Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egyáltalán szerelem?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ez egyáltalán szerelem?mit csináljak? Mit tennél a helyedben?csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
19 vagyok a barátom 24 mindjárt 1 éve leszünk együtt, és arra kényszerít hogy szedjek fogamzásgátlót, pedig már milliószor mondtam neki hogy félek a gyógyszertől annyi rosszat hallani róla, és a gyógyszereket sem szeretem. Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert. Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom.
2021. jún. 3. 07:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
64%
Úgy hagynám ott hogy csak na😬🤭
2021. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:
35%

Nálam sem megy a gumival való szex,ha nem szed gyógyszert azt is megértem,mert tényleg nem valami egészséges,viszont dugni sem fogunk :D...szóval én a barátod is megértem.


Attól meg nem kéne félned hogy nem találsz mást...én is szakítottam már ilyen miatt.

2021. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 anonim ***** válasza:
63%
22, Viszont a kérdés leírásából nekem úgy tűnik, hogy eddig ment óvszerrel is, csak nem szereti.
2021. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 anonim ***** válasza:
84%

Már ezerféle fogamzásgátló módszer van, nem csak az óvszer és a fogamzásgátló tabletta.

Vannak helyi fogamzásgátlók is, amik hormonmentesek és minden aktus előtt kell a hüvelyedbe helyezni, kb 10-20 perc alatt fejtik ki a hatásukat (spermaölő lényegében). Ha mész nőgyógyászhoz kérd ki a véleményét.


De teljesen megértelek, hogy nem akarsz szedni fogamzásgátlót. Én szedtem 2 évig, igazából semmi bajom sem lett tőle, de engem is elrettentettek mások történetei, szóval többet én sem fogok (2 éve tiszta vagyok 😅). Barátoddal azt kéne megértetni, hogy ez nagy hatással van a szervezetedre, felborítja a belső dolgokat, kockázattal jár és így is van aki teherbe esik.

2021. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 anonim ***** válasza:
100%
24, csak azok sajnos nem biztos módszerek. :/
2021. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
72%
Jó nyilván 100%-os módszer nincs, de a legjobb a gumi és a fogamzásgátló. Leszámítva persze pl vazektómia stb
2021. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
46%

A gumi sem 100%os ahogy a fogamzásgátló sem, ha ugye nem rendesen/jól szedi valaki.

Csak a második még káros is.

Szóval szerintem jobb kipróbálni olyat, ami nem káros az egészségre. Főleg a hormonokra...

De ha rendeltetés szerűen használja azt a fogamzásgátló eszközt, akkor szerintem baj nem lehet.

2021. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 anonim ***** válasza:
87%
27 írtam is, hogy az óvszer sem 100%. De nem 75%, mint a helyi fogamzásgátló esetében. Nem merném megkockáztatni ilyen fiatalon azt a 15%-os esélyt.
2021. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 anonim ***** válasza:
26%
#18 "Ez érzelmi zsarolás. Valójában nem szeret, de így arra játszik, hogy még te érezd magad hibásnak, amiért szakít.... Undorító egy alak lehet." - pont akkora érzelmi zsarolás, mint ha a nő jön azzal, hogy "vele márpedig gumi nélkül nem"...
2021. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 anonim ***** válasza:
89%

Ja csak egy különbség van, hogy a csávónak csak fel kell húzni, nem tesz semmit az egészségével, a csajnak meg szednie kell és kitudja milyen következménye lesz. Végülis.

Tiszta nevetséges az aki ezt nem veszi figyelembe.

A nő dönti el, hogy szedie vagy sem. Ha nem jutnak dűlőre, az sajnàlatos de ne ezért kezdje el szedni azt a szart.



Nem csak helyi fogamzásgátlás létezik.:)

2021. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!