Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm imádja a négereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm imádja a négereket, van okom félni hogy megcsal majd?

Figyelt kérdés

Nem is tagadja hogy odáig van értük és régebben az egyetem alatt jó néhány feketével volt kapcsolata. Együtt is élt 2 feketével Németországban a Erasmus cserediák program keretében és élete legjobb dugásait akkor élte át azt mesélte.


Én egy átlagos mérettel rendelkező átlagos fehér pasinak tartom magam, volt munkahelyen ismerkedtünk meg. Elmondása szerint nincs velem gond az ágyban, de mindig arra gondolok szex közben, hogy őt már annyiszor megdugták a négerek, hogy én tuti nem érek fel hozzájuk és csak afféle lelki támasznak vagyok jó neki.


Lehet ez gyerekesen hangzik tőlem és örülnöm kellene, hogy boldogok vagyunk együtt és nem törődni a múltjával? 32/F



2021. jún. 1. 15:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
98%
🍸🍸
2021. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nincs bajom vele ha egy nőnek bejönnek a feketék és azzal se ha szexel velük, Nekem meg bejönnek az ázsiai és az eszkimó nők például. A gond inkább ezzel a viselkedéssel van, amit itt is tanúsítanak a nők. Ilyenkor átmennek mindent tagadó üzemmódba. Miért nem egyszerűbb azt bevallani, hogy igen én szeretem a fekete brokit? Miért jó ez az ellenségeskedés lányok?


Amúgy volt már olyan barátnőm aki előttem feketével volt és semmi gond nem volt, leszámítva hogy kicsit harangoztam benne.:)

2021. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy volt már olyan barátnőm aki előttem feketével volt és semmi gond nem volt, leszámítva hogy kicsit harangoztam benne."

Egész egyszerűen nem így működik az anatómia. Korábbi szexuális partnerek semmilyen maradandó változást nem érnek el a női nemi szervekben, de ezt nyilván te is tudod :) Ha harangoztál is, annak nulla köze volt a lány múltjához.

2021. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
93%

"Ilyenkor átmennek mindent tagadó üzemmódba."

Mert ez a kérdés kilométerekről kamu, clean and simple.

2021. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

#18 vok.

A magyar még a magyart is utálja! Nem hogy a cigányt, vagy a négert! Itt mindenki rasszista, csak nem mindenki meri kimondani! Mondjuk ha 10 millió Mága Zoltán élne magyarországon, élhetőbb lenne mint most! Pedig cigány.

2021. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
92%

Én mondjuk nem vagyok rasszista, de ki merném mondani - csak baromság 🤷

Na mindegy, ez a béna kitaláció már így is túl sok figyelmet kapott.

2021. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
3%
#18 vok. Igazából nem vagyok rasszista. De magyarország, a cigányok, és a hasonló életvitelű magyarok miatt élhetetlen! (a fideszt majd kifeledtem) A beilleszkedni nem tudó más nem zetiségek, ne akarjanak Magyarországba, az EU-ba jönni, mert ez a mi életterünk, és nem kell hogy itt minareteket, és haonlókat akarjanak maguknak.
2021. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
97%
Ha laposodnak a válaszok következik az hogy "most is legyeskedik körülötte 1-2 néger de azt mondja csak haverok van okom félni?".A kérdés kitaláció ezért jelentve. Ha pedig nem, a kérdező akkor is megérdemli a törlést figyelemmel arra milyen nőt szedett össze
2021. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
98%

"Amúgy volt már olyan barátnőm aki előttem feketével volt és semmi gond nem volt, leszámítva hogy kicsit harangoztam benne.:)"

Jó vicc😂🤣

Mondd el, hogy fingod sincs a női anatómiáról, anélkül, hogy azt mondanád :"nekem fingom sincs a női anatómiáról".

Tudod, a nők egy gyereket megszülnek a puncijukon keresztül úgy, majd pont egy f.sz fog benne bármi "kárt" okozni.🤣😂

Neked még tanulnod kell egy s mást a nőkről, kisfiú.

2021. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom h kamu vagy sem a kerdes, mindenesetre kb 2-3 eve en is eszmeletlen jokat dugtam egy feka pasival. Tenyleg nagyon jo volt.
2021. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!