Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm imádja a négereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm imádja a négereket, van okom félni hogy megcsal majd?

Figyelt kérdés

Nem is tagadja hogy odáig van értük és régebben az egyetem alatt jó néhány feketével volt kapcsolata. Együtt is élt 2 feketével Németországban a Erasmus cserediák program keretében és élete legjobb dugásait akkor élte át azt mesélte.


Én egy átlagos mérettel rendelkező átlagos fehér pasinak tartom magam, volt munkahelyen ismerkedtünk meg. Elmondása szerint nincs velem gond az ágyban, de mindig arra gondolok szex közben, hogy őt már annyiszor megdugták a négerek, hogy én tuti nem érek fel hozzájuk és csak afféle lelki támasznak vagyok jó neki.


Lehet ez gyerekesen hangzik tőlem és örülnöm kellene, hogy boldogok vagyunk együtt és nem törődni a múltjával? 32/F



2021. jún. 1. 15:13
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel van olyan jó a kapcsolatunk, hogy meg mertük osztani egymással az exeink történetét és szerintem ez így a helyes egy kapcsolatban.
2021. jún. 1. 15:26
 12/39 anonim ***** válasza:
87%
Jelentve. Ha már baromságokkal fárasztjuk a népet, legalább ne ilyen gyengével.
2021. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Értem.. akkor a számotokra nem tetsző kérdéseket jelentitek? Rendben.. De, akkor kérlek mondjatok egy konkrétumot a kérdésben, ami nem felel meg az oldal szabályzatában. Az oldal szabályzatait végig olvasva ugyanis semmi olyat nem tartalmaz. És mégegyszer leírom, hogy nem kamu.
2021. jún. 1. 15:30
 14/39 anonim ***** válasza:
90%

Van egy ivósjáték ötletem:

Ha megjelenik az első incel, aki beveszi ezt a sz.rt és elkezd bólogatni, hogy hát igen, a lányok múltja és a fekák és a chad ésatöbbi, akkor iszunk egyet. Ha úgy irja alá, hogy 36/f incel, akkor kettőt. 🍸🍸

2021. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%

#13

A többi kamu alatt is bizonygatják hogy kamu. Unalmas.

2021. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
77%
Mármint bizonygatják, hogy NEM kamu.
2021. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%
Naponta van hasonló sztori, "életszerű" :D
2021. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
42%
Akinek kell egy füstöltkolbász, annakk nem a puncijával, hanem az agyával van baj!
2021. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
88%
18: dupla bónusz öcsém, nem csak bevetted a f.szságot, de megfejelted egy kis casual rasszizmussal 😂 Gyk, én így szeretlek.
2021. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
83%

19 erre duplán kell inni!

Cheers! 🥂

2021. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!