Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy kisebb szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy kisebb szexuális problémából párkapcsolati perpatvart kavarni? Miért kombinál feleslegesen minden nő?

Figyelt kérdés
A barátnőm problémázott hogy nem nyalom elég hosszan, és nem elégül ki az aktus(ok) előtt és hogy így nem olyan “varázslatos” a szex mint amilyennek lennie kéne. A szülinapjára vettem egy tök szuper drága vibrátort hogy kielégüljön legalább a masztitól, erre kitört a hiszti. Hogy én nem foglalkozom vele, hogy én csak meg akarom venni a boldogságát, és hogy amúgy is ő jobban szeretne szex közben kielégülni velem mint egyedül, meg minek vettem vibrátort ha már az elején mondtam hogy én együtt nem akarok semmi ilyen játékot használni, és hasonlók. Most megvan rám sértődve, és mindenre visszakérdez, meg puffog... mire jó ez, most komolyan?! 28F

2021. márc. 17. 13:20
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
21%

Azt mondom, hogy 10-15 perc nyalás után a legtöbb nő el tud menni. És pontozzatok le, ha ettől tovább tart, hogy elmenjen, az egyszer-kétszer elmegy, de idő után már megterhelő. És nem is mindig van idő arra, hogy csak a nyalás egy félóra legyen...én már mondtam vissza szexkapcsolatot azért, mert nagyon nehezen ment el a lány. Én szeretek nyalni, szívesen is csinálom, de van egy határ. Időben és energiában is.

Akivel most vagyok, könnyen el tud menni, kb. 10 perc nyalás és már a csúcson van. És mindig ki van nyalva, sosem hagyom orgazmus nélkül. Aztán még aktus közben is el tud menni 2-3-szor, szóval, jó a dolog.

2021. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan férfi, akivel 5-10 perc volt, de volt olyan,akivel nem jött össze soha.
2021. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

41-es, ha a pasi szrul nyal, akkor aztán ki van segítve a nő.


Exemmel pl még félóra után sem mentem el, annyira... mindig mondtam neki, hogyan csinálja, de telibeszerta.


A párom meg 3-5 percen belül simán kinyal orgazmusig.

2021. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
42%

Kedves 43-as!


Életem során már legalább két focicsapatnyi nőt kinyaltam és 10-ből 8-nak nem kellett több, mint 5-10 perc. Nem gondolom, hogy szarul csinálnám.


Tapasztalatból mondom, hogy vannak nők, akik nehezen mennek el vagy nem is tudnak. Volt egy lány, aki megmondta, hogy más által nem tud elmenni, csak saját maga által. Én mindent megpróbáltam, hogy sikerüljön. De nem sikerült, pedig ez a lány már akkor volt, amikor már túl voltam pár nőn, tudtam a technikákat. Továbbra sem gondolom, hogy én lettem volna a hibás. Mindannyian különböző emberek vagyunk, nem mindenki működik ugyanúgy.

Akit hosszabb nyalás után sikerült csak eljuttatni, lehet, ő nem volt rám vagy a dologra hangolódva.


41-es voltam.

2021. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
#44 Úgy látom, nem sikerült megértened, amit írtunk. Két dolog függvénye. Ha a pasi nem jól nyal, nem fog menni, ha jól csinálja, menni fog a nők többségének. Viszont nekem olyannal nem sikerült, aki saját maga bevallása szerint ezt jól csinálta és a nőknek volt orgazmusa. Mondjuk eddig minden pasi ezt állította, azok is akik képtelenek voltak úgy csinálni, hogy jó legyen. Bevallom, hogy nekem lassan megy, de volt olyan akivel tényleg csak 5-10 kellett. Tehát lehet itt a nőkre mutogatni, hogy kinek mi kell, mi mégis azt tapasztaljuk hogy van pasi, akivel egyáltalán nem, van akivel csak ritkán és véletlen szerűen és van akivel mindig eljutunk a csúcsra.
2021. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
35%

Pont fordítva, neked nem sikerült megérteni.

A nyalást csinálom, ahogy csinálom. Hogy jól-e vagy sem, nem én tudom eldönteni. Én csak abból indulok ki, amit tapasztaltam. És ha 10-ből 8-9 nő azt tanúsította, amit, akkor csak nem lehet olyan rossz.


Akiről írtam, ő bevallotta, hogy senkivel sem sikerült elmennie például. De ez szélsőséges eset.


Az az 1, aki meg hosszabb idő után ment el, valószínűleg rám nem volt annyira hangolódva, vagy neki nem jött be a technikám. Saját bőrömön csak azt tudom nyilatkozni, hogy a lányok közül se csinálta mindenki jól a szopást. Volt, aki bár nem csinálta rosszul, de a lány maga kevésbé izgatott fel és ezért is nehezebb volt elmenni.


Na de, egy szó, mint száz, ha a lányok 80-90%-a el tudott tőlem menni 5-10 perc nyalás után, akkor mindenféle ego nélkül, olyan rosszul csak nem csinálom. Volt, hogy irányított a lány, mondta, hogy ő hogyan szereti, úgy is csináltam, ahogy kérte, nem vagyok süket, meg önző. Nekem is fontos, hogy neki jó legyen.


Akkor is fenntartom a véleményem, hogy különbözőek vagyunk, nőből és férfiból is van, aki nehezebben megy el, csinálj neki bármit.


41-es voltam.

2021. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
De ki beszél itt rólad? Te jól csinálod, gratula neked, és???? Itt arról volt szó, hogy a legtöbb nőnek ha nehezen megy is, van akivel könnyen és gyorsan. Tehát nincs igazából ilyen, csak nagyon kevés, akinek egyáltalán nem megy. Úgyhogy kár azt mondani, hogy biztos az a baj a kérdező barátnőjével hogy neki nem megy. Mert nagy valószínűséggel mással ment vagy menni fog. Főleg nézd már meg a kérdés kulcsszavait: vita, semmiség. Hogy egy nőnek soha nincs orgazmusa, az semmiség. Na, akkor tedd fel magadnak a kérdést, ilyen hozzáállással biztosan a kérdező a férfiak gyöngye?
2021. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Hát én pont az kategória vagyok, akinek nem elég negyed óra. Az elején annyira be voltam feszülve, hogy mennyit vesződik velem, hogy másfél óra után sem mentem el.

Ezen mindkét félnek dolgoznia kell hogy működjön.

Nekem el kellett engednem a szorongást, ő meg kitartóan fejlesztette a technikáját.

Most is kb fél óra kell, néha több, néha kevesebb, de az segített hogy egyáltalán el tudjak élvezni, hogy sose siettetett, mindig végtelen türelemmel csinálta. Ha minden nap szexelünk, akkor minden nap!


"Miért kell egy kisebb szexuális problémából párkapcsolati perpatvart kavarni?"


Uff. Így lekicsinyelni a párod orgazmusát, miközben te mindegyik szexuális együttlétnél elélvezel..

Remélem kapsz egy régimódi guminőt hogy azt gyúrkodd egyedül.

Ne aggódj, az nem csinál perpatvart.

Csak te se problémázz, ha a barátnődnek nem lesz kedve veled szexelni, és marad a jobb kezed. Hiszen az is csak egy kisebb szexuális probléma lesz.

2021. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!