Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy kisebb szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy kisebb szexuális problémából párkapcsolati perpatvart kavarni? Miért kombinál feleslegesen minden nő?

Figyelt kérdés
A barátnőm problémázott hogy nem nyalom elég hosszan, és nem elégül ki az aktus(ok) előtt és hogy így nem olyan “varázslatos” a szex mint amilyennek lennie kéne. A szülinapjára vettem egy tök szuper drága vibrátort hogy kielégüljön legalább a masztitól, erre kitört a hiszti. Hogy én nem foglalkozom vele, hogy én csak meg akarom venni a boldogságát, és hogy amúgy is ő jobban szeretne szex közben kielégülni velem mint egyedül, meg minek vettem vibrátort ha már az elején mondtam hogy én együtt nem akarok semmi ilyen játékot használni, és hasonlók. Most megvan rám sértődve, és mindenre visszakérdez, meg puffog... mire jó ez, most komolyan?! 28F

2021. márc. 17. 13:20
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez kb olyan mint ha odaba5znád hozzá, hogy "nesze neked, élvezkedj".
2021. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
92%
A barátnőd valószínűleg nem tud elmenni szex közben, azért kell előtte kielégíteni. Nem vele van a baj, mert nálunk is így működik, és a hangsúly a "működik"en van. Gondolj bele, ha te nem tudnál dugás közben elélvezni, a barátnőd meg 2 perc szopás után megunná, és odavágna neked egy fleshlightot, hogy nesze elégülj ki, az neked hogy esne?
2021. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
De az orál az csak egy kiegészítő, izgató tényező, az aktus a lényegi öröm, és azt élvezni szokta, látom rajta... engem sem mindig szop le, van hogy csak kicsit veri mielőtt beteszem, vagy ilyesmi.
2021. márc. 17. 13:34
 14/48 anonim ***** válasza:
83%

Mekkora barom vagy. Az a minimum, hogy kielégíted, ahogy ő szeretné, és nem sérted meg azzal, hogy hozzávágsz egy vibrit, mert neked nincs kedved erőfeszítést tenni.

Engedd el akkor, hadd találjon normális férfit, mert te nem vagy férfi, csak egy önző kis pöcs.

2021. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
94%
Én sem elégülök ki az aktus folyamán és szükségem van arra, hogy rendesen kinyaljon. Hiába élvezem az aktust, igen, nagyon jó érzés, de nincs orgazmusom. Te férfi vagy, neked van. El tudnád képzelni, milyen lenne ha orgazmus előtt mindig le kellene állnod? Mindig! És ő nem akarná neked befejezni. Nem, az orál nem csak előjáték, legfeljebb annál, aki mindig kielégül. De neki nincs orgazmusa és ez szerinted csak egy apró probléma? Szegény barátnőd.
2021. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
95%
Ha azt szeretné hogy nyald ki rendesen, akkor tedd meg és ne vibrátorral próbáld meg helyettesíteni, főleg ha megmondta, hogy nem szeretne.
2021. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
22%

7-es, én se ezt tettem volna.

De másik oldalról viszont a kérdező viselkedését így tudom leírni: a párjának valami nem volt jó a szexben, és ő arra gondolt, hátha ezzel segíteni tudna neki. Mindenképpen jót akart neki, még ha nem is ez volt a jó megoldás.

Az én nézőpontom szerint, ha valaki jót akar a másiknak, azt mindenképpen méltányolni kell, még akkor is, ha éppenséggel nem jót tett.

Vagyis a kérdező barátnője udvariasan és kulturált hangon ezt mondhatta volna: "Köszönöm, hogy jót akartál nekem, hogy meg akartad oldani a problémát, de számomra az volna a jó megoldás, ha nem segédeszközzel, hanem anélkül, csupán teveled érném ezt el."

Ezt biztos nem vette volna rossz néven a kérdező sem, hisz a kérdése is arról szólt, hogy miért kellett ebből ekkora cirkuszt csinálnia a barátnőjének.

És igen, az, hogy a barátnő nem látja a jó szándékot mögötte, és nem tudott kulturáltan reagálni, azzal kiállította magáról a bizonyítványt. Én biztos elgondolkodnék, hogy egy ilyen hisztigéppel akarom-e leélni az életemet.

2021. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
91%

Speciel én nem maradnék olyan pasival, aki nem tud normálisan kinyalni. Ha én nem vagyok egy lusta dög az ágyban, akkor a másik se legyen az.

Értem a barátnődet. Vibrátor az akkor fun, ha épp nincs lehetőség szexelni és ez egyénileg megoldható vagy szex közben kiegészítésként a partnerrel.

Csináld neki legalább akkor a vibrátorral te és közben csókolgathatnád ugyanúgy és foglalkozhatnál vele, kis fantázia, ez lenne a minimum.

2021. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
95%
Akkor még egyszer leírom, mert látom, hogy nem érted: a legtöbb nő aktus közben NEM TUD ELÉLVEZNI. Ezért kell kielégíteni orálisan
2021. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
93%
Szóval ő kielégít orálisan, viszont te őt nem. Nem érzed az igazságtalanságot? És ahelyett, hogy megpróbálnál fejlődni, hogy ő is élvezné, odadobsz neki egy vibrátort, hogy oldja meg egyedül.
2021. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!