össze. A "de én szeretem" hosszú távon nem lesz elég.

2021. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom nagyon kérdező, de a párod nem a partnered :( engedd el, neked is könnyebb lesz, ennél ezerszer jobbat is találsz, hidd el.


Jobbulást apudnak.


üdv, az óvodapedagógus

2021. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
17%
Nem is tudom, ki a szánalmasabb: ő, az igénytelen, lusta, vagy te, amiért egy igénytelen lustával vagy együtt :D
2021. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!