Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm imádja a négereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm imádja a négereket, van okom félni hogy megcsal majd?

Figyelt kérdés

Nem is tagadja hogy odáig van értük és régebben az egyetem alatt jó néhány feketével volt kapcsolata. Együtt is élt 2 feketével Németországban a Erasmus cserediák program keretében és élete legjobb dugásait akkor élte át azt mesélte.


Én egy átlagos mérettel rendelkező átlagos fehér pasinak tartom magam, volt munkahelyen ismerkedtünk meg. Elmondása szerint nincs velem gond az ágyban, de mindig arra gondolok szex közben, hogy őt már annyiszor megdugták a négerek, hogy én tuti nem érek fel hozzájuk és csak afféle lelki támasznak vagyok jó neki.


Lehet ez gyerekesen hangzik tőlem és örülnöm kellene, hogy boldogok vagyunk együtt és nem törődni a múltjával? 32/F



2021. jún. 1. 15:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
38%
29: minden oktatási rendszer kollektív kudarca, hogy élnek felnőtt férfiak, akik ilyeneket hisznek :D jó, tudom, passzol a nőkmúltja / elhasználtnők narratívájukba, nyilván el akarják hinni. De logika, fiaim...
2021. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő beszél az exeiről,és folyton róluk áradozik akkor lépj tovább,nélküle.Tudod mikor kéne olyan csaj aki állandóan arról beszél ,hogy az exei mennyire mennyeien vágták hanyatt!
2021. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem meg dicseret,h fekete sracokkal szeret szexelni es most veled van. Ezek szerint te vagy olyan jo,mint egy fekete fiu meg a mereted is felveszi a versenyt !!! Ha nem jonnel be neki,akkor az elso szex utan pattintott volna!!!


N

2021. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem is tudom, melyikőtöknek gratuláljak jobban...
2021. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha egy csaj neked arról mesélget, hogy másokkal élte meg élete legjobb dugásait (és az nem veled volt), akkor ne nagyon számoljál vele hosszú távú partnerként, én azt tanácsolnám. Alapból ezzel a férfiasságodban alázott meg, normális csaj nem mesél ilyesmiket.


Dugjad alaposan, amíg lehet/amíg akarod, és alkalomadtán meg keress egy normális csajt, akit elvehetsz és gyerekeket szül majd neked.

2021. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
33%

Kamu kérdés.

Egyébként, ha tudomásomra jutna effajta múlt a barátnőmet illetően, azonnal lapátra kerül! Nem vicc!

És most le lehet pontozni. Leszarom.

2022. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság, kérdező?
2022. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
51%
Van okod! Több mint sok!
2022. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Szép napot! Barátom, ne foglalkozz a múlt miatt fellépő terhek miatt! Szép nő a párod, az ő érdemeivel azonosulva szintén élvezd amit ő! Fehér pasi vagyok, a jövőben lévő kapcsolatomra alapozva, kimondottan örülnék hogy ha párom a hosszú évek alatt ,mellett közösen lebeszélt élménnyel gazdagabbak lennénk! Tehát szerintem szexi hogy ha a páromat egy néger férfi a csúcsra viszi! Az egyetlen amit megtűrök! és élvezetet látok benne
2023. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!