Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egyáltalán szerelem?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ez egyáltalán szerelem?mit csináljak? Mit tennél a helyedben?csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
19 vagyok a barátom 24 mindjárt 1 éve leszünk együtt, és arra kényszerít hogy szedjek fogamzásgátlót, pedig már milliószor mondtam neki hogy félek a gyógyszertől annyi rosszat hallani róla, és a gyógyszereket sem szeretem. Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert. Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom.
2021. jún. 3. 07:49
 81/108 anonim ***** válasza:
84%

#80 " Azok a kommentek meg, ahol azt írják hogy nem számít egy nő végzettsége, stb... hát jó. Biztos van aki szexpartnert keres, azért remélem tobbunknek más is számít." azt én írtam, és bocsi de erről amit írsz egy középiskolás poén jut eszembe... osztályfőnöki órán a szexuális élet megkezdéséről volt szó... (természetesen 12.-ben, amikor a többségünknek már szerencsére múltidő volt:)) ... erre a stréber lányzó beköpte, hogy "ő majd csak érettségi bizonyítvánnyal" (így!!!) ... erre persze többen javasoltuk közbekiabálva, hogy persze, végül is jó keményre lehet sodorni azt...:)))

Egyébként fel nem foghatom, hogy a párkapcsolati-szexuális életnek mi a búbánat köze van az iskolai végzettséghez...

Egyébként meg az általam preferált sorrend a fordítottja az általad leírtnak... valahogy nem a "felelősségteljes férjnek és apának való" bétahím (spermabank és ATM) szerep inspirál, amihez valóban az általad leírt út vezet, lévén az tudatos mérlegelés eredménye. Ennél sokkal hálásabb a "rosszfiú" - alfahím szerep, ami viszont a nemi ösztönöket indítja be... aztán ha ez rendben van, ráérünk szépen kiismerni egymást... szóval azt gondolom, hogy ha az első max 3 randin nincs szex, akkor már tök felesleges, hogy legyen... biztos, hogy nem egymást keressük. Szóval "Biztos van aki szexpartnert keres, azért remélem tobbunknek más is számít." - ez valójában nem vagy/vagy, egy szexnek indult kapcsolatból utána bármi is lehet...

2021. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:
33%
Aham. Jól van. Akkor dugj mindenkivel a 3. Randin gumi nélkül. De ha nemibetehseged lesz ne menj orvoshoz, drága a TB hogy erre csesszuk el. Mondjuk ez kB olyan szint amit a r*bancok szeretnek. Egészségedre. De ha valaki mást akar illene tiszteletben tartanod. Egyébként a végzettség q hasonló értelmi szint miatt számít. Meg érdeklődés szempontjából. Nyilván nem csak az, hisz nem qz az ész egyetlen fokmeroje hogy ki milyen iskolát végzett el. De azért hogy egyáltalán megértésük egymást ha elmeseljuk milyen nap volt, valamelyest számít. Szerintem a szerelemhez nem a dugáson át visz az út. És nem kellene ezt szajkozni. Ám meg a kérdés nem erről szólt.
2021. jún. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként, úgy beszélsz mintha a jó szex egy veleszületett képesség lenne, és nem egy tanulasi folyamat, qmiben folyamatosan fejlődünk, változunk, alakulunk. Attól még, hogy elsőre nem vagytok a legugyesebbek, es lehet a 3. Randis szex az mondjuk csak egy közepes, egy igazán szeretetteljes kapcsolatban a felek egymásra tudnak hangolódni, együtt tanulni, fejlődni. Ha valami egyszerűbbel kezdünk, és fokozatosan ismerkedünk meg a másikkal, szerencsésebb mint qjtostul rontani q házba. Legalábbis élmény szinten, nőknek főleg.
2021. jún. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
57%

"Akkor dugj mindenkivel a 3. Randin gumi nélkül" - ha lehet, inkább az elsőn...a harmadik az a maximum - már nyilván, ha nincs valami extra egészségügyi körülmény

"De ha valaki mást akar illene tiszteletben tartanod."???? - miért, gondolod, hogy megerőszakolnám? Ez miféle megjegyzés mégis???

"hisz nem qz az ész egyetlen fokmeroje hogy ki milyen iskolát végzett el." - pontosítalak... SEMMILYEN SZINTEN SEM FOKMÉRŐJE...

"És nem kellene ezt szajkozni." - nézőpont kérdése... szerintem meg a fogamzásgátló ellenes propagandát nem kellene szajkózni... egy rakat nőnek kiválóan beválik, mindenféle érdemi negatív hatás nélkül... nem véletlen, hogy az egyik legnépszerűbb fogamzásgátló módszer...

2021. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
81%
Ja, és egyébként DE, ez a kérdés pont arról szól, hogy a Kérdező meg a párja szexuálisan nem illenek össze, és ettől került válságba a kapcsolatuk. Nyilván mindenkinek sokkal jobb lett volna, ha ez az első hetekben kiderül, mert most vagy találnak valami mindkettőjüknek megfelelő kompromisszumot, vagy szabhatják a kapcsolatba tolt egy évüket... hiába kompatibilisek az általad sorolt szempontok szerint. És ez a helyzet láthatóan a Kérdező önbizalmának sem tett kifejezetten jót...:(
2021. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
33%
Igen. És ha te szexelsz egy fogit szedő nővel, aki emellett terhes lesz, ez ki se derül azonnal, mint a gumi ha kiszakad, nem leht meg esemenyutanit se bevenni, te addigra már eldontotted hogy neked nem jó qz qgyban (1 szex után nem tudom milyen qlapon), akk mi van? Vagy egyáltalán ha mindenkivel szexelsz, mi van ha véletlen felcsinalod a nőt? Nincs totális védelem, főleg ilyen hozzáállással. A fogamzásgátló legfeljebb tartos párkapcsolatban való, nem 1. Randis dugáshoz. De te tényleg nem félsz, hogy egy olyan nőtől, aki bárkivel lefekszik, elkqpsz valamit? Neked nem értek az, ha várni kell a másikra, és olyat ad neked, szívből, amit másnak nem? Miért jó érzelmek nélkül szexelni? Azon kívül hogy veszélyes. A fogamzásgátló ellenség meg nem propaganda, hanem nagyon sok nő tapasztalata. Nyilván van aki jobban viseli, de 35 év felett akkor sem lehet tovább szedni, tiltott, mert jelentős trombózis kockázata van. Szóval nem végleges megoldás. S mellette ott vannak a kisebb kellemetlenségek. A huvelygombq, ami az osztrogenhatas elmaradása miatt sokkal könnyebben kialakul, a huvelyszarqzsag, esetlegesen csökkenő libidó, és ha gyereket szeretnél lehet hónapokig, évekig nem áll vissza a ciklusod normalisra. Őszintén, te szednéd ezt évekig?
2021. jún. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
81%
"Egyébként, úgy beszélsz mintha a jó szex egy veleszületett képesség lenne" - nyilván nem, nem az. De szerintem leírtam, hogy egyszerűen teljesen másról tanúskodik, ha egy nőnek alapos megismerés és tudatos mérlegelés után kellenék, és másról, ha ösztönből szedné le rólam a gatyát.... férfiként egyértelműen "kifizetődőbb" rosszfiúnak lenni, mint felelősségteljesnek... ez van. Ha a párommal az általad leírt koreográfia szerint ismerkedtem volna meg, nem valószínű, hogy bő 2 évtized után még együtt lennénk...
2021. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:
100%
#86 "Nyilván van aki jobban viseli, de 35 év felett akkor sem lehet tovább szedni, tiltott, mert jelentős trombózis kockázata van." - ne irogass már hülyeségeket légyszi. A párom 40 feletti, és simán kiírják neki, szó nélkül...
2021. jún. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
68%
"De te tényleg nem félsz, hogy egy olyan nőtől, aki bárkivel lefekszik, elkqpsz valamit?" - tényleg nem félek, ismerem a valóban reális kockázatokat "Neked nem értek az, ha várni kell a másikra, és olyat ad neked, szívből, amit másnak nem?" - nem, nem érték. Attól nekem semivel nem lesz jobb, hogy "másnak nem"... másfelől épp ellentmondásba kerültél, hisz az előbb magad írtad, hogy " a jó szex NEM veleszületett képesség lenne"... magyarán ugye gyakorlat teszi a mestert..
2021. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként itt van kb a valóság a fogamzásgátló témáról: [link]
2021. jún. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!