Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egyáltalán szerelem?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ez egyáltalán szerelem?mit csináljak? Mit tennél a helyedben?csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
19 vagyok a barátom 24 mindjárt 1 éve leszünk együtt, és arra kényszerít hogy szedjek fogamzásgátlót, pedig már milliószor mondtam neki hogy félek a gyógyszertől annyi rosszat hallani róla, és a gyógyszereket sem szeretem. Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert. Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom.
2021. jún. 3. 07:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
39%
Az hogy ma az a divat hogy minden szarra felirnak fogit, nem azt jelenti hogy ez jó. Rengeteg lány bánja hogy elkezdte, vagy 2 -3 ev után nem bírja tovább. El se végzik előtte a szükséges vizsgálatokat. Nem lehet 18 eves korodtol életed végéig szedni max 35 eves korig ajanlott, efelett igenis növeli a trombózis kockázatot, hiaba tiltakozol. Nem rossz a fogi, de nem is jó, és nem örökre. De ha te örömmel szednel egy olyan szert ami 100 nobol legalább 50 nek kisebb nagyobb kellemetlensegeket okoz, rendben. De amíg nem a te tested, nem jogos gumimaniasnak meg hisztisnek nevezni azt, akinek fontos a valódi biztonság. Az óvszer azért óvszer, mert megov a némi betegségtől is, terhességtol is. Hidd el tudom mi az igazság, a nemi betegségekről is hisz ezt tanultam. Szerintem kicsit jobban benne vagyok a témában. Ha nem félsz qz q te bajod, mert ha letqgqdod akkor is kockázatot vállalsz. 100 nobol aki bárkivel dug gumi nélkül, biztos hogy lesz fertőzött. Nem is csak 1. Ha egy prostinak jár annyi, hogy gumit hozzanak mielőtt beleteszik, egy mással foglalkozó nőnek nem? Egyébként meg a női ciklus csodás dolog, aki szereti a testét, nem avatkozik bele, hanem inkább kiismeri.
2021. jún. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:
100%
A szex gyakorlásához pedig nem egyeszakqs kalandok, hanem rendes párkapcsolat kell. Abban lehet elmondani, bizalommal, hogy mi a jó meg mi nem. Nem attól lesz valaki jó az ágyban hogy 1. Randin dugott 200 nővel. Nem mellesleg mindenki más ilyen téren.
2021. jún. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
74%

"max 35 eves korig ajanlott, efelett igenis növeli a trombózis kockázatot, hiaba tiltakozol. " - neked legye a hited szerint... a valóság nagyjából:

[link]

tehát valójában a kombinált tablettát 40 év felett nem ajánlják olyan nőknek, akik dohányoznak, vagy elhízottak. A csak progeszteront tartalmazók meg nyugodtan szedhetők még ilyen setben is a menopauzáig.

"Az óvszer azért óvszer, mert megov a némi betegségtől is, terhességtol is." - meg mellesleg a jó szextől is... bár ez inkább mellékhatásnak tekinthető, ugye... " 100 nobol aki bárkivel dug gumi nélkül, biztos hogy lesz fertőzött." - az a nem mindegy, hogy MIVEL fertőzött...

"Ha egy prostinak jár annyi, hogy gumit hozzanak mielőtt beleteszik, egy mással foglalkozó nőnek nem?" - ezt pont tegnap írtam le egy másik kérdéshez... tessék: "ha az ember kénytelen valamiért elfogadni az óvszert, akkor már akár hivatásos lányhoz is mehet... ahol ugye nincs teljesítmény-szorongás, ahol a szolgáltató dolgozik azért, hogy a kuncsaftnak minél jobb legyen, és valszeg jobban is ért hozzá, lévén ez a szakmája, ebből él... ugye, ha az ember szerelménél lankad a gumitól, az kudarc és frusztáció, ha a hivatásos hölgynél, akkor az főképp az ő problémája, oldja meg... épp ezért, ott jóval kisebb az esély eleve a gondra, hisz nem stresszel rajta a férfi... Életemben nem szorultam rá eddig soha, hogy fizessek a szexért, de ha csak a gumira szűkülnének a lehetőségeim, akkor biztos, hogy a hivatásos lányokhoz fordulnék, mert ott legalább lenne esélyem arra, hogy nekem is jó legyen... párkapcsolatban nem adnék esélyt az óvszerhez ragaszkodó nőknek."

Ez elég érthető és kerek válasz???

2021. jún. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 anonim ***** válasza:
74%
" Nem attól lesz valaki jó az ágyban hogy 1. Randin dugott 200 nővel" - ez valszeg igaz... de bocs, ugye én a túlsó térfélen állok, engem spec az izgat, hogy a NŐ mitől lesz jobb az ágyban... hát biztosan nem attól, ha heteket kell várni rá, ha abszolút tapasztalatlan ("olyat ad neked, szívből, amit másnak nem?"), vagy hogy ha a védekezés szex-romboló formájához ragaszkodik... sőt, ha ez a három így együtt van, akkor totálisan garantált egy tragikus éjszaka, ami helyett az ember csak jobban járhat, ha inkább otthon netezik magában...:))
2021. jún. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
59%

#93 szerintem te tedd össze a két kezed és hálálkodj az úristennek, hogy van párod ezzel a mentalitással, mert a szövegedből az árad, hogy neked csak azért kell valaki, hogy lehessen gumi nélkül dugni.


#80 hormonmenteset is feltesznek már a nem szült nőknek is, ez az "abortív" meg valami vallási propaganda, nem igaz.

2021. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
70%

#95, " szerintem te tedd össze a két kezed és hálálkodj az úristennek, hogy van párod " nem látok benne semmi extrát, a párkeresés soha sem okozott különösebb gondot.

"ezzel a mentalitással, mert a szövegedből az árad, hogy neked csak azért kell valaki, hogy lehessen gumi nélkül dugni." - akkor nem valószínű, hogy negyed százada egymást boldogítanánk a párommal...:))) Úgyhogy még véletlenül se hallgassatok rám, ha nem akartok ilyen hosszú, boldog párkapcsolatot:)))

2021. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
13%
Jól van. Örülünk hogy megvan a párod. De hulyeseget, hogy minden idegen faszinak hagyni kellene 1. Alkalmon, amikor még nem is ismerem, hogy gumi nélkül belém eressze a g*cijét, és ez mennyire de mennyire jó, ne irjal már. Bocs de ez veszélyes és undorító. Meg miért lenne jó az 1. Randin dugni mindenkivel, akkor meg semmi bizalom nincs bennem az illetővel, lehet hogy te nem vagy egy erőszakolós beteg elme, de vannak olyanok is, akik ha egyszer kettesben maradnak veled nem fogja őket érdekelni ha bántanak és te tiltakozol. Mivel a nő általában gyengébb, szerintem természetes hogy akivel lefekszik abban meg kell bízzon ez pedig nem megy egy vadidegennel, hiaba a kémia meg a letépem a nadrágját olyan szexi érzés. A védekezés nem csak a nő kötelessége. Nem hiszem hogy korrekt valakitől elvarni hogy az adott esetben jól és pontosan működő ciklusat kiiktqssa, mert jaj de rossz gumival. Ha egy párkapcsolat eljut arra a szintre, nyilván lehet más alternatívát keresni mint qz óvszer. De egyébként érdekes módon a férfiak nagy része élvezi a szexet gumival is. Illetve, orál, anál, többféle keppen is ki lehet elégíteni a párod, nyilván fontos hogy ez meglegyen. Ez sok részről hiszti hogy jaj ne hogy már fel kelljen húzni a kotont. Szerintem igazán el lehetne ennyit viselni, a guminak nincsenek káros hatásai a fogamzqsgatlovql ellentétben amit ma úgy osztogatnak mint a cukorkát. Ez az a terület amit tipikusan a gyogyszerlobbi gerjeszt. Bemwgy egy 18 éves lány q nőgyógyászhoz, és 1. Dolog hogy bármivel ment felirnak neki abból az éppen aktuális fogibol, amelyik gyogyszerugynoke nagyobb juttatast ajánlott a dokinak. A fogi semmilyen betegséget nem old meg, csak elfedi a tüneteit. Egyedül a terhesség ellen jó, de arra meg vannak olyan módszerek amik nem teszik tönkre az egészséges ciklust. Nyilván van akinek bevalt q tabletta, qz szedje, nem vagyok gyogyszerellenes, de ne legyen ez qz elvárás mert amíg valaki elkezdte, és adott esetben nem lett tőle csomó kellemetlensége ami hónapokig évekig keseríti qz életét, vagy amikor abbahagyna mert esetleg gyereket akar nem tudja mert olyan tüneteket produkál, nem lehet tudni hogy ő épp qbba a kisebb táborba tartozik aki bírja és úgy eheti mint a cukorkát.
2021. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
0%
#95 azért írtam hogy a hormonmentes spirál abortív eszköz, mert az nem a megtermékenyítest akadályozza, hanem a megtermékenyult petesejt beágyazódását . Ilyen formán korai vetelest okoz a méhnyalkahártya folyamatos irritalasával. Vallástol függetlenül is vannak abortuszt nem támogatók, akinek ez fontos annak érdemes végig gondolni, melyik fogamzásgátló ilyen, melyik nem. Egyébként a hormonmemtes spirálnak vannak kellemetlen hatásai a gyógyszerészét kepest, erősebb vérzés, méhen kívüli terhesség eselyenek növekedése, akkor már inkább a hormonos, hiszen az az orális fogamzásgátlóknál kisebb gyogyszerkoncentracioval ér el kellemes mellekhqtasokqt is, pl. A vérzés teljesen megszűnhet, de mivel kisebb a dózis, a kellemetlen mellekhqtasok gyakoriság csökken. És alapesetben a gyógyszeres spirált ajánlják csak nem szült nőnek. Sima "mechanikusan" működőt nem. A gyógyszeres spirál kisebb is. De akinek nem fontos hogy ne használjon abortiv eszközt, az nyilván nem veszi ezt számításba, viszont a felelős döntés során az ember vegiggojdol meg merlegel ilyeneket, hogy neki mi a fontos.
2021. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
100%
#98 a terhesség a beágyazódástól kezdődik, ami a beágyazódást gátolja, az nem abortív. A megtermékenyült petesejtek extrém magas százaléka eleve kilökődik mindenféle fogamzásgátlás nélkül is, mert épp nincs olyan állapotban a méh, hogy beágyazódjon. A spirál csak folyamatosan ebben az állapotban tartja a méhet.
2021. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:
86%

#97 " De hulyeseget, hogy minden idegen faszinak hagyni kellene 1. Alkalmon, amikor még nem is ismerem, hogy gumi nélkül belém eressze a g*cijét, és ez mennyire de mennyire jó, ne irjal már. Bocs de ez veszélyes és undorító." - nézd, a szex magánügy, ergo felőlem pont azt csinálsz, amit akarsz... engem egyébként a sárgarépafőzelék undorít... ahogy neked jogod van a tablettafóbiádhoz és az óvszermániádhoz, másnak meg pont ugyanannyi joga van az óvszerfóbiához, és a tablettamániához, ezt vágod? Egyébként az egész élet nem más, mint egy jó nagy haszon/kockázat elemzés, minden percben és minden cselekedetben... azt a Kérdező dönti el, hogy neki mennyi kockázat vállalását éri meg a jelen kapcsolata, és nem más. Ahogy azt meg én döntöm el, hogy számomra milyen előny milyen kockázat-vállalást ér meg, és nem más. "Szerintem igazán el lehetne ennyit viselni, a guminak nincsenek káros hatásai a fogamzqsgatlovql ellentétben amit ma úgy osztogatnak mint a cukorkát." - akkor TE viseld el bátran, meg keress olyan partnert, aki szintén elviseli... szerintem meg ez a vállalhatatlan áldozat kategóriája adott esetben. (egyébként nem vagyok vaskalapos, ha valaki a közös STD szűréshez ragaszkodna, abban valszeg benne lennék...) Egyébként meg jó szűrésnek is, így valszeg kihagynak a bionómok, egyészség-fasiszták, oltás-ellenzők, és egyéb számomra párkapcsolatban elviselhetetlen népség. Meg nagy eséllyel a "férjnek és apának való" bétabalekot megfogni akarók se fognak betalálni, lévén, nekik fontosabb a majdani embriójuk könnyebb megfoganása mint a jelenidő jó szexe.

Szóval a dolog vitathatatlan haszna, hogy az ember nem fog fölös köröket futni, és hosszú távon úgyse működő kapcsolatokba időt, energiát tolni. Egy tabletta-fóbiásnál mi lenne a következő? Hogy elkezd terrorizálni, hogy hagyjam abba a dohányzást, "mert a majdani kisbaba"...??? Bocs, de ez a fenének sem kell...

2021. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!