Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egyáltalán szerelem?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ez egyáltalán szerelem?mit csináljak? Mit tennél a helyedben?csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
19 vagyok a barátom 24 mindjárt 1 éve leszünk együtt, és arra kényszerít hogy szedjek fogamzásgátlót, pedig már milliószor mondtam neki hogy félek a gyógyszertől annyi rosszat hallani róla, és a gyógyszereket sem szeretem. Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert. Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom.
2021. jún. 3. 07:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim válasza:
90%

Na akkor valamit tisztazzunk. Sok nonek azert van baja a fogamzasgatlotol mert a draga orvosa nem kuldte el az osszes vizsgalatra (vagy egyre sem...) es igazabol nem is szedhetne !


Van amugy rengeteg fogamzasgatlo modszer ezen a ketton kivul is, erdemes ezeket atbeszelnetek:

2021. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
90%

Segítek. Ott van a hüvelygyűrű.

Nem teszi tönkre magát illetve a pasinak sem kell gumit húzni. Meg van oldva. És a teherbe esés csupán 1% tehát full biztonságos.


Azért ez merész kijelentés. A fogamzásgátló ettől függetlenül is a hormonokkal játszik.

2021. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:
26%
#30 "Ja csak egy különbség van, hogy a csávónak csak fel kell húzni, nem tesz semmit az egészségével, a csajnak meg szednie kell és kitudja milyen következménye lesz. Végülis. Tiszta nevetséges az aki ezt nem veszi figyelembe." - ezt az önfelmentő ótvar hazugságot meddig ismételgetik még a nők... valójában rögzülhet neki egy erekciós zavara, aztán csilliárdokért járhat pszichológushoz meg veheti a Viagrát - amit persze neki kell beszednie, holott x-szer veszélyesebb a fogamzásgátlónál - és mindezt azért, mert egy gumi-függő nővel sodorta össze a balsorsa az illetőt, akit nem tudott időben lapátra tenni...
2021. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként valóban, akár a gyűrű, akár a mini-spirál megfontolható. Persze ehhez az kell, hogy az adott pár megoldani akarja a problémát...
2021. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
33%
29, Nem, mert ő nem fenyegeti, hogy akkor szakít...
2021. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
40%
#35, miért egy szexualitás nélküli párkapcsolatnak mi értelme van? - pláne ebben a korban. Én a különbséget ott látom, hogy a srác hajlandó volt esélyt adni a gumióvszernek, a kérdező meg esélyt sem hajlandó adni a tablettának, hátha ő azok közé tartozna, akiknél pont beválik... neki valójában fontosabb az ő félelme, mint ez a párkapcsolat.
2021. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:
0%
33 na ez még viccesebb:))
2021. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
73%
#37, hidd el, a világon semmi vicces nincs benne...:(
2021. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk nekem az a mázlim megvan, hogy láncdohányosként nagy ívben elkerülnek az ilyen "én tiszta vagyok egészség-tudatos" hölgyek, akik képtelenel elfogadni azt, hogy az ő felfogásuk bizony hendikep a párkapcsolatban, sezxuális életben, ahogy egyébként a gumi nem tolerálása is az az érintett férfiak számára. Mindkettő csökkenti az esélyeket...
2021. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 A kérdező kommentje:
Hormon nélküli fogamzásgátlás nincs nem? Kivéve a pesszarium, de azt nehéz kezelni. Csak azt nem értem miért én vagyok a rossz szerinte mikor van egy véleményem a saját testemmel kapcsolatban. A nővérem se szed(21) mégse tuszkolja a barátja. Az ő barátja akkor miért érti meg?
2021. jún. 3. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!