Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy kisebb szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy kisebb szexuális problémából párkapcsolati perpatvart kavarni? Miért kombinál feleslegesen minden nő?

Figyelt kérdés
A barátnőm problémázott hogy nem nyalom elég hosszan, és nem elégül ki az aktus(ok) előtt és hogy így nem olyan “varázslatos” a szex mint amilyennek lennie kéne. A szülinapjára vettem egy tök szuper drága vibrátort hogy kielégüljön legalább a masztitól, erre kitört a hiszti. Hogy én nem foglalkozom vele, hogy én csak meg akarom venni a boldogságát, és hogy amúgy is ő jobban szeretne szex közben kielégülni velem mint egyedül, meg minek vettem vibrátort ha már az elején mondtam hogy én együtt nem akarok semmi ilyen játékot használni, és hasonlók. Most megvan rám sértődve, és mindenre visszakérdez, meg puffog... mire jó ez, most komolyan?! 28F

2021. márc. 17. 13:20
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
83%

#17 Hisztigép? Csak a kérdező verzióját ismered, de már ebből is látszik, mi a baj. Nem tudod, hányszor beszélték ezt át. Ő nyomatékosan elmondta a kérdezőnek, hogy nem akar vibrátort, már az elején!

Ezek után te, miután elbagatellizálják a problémádat (kisebb szexuális probléma) és meg sem hallgatják amit mondasz, ezt mondtad volna neki:"Köszönöm, hogy jót akartál nekem, hogy meg akartad oldani a problémát, de számomra az volna a jó megoldás, ha nem segédeszközzel, hanem anélkül, csupán teveled érném ezt el."

Szerintem nem. Szerintem úgy vágtad volna a fejéhez, hogy koppan rajta. Bámulatos, hogy a férfiak mennyire semmibe veszik a nők problémáit, és amikor ez kitör, akkor hisztinek minősítik. Megnézném, hogy kielégítetlenül mekkora szád lenne.

2021. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
91%
Csak az idejét pazarolja rád.
2021. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta hogy nem akar együtt vibrátorozni, az engem taszít, meg zavar...
2021. márc. 17. 13:47
 24/48 anonim ***** válasza:
94%
Ja, ez félreérthető volt. Minden esetre ő elmondta neked, mit akar. Nyald ki rendesen. Van még kérdés?
2021. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
54%
Nehezen fogadtam el, hogy nem volt orgazmusom soha mástól.. de mára már nem érdekel, rásegítek kicsit és megoldom..
2021. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
95%
Mi esne neked nehezedre abban, hogy megtanulj jól nyalni a kedvéért? A szex nem rólad, hanem rólatok szól, vagyis ha az egyikőtök nem elégedett, az már nem jó szex.
2021. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te normál szextől is élvezel, szopástól is, ő meg nem kap semmit. Varázslatos.


Goldmund, a pasi kezdhette volna a kommunikációt. Tök egyszerű lett volna megkérdezni, "mit csináljak", és megtenni, mint pénzt költeni, aztán elvárni, hogy értékeljék a szándékot.

2021. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
#26 mi esne neki nehezére? A lustaság. A pasik általában lusták nyalni.
2021. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
#28 csak amelyik ilyen önző, mint a kérdező. Az én pasim szívesen nyal engem, mert tudja, hogy én sem tudok elmenni szex közben
2021. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
De szopás meg NYILVÁN van. Aztán csodálkoznak, hogy sok nő miért nem akar szexelni, vagy alszik/olvas/tévézik helyette. Annyira kipróbálnám egy hónapig, hogy a férfiak csak annyi orgazmust kapjanak, amennyit adnak.
2021. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!