Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egyáltalán szerelem?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ez egyáltalán szerelem?mit csináljak? Mit tennél a helyedben?csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
19 vagyok a barátom 24 mindjárt 1 éve leszünk együtt, és arra kényszerít hogy szedjek fogamzásgátlót, pedig már milliószor mondtam neki hogy félek a gyógyszertől annyi rosszat hallani róla, és a gyógyszereket sem szeretem. Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert. Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom.
2021. jún. 3. 07:49
 61/108 anonim ***** válasza:
33%

Jézusom, mondjátok, hogy nem sok ilyen mászkál az utcákon, mint az 58-as o.O


Szexkapcsolatban a szex a fontos, párkapcsolatban a szex is fontos, de bőven nem arra épitkezünk.

2021. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
78%
#59, ezek akkor működhetnek, ha a kapcsolat maga működik, nem a levegőben lógnak...
2021. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
57%
#61 "párkapcsolatban a szex is fontos, de bőven nem arra épitkezünk" - ehhez képest folyamatosan a szexen, meg a megcsaláson megy a hiszti... egyébként miért, szerinted mire kellene építkezni egy kapcsolatban? Valahogy egy nő esetében baromira nem érdekel, hogy milyen végzettsége van, hogy mennyit keres, hogy milyen védőoltásban hisz, meg mit tudom én... ezekre nem mehet rá egy kapcsolat, szerintem. Ezzel szemben, ha valakinek nem elégülnek ki a szexuális igényei, és rákényszerül, hogy kapcsolaton kívül oldja meg, na arra simán...
2021. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
29%

"A férfiak olyan könnyen jönnek azzal, hogy a fogamzásgátló milyen szuper, persze ha nekik kéne szedni, nem vennék be. :)" - ezt hívják előítéletnek, lévén még soha sem volt forgalomban hatékony fogamzásgátló férfiaknak...

"Én nem bánnám, ha szakítana velem a pasi emiatt. Legalább nem vesztegetném tovább az időm egy idiótára." - én hajszál pontosan ugyanígy lennék egy gumimániás nővel... miért érném be egy idiótával?

2021. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
74%
#64 lehet, hogy nekem a doktorim kicsit többet jelent, mint a te véleményed a gumimániás idióta nőkről. ;)
2021. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
60%

"Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom."


Dehogynem találnál. Nők milliói élnek boldog kapcsolatban olyan férfival, aki nem az első barátjuk. Az meg, hogy ő "bármikor találna mást", csak azt mutatja, hogy alacsonyan van nála a léc (mindegy, csak lyuk legyen). Akinél magasabban a léc, az talál nehezebben.

2021. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 A kérdező kommentje:
Azt hittem a spirál is sugároz hormonokat a testembe ugyanúgy mint a tabletta hatása, valaki azt írta van hormonmentes :O
2021. jún. 3. 20:34
 68/108 anonim ***** válasza:
36%

#62


Ezek egy kapcsolat alap pillérjei, nem a levegőben lógnak, hanem ideális esetben ezek tartják meg az egészet, erre lehet ráépíteni a többi elemet. Persze, nélkülük is lehet kapcsolatot létesíteni, ahogy mester gerenda nélkül tetőt építeni is, csak nincs sok értelme.


#63


Ez csupán a te szegénységi bizonyítványod...

2021. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
100%

#67


Van hagyományos meg hormon mentes spirál is

2021. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni hogy visszatérő huvelyfertozessel küzdök úgy egy éve, ennek van bármi jelentése, fogamzásgátló szempontjából?
2021. jún. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!