Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás azért, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás azért, mert nem akarok közös számlát a párommal?

Figyelt kérdés

Szerintetek normalis az, hogy a baratom ugy erzi, ertelmetlen a kapcsolat “bizalom” nelkul, es mivel nemsokara osszekoltoznenk, o a kozos szamla hive.

En nem erzem ugy, hogy ennek barmi koze lenne a bizalomhoz, egyszeruen nem vagyok a hive a kozoskodesnek.

Nem akarok az o penzebol draga ruhakat, kozmetikumokat venni, ahogy azt se akarom, hogy o az en altalam megkeresett penzbol x osszeget koltson egy olyan dologra, ami szerintem pl. Teljesen folosleges.

Ismerem magam, es tudom, hogy szamomra ezek a dolgok mar az elso perctol kezdve boknek a csorom, evek multan meg ne is beszeljunk rola.

Azt mondja a baratom csalodott es kicsit kiabrandult az osszekoltozes gondolatabol.

Amit tudni kell rolunk:

-5 eve vagyunk egyutt, o 33 eves, mig en 27

-hasonlo a keresetunk, hasonlo a megtakaritasunk (20millio koruli mindkettonknek)

-o gazdag csaladbol, en szegenybol szarmazom, nem vagyok ra buszke, de neha sporolos vagyok, mig o nagyon sokszor kolt olyan dologra napi szinten, amitol nekem mar a tenyerem viszket.


Szerintetek erdemes beadni a derekam, annak ellenere, hogy mar most nem tetszik az otlet?


2021. jan. 31. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
89%

51-es annyira jól mondja. Közös számlánál jönnek a közös sms-ek, hogy a másik éppen mire költött. Köszönöm szépen de nem akarom, hogy megtudja, hogy éppen 10 ezerért vettem farmert vagy haverokkal 6 ezerért kajáltam egy étteremben vagy mennyit költöttem a kocsimra stb. Felesleges feszültséget szül.

Én se szoktam kérdezni a párom, hogy mit mennyiért vett. Csak megdicsérem, hogy milyen szép ez az új ruha, de jó lett a körme stb.

2021. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
40%

51, rohadtul mindegy, hol és hány számlán gyűjtitek, közös vagyon.

Elgé nagy baj, ha titkolni kell, mennyibe kerül a kozmetikus.

2021. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen jó, ha nem akar egy pár közös számlát, ez nem azt jelenti, hogy bármit is titkolni kellene.

Kb. ez hasonló, mint amikor valakik annyira össze vannak olvadva, hogy közös e-mail címük van ("nőkeresztneve_és_férfikeresztneve" formában) és csak így nyilvánulnak meg a külvilág felé, azt se lehet tudni: mikor melyik ír.

2021. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell titkolni 53-as, de egész egyszerűen nem a másik dolga. Én abszolút megértem.

51-es kereste meg azt a pénzt, hadd ne kelljen már magyarázkodnia, hogy x ezret csak magára költött...

2021. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
30%
55, ahol felmerül, hogy magyarázkodni kellene ilyen miatt, azok mi a francért élnek együtt?
2021. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
97%

54-es: nagy kedvem azok akiknek közös facebookja van. Na olyan ismerősök nálam el vannak felejtve.

Ha mondjuk régi haverral akarok beszélni akkor nem akarom, hogy még a csaj is mindent olvasson amit írok még akkor se ha nincs titkolni való.

2021. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
73%
56, mondok egy példát. Kocsira gyűjtetek a pároddal, mert tök jó lenne, ha nem neked kéne bicóval hurcolászni a gyereket az oviba minden reggel fagyban, hóban. Amellett mindenkinek könnyebb lenne vele, nagyon is ki tudnátok használni. Félreteszel minden garast, meghúzod a nadrágszíjat. Aztán csippan a mobilod, jött az sms, hogy az asszony a kozmetikában eltapsolt 15 ezret. Rögtön nem azt fogod látni, hogy milyen szép, kisimult, felfrissült az asszonyod...
2021. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
100%
Kocsi előbb kene mint a gyerek 😂
2021. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
76%
De érthető
2021. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha akkor csinálnátok közös számlát/kasszát, amikor szükség lesz rá.

Eddig ugye nem kellett, bizton állíthatom, hogy összeköltözés után sem kell, sőt (most nyomjátok a pirosat! 😂) gyerek után sem kell.

Azoknál esetleg van értelme, akiknek gondot okoz venni egy újat, ha bedöglik a mosógép, de ti nem ebbe a ligába tartoztok.

Ezért hülyeség lenne szakítani, mond meg neki, hogy nem akarod és kész.

Ha neki jelenti ez a kapcsolat végét, lehet jobb is, ha lelép.

2021. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!