Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy kisebb szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy kisebb szexuális problémából párkapcsolati perpatvart kavarni? Miért kombinál feleslegesen minden nő?

Figyelt kérdés
A barátnőm problémázott hogy nem nyalom elég hosszan, és nem elégül ki az aktus(ok) előtt és hogy így nem olyan “varázslatos” a szex mint amilyennek lennie kéne. A szülinapjára vettem egy tök szuper drága vibrátort hogy kielégüljön legalább a masztitól, erre kitört a hiszti. Hogy én nem foglalkozom vele, hogy én csak meg akarom venni a boldogságát, és hogy amúgy is ő jobban szeretne szex közben kielégülni velem mint egyedül, meg minek vettem vibrátort ha már az elején mondtam hogy én együtt nem akarok semmi ilyen játékot használni, és hasonlók. Most megvan rám sértődve, és mindenre visszakérdez, meg puffog... mire jó ez, most komolyan?! 28F

2021. márc. 17. 13:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
92%

Örülj neki, hogy van nőd. Én nőként tuti nem maradnék egy olyan pasival, aki nem tud orgazmust okozni.

Ne vibrátorral b.szakodj, engedd neki, hogy legyen szexkapcsolata melletted egy olyan férfival, aki képes kielégíteni. Ha már te lusta/béna vagy hozzá.

2021. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
95%
#29 akkor te szerencsés vagy. Én most vagyok a tizedik pasival (erre nem kérek véleményt) és eddig senki nem szeretett nyalni. Nem is nagyon erolkodtek. De persze szopast azt mindenki szeretett. Önzőek és lusták. De ha én leszallnek róla miután elmentem ő meg még nem.. Megneznem az arcokat.
2021. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
87%
#32 hogy sikerült kifogni egymás után 10 pasit, aki nem szeret nyalni? 🙄
2021. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
87%
#33 Nem én vagyok a válaszoló, de nagyon kevés pasi szeret/tud/akar nyalni.
2021. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá, én mindig is szerettem és nem volt még rám panasz 🙂 és inkább én nyalok, minthogy az enyémet kapják be 🤷‍♂️ #33
2021. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
#32 én is annak érzem magam. Ez lenne a normális, hogy a pasinak nem csak az fontos, hogy minden erőfeszítés nélkül csak pattogjon rajta a csaj, amíg el nem élvez, aztán csináljon, amit akar. Egyébként elég vegyes véleményeket hallok, de én úgy gondolom, sok pasi nagyon hangoztatja, hogy ő tud meg szeret nyalni, aztán persze úgy kell neki könyörögni
2021. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Végülis neked! mindig van orgazmusod, szóval tényleg nincs baj.


Önző pts vagy, az a nagy helyzet és még bnkó is mellette, a csajod helyében úgy vágnálak ki, mint a szél.

2021. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pl én sem megyek el aktus alatt.

Nagyon jó, az tény, élvezem, de előtte/utána (neki!) alap, hogy elvisz a csúcsra kézzel vagy szájjal, nem hagy kielégületlenül.


Ez olyan, mintha te beteszed, dugod őt, majd ő közli, hogy oké, ennyi elég volt és menne a dolgára. Mindig, te meg ott maradsz álló frokkal. Mindig.

2021. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
16%
#34 ne válaszolj a nevembe légy szíves. Köszi.
2021. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
82%
#39 Nem a nevedben válaszoltam, oda is írtam, hogy nem te vagyok.
2021. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!