Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog hogy valaki ennyire lusta legyen? Túl durva voltam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves vagyok, tanárként dolgozom (otthonról) a párom is otthonról dolgozik. 5 napra el kellett utaznom a szüleimhez, mert segítenem kellett (mindegy is). Előre megfőztem, mindent direkt összeírtam és felraktam a driveba is és e-mailbe is elküldtem neki, mert már szólt hogy neki a kézzel írt papír nem jó. Szóval összeírtam mit hol talál, néhány dolgot hogy légyszi csinálja meg. Pl hogy össze van rakva egy adag mosás, pontosan leírtam hogy kell elindítani, aztán még azt is elmagyaráztam neki hogy kell teregetni. Ma hajnalban jött a vonatom, hulla fáradtan estem haza, gondoltam még ledőlök egy 3 órára mielőtt kicsomagolok, aztán 10-től meg dolgoznom kell. Ahha persze... semmi nincs kimosva, elmosogatva, a lakás legkülönbözőbb pontjain vannak széthagyva a sörösüvegek. Az ágyunk tiszta kupi, ott vannak a szennyes ruhái, a tegnapi “vacsora” utáni pizzás doboz, megevett vagy 20 tojást, de a leves ott romlik meg a hűtőben. A konyha kész kosz. Rémes volt, egyszerűen teljesen kiborultam hogy erre kell haza jönnöm. Megmondtam neki hogy kap egy napot hogy kitakarítson (addig a barátnőmhöz megyek), hogyha holnap reggel mikor visszajövök nem lesz rend, csomagolhat. Elkezdett kiabálni hogy, de neki dolgoznia kell és hasonlók. Megmondtam hogy nem érdekel, vagy rend van holnapra vagy mehet.

2021. jan. 25. 09:22
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
93%

Amugy ezert sem jonnek ossze tanarnovel, mert otthon is azt hiszi, hogy az iskolaban van, es hazifeladatot kell adnia.


kedves 20as, én óvodapedagógus vagyok, a férjem pedig fegyveres szervezetnél dolgozik vezető beosztásban. a logikád alapján akkor nálunk ki dirigál? aki hamarabb adja ki a parancsot?

2021. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy nem voltál elég durva. Más már ötször kidobta volna a pasit.

És nem, nem minden pasi ilyen! Több fiú barátom legénylakásán jártam, és mindegyiknél patika rend van. Az inget is maguknak vasalják. Erre van igényük.

2021. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem elvetetted a sulykot, én sem lennék oda, ha a párom közölné, hogy ezt meg ezt meg ezt így meg így meg így csináljam meg, amíg nincs itthon. Az meg mindennek a netovábbja, ha még emailt is küld róla.. El se engedtelek volna, meg benne se lennék így egy kapcsolatban, pedig nő vagyok..


Szerintem a párod végre lazítani akart(arra is való a hétvége) illetve alapvetően különbözőek vagytok, mert amíg te egyből mosol, ő megvárja, amíg tele lesz a szennyes, és csak aztán mos(például). Én se ágyaznék be, te jó ég, de el se várnám, viszont ha nincs tiszta ruhám jelezni kell, hogy most övé a mosás(mi az, hogy nem tudja kezelni a gépet???) és nekem ez most fontos, de pl nyugodtan süthet tojást, ha azt akar enni, a leves 2-3 napig teljesen jól eláll hűtőben. Nem is tudom hogy gondolod, hogy megszabod neki mit egyen, meg kiakadni 2-3 sörösüvegen(gondolom nem 10 volt szanaszét, nem alkesz), meg egy pizzán, hát ha ahhoz van kedve ne kelljen már kötelességből megenni a levest(hacsak nem ő kérte direkt, hogy az legyen).


Szerintem te túltolod, az életben nem találsz még egy olyan embert, aki ezt a fajta beszabályozottságot elviseli, megmondod hogy nézzen ki az ágya, mit egyen, hogyan végezze a házimunkát(leírni a teregetést?? csak úgy jó, ahogy te csinálod??)


Akart egy kis lazítást, mert te zsarnokként uralkodsz felette. Én a helyedben azt csinálnám, hogy megkérném, hogy mosson ki, mert csak ő lesz otthon, nekem meg kell holnapra az a ruha tisztán! Másnap hazajönnék, megnézném, hogy tiszta e a ruhám, ki van e teregetve gyűrődésmentesen vállfán, ha ennyit sem képes megtenni, akkor szakítanék, mert ez igazán semmiség és kiemeltem, hogy fontos. Ha ennyit sem képes megtenni, semmibevesz, akkor felesleges együtt lenni.. Ha olyanokkal jön, hogy nem tudja mi hogy működik, akkor egy rohadék, aki nem képes utánajárni, valóban dologkerülő, de a te szabályaid is durvák.. Igazából szerintem jó hatással is lehetnétek egymásra, az ilyen férfiak hajlamosak anyát választani maguknak barátnő helyett, aki cseszteti őket, hogy viselkedjenek rendesen, de azért kiszolgálja és ellátja őket:)


Nem tudom, kicsit képzeld el, hogy főz valamit neked és azt mondja meg kell enned holnap, nem ehetsz mást, mert az pazarlás. Ez nálam szakítást jelent és ha belegondolsz, te sem fogadnád el szerintem.

2021. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
8%
#31 Ovopedagoussal sem jonnek ossze, ha ez megnyugtat.
2021. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
93%
nem is ez volt a kérdés, kedves 34. úgy tűnik több időt kellett volna töltened pedagógusokkal, ha még egy egyszerű kérdést sem tudsz értelmezni.
2021. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
89%
Egy nagy gyerekkel élsz együtt, az a helyzet.
2021. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
69%
Akik itt kiakadnak azon hogy kiadta parancsba és leírta mit kell csinálnia: valószínűleg jobban ismeri a párját mint ti és tudja hogy amúgy eszébe se jutna megcsinálni. Pedig ennek természetesnek kellene lennie. Nem kellene dirigalni ha a pasi nem lenne egy igénytelen luzer.
2021. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
27%

"El se engedtelek volna"


???

2021. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
62%

33


Na jó, de azért küdlött ezekről emailt, mert a palijának nem jó a cetlizés, gondolom ha meg csak mondja végképp nem lesz semmi az egészből. Azért az szerintem alap elvárás, hogyha otthagyok egy rendes lakást magam után, akkor nem arra akarok hazajönni, hogy egy kupleráj az egész. Lehet hétvégén pihenni meg pizzázni, sörözni, de miből állna összetakarítani magad után? Annyit kért, hogy mosson ki és tartson rendet, még kaját is otthagyott. Olyannal meg nem lehet együtt élni, aki ennyire trehány, mert a másik akkor házisárkány lesz. Alap dolog szerintem egy háztartásban, hogy mindenki rendet hagy maga után és akkor nem kell senkinek se üvöltenie a másikkal. Az meg nevetséges, hogy egy felnőtt ember a mosogép bekapcsolására nem képes. Keressen akkor egy hozzá hasonló igénytelen partnert és egye meg őket a kosz.

2021. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
83%
37 Igénytelen lúzernek nem dirigálni kell, hanem az ELEJÉN elgondolkodni és a tényeg fényében dönteni. Ha ilyen igénytelen lúzerként is együtt akar vele lenni akkor viselje szépen el, nem mindenkit zavar az igénytelenség. Ha viszont ezt az igénytelen lúzerséget nem tudja elfogadni, akkor szakítson vagy össze se jöjjön vele, ne pedig szenvedjen egy ilyen mellett meg dirigálon mint valami ócska zsebdiktátor. KÉSZ, ennyire rohadt egyszerű a sztori.
2021. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!