Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás azért, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás azért, mert nem akarok közös számlát a párommal?

Figyelt kérdés

Szerintetek normalis az, hogy a baratom ugy erzi, ertelmetlen a kapcsolat “bizalom” nelkul, es mivel nemsokara osszekoltoznenk, o a kozos szamla hive.

En nem erzem ugy, hogy ennek barmi koze lenne a bizalomhoz, egyszeruen nem vagyok a hive a kozoskodesnek.

Nem akarok az o penzebol draga ruhakat, kozmetikumokat venni, ahogy azt se akarom, hogy o az en altalam megkeresett penzbol x osszeget koltson egy olyan dologra, ami szerintem pl. Teljesen folosleges.

Ismerem magam, es tudom, hogy szamomra ezek a dolgok mar az elso perctol kezdve boknek a csorom, evek multan meg ne is beszeljunk rola.

Azt mondja a baratom csalodott es kicsit kiabrandult az osszekoltozes gondolatabol.

Amit tudni kell rolunk:

-5 eve vagyunk egyutt, o 33 eves, mig en 27

-hasonlo a keresetunk, hasonlo a megtakaritasunk (20millio koruli mindkettonknek)

-o gazdag csaladbol, en szegenybol szarmazom, nem vagyok ra buszke, de neha sporolos vagyok, mig o nagyon sokszor kolt olyan dologra napi szinten, amitol nekem mar a tenyerem viszket.


Szerintetek erdemes beadni a derekam, annak ellenere, hogy mar most nem tetszik az otlet?


2021. jan. 31. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
36%

Azért vannak az emberek ilyen párral, mert ez jutott.

Vagy a pénzzel nem tud bánni, vagy a piával, vagy frigid, vagy félrejár, vagy lusta, vagy bármi, de legalább elnézi az ő hibáit.

Sokak nem értek oda időben, mikor a hibátlan párokat osztották, egyedül meg nem akartak lenni.

2021. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
76%

"Miért vannak együtt olyan emberrel, akivel pénzügyileg lehetetlen előre tervezni"

Mert az illető kedves, SZERETJÜK EGYMÁST, jó az ágyban, figyelmes, törődő, közös az érdeklődés, jó vele, nem balhés és nincs káros szenvedélye.

A nyaralásokra mindketten félreteszünk (megkért, hogy gyűjtsem neki, minden hónapban fizukor az az első, hogy azt odaadja, én meg elteszem neki), közösbe fizetjük. Költünk egymásra is mindketten, soha nem számoltam, mennyi ennek az aránya, van, mikor felé áll, van, mikor felém.

Mit érdekel engem, ha hónap végén nincs egy fillérje se? Nem számít, mert nem tartok rá igényt. Nekem van saját, hitelmentes lakásom, nincs szükségem valakire, hogy ketten dobjuk össze a rávalót.

Akkor most dobjam ki, mert amúgy égeti a kezét a pénz? Nem költ többet, mint amije van, de ami a kezében van, azt elkölti. Ez a felállás nálunk működik, nem értem, mi benne a rossz.

2021. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
87%

#55 Én fordítva magyaráznám, mint előttem sokan. A férjem imád sportolni, és lényegesen többet költ a hobbijára, mint ami szerintem racionális lenne.


De amikor megnézzük negyed évente, hogy mennyit spóroltunk és mennyi a megtakarításunk, akkor általában túltejesíti a célt. Ha minden alkalommal csipogna az sms, hogy vett valami új holmit, akkor tuti, hogy egy idő után fölöslegesen ideges lennék és olyasmiben korlátoznám, ami neki fontos. És fordítva is igaz ugyanez.


Nekünk külön számlára jön a fizetésünk és van egy rakat megtakarítási számlánk, amikre közösen nézünk rá, de a napi tevékenységéről nem akarok tudni. Felnőtt ember és megbízok benne, hogy tudja mit csinál.

2021. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
21%
71,Jó is lenne, ha a párjainkat is csak úgy a piacon megvehetnénk, vagy esetleg előre legyártanák őket igény szerint! Ismét egy építő jellegű hozzászólást olvashattunk.
2021. febr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
96%
72, jó az ágyban, de el kell titkolni, hogy te egy héten kétszer ittál kávét nem egyszer...
2021. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is rám erőltette. Azóta nem merek 20000 többet szerencse játékra költeni havonta. Pedig azelőtt volt hogy 50et is sikerült.
2021. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!