Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egyáltalán szerelem?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ez egyáltalán szerelem?mit csináljak? Mit tennél a helyedben?csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
19 vagyok a barátom 24 mindjárt 1 éve leszünk együtt, és arra kényszerít hogy szedjek fogamzásgátlót, pedig már milliószor mondtam neki hogy félek a gyógyszertől annyi rosszat hallani róla, és a gyógyszereket sem szeretem. Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert. Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom.
2021. jún. 3. 07:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekek szerintem inkább írjatok ki új kérdést vagy folytassátok privátban, mert ez az ideológiai vitázás kezd röhelyesen kinézni itt. Mindketten elvakult végletekben gondolkodtok és meggyőzni amúgy sem fogjátok egymást.


A kis hölgy nyílvánvalóan mélyvallásos ember, aki sajnos kevesebbnek látja azon nőtársait akik szabadabb szexuális életet élnek, valamint a hormonmentes spirálok működésével sincs tisztában. A szüzesség megtartásától, "várakozástól" stb senki sem lesz több vagy kevesebb. Mindenki akkor kezdjen nemi életet élni amikor akar, akkor feküdjön le valakivel, amikor akar és kész. Ha ez az első randi, akkor az, ha a nászéjszaka, akkor meg az. Ezen felesleges vitázni, mindenki eldönti maga, de bárkit is alázni bármelyik miatt gusztustalan. Ahogy az abortuszon átesettek szégyenítése is.


Az úr pedig a másik véglet, aki szerint egy nőnek kötelessége minél hamarabb ágyba mennie a randi partnerével, szétcsesznie a hormonháztartását, kockáztatnia rengeteg egészségügyi szövődményt és mindezt azért, mert a férfi félnek elnyomott komplexusai vannak. Ugyanis tudományosan kimutatott, hogy általában a gumi méretével van baj, vagy szexuálpszichológiai problémák állnak a háttérben. Persze ez nem mindig van így, lehet valaki pl latex allergiás is, de az egyéb okok jóval ritkábban.


Végezetül pedig megjegyezném, teljesen felesleges ilyesmiken késhegyre menő vitákat folytatni. Mindenki válasszon párt a maga igényei szerint, mert felnőtt embereket, már nem fog tudni "átneveleni" a saját szája ízére.

2021. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 anonim ***** válasza:
34%
Ember. Senki nem beszélt szuzessegrol, vagy hogy hónapok kellenek az első szexig. Itt alkalmi ismeretlen partnerrel való gumi nélküli szexről volt szó. Egesz egyszerűen akinek kis esze meg önbecsülése van nem megy bele s ilyesmibe. De ez tényleg nem a kérdéshez tartozik. A spirál működési meg kösz de ismerem. Az az én nézetem, hogy én az életet a fogantatqstol számítom. Ilyen szinten nem beszélhetunk terhessegmegszakitasrol valóban, de érdemes ebbe belegondolni mielőtt felrakása magának valaki valamit. Akit ez nem zavar nyilván használja, nem kell mindenkinek hasonlóan éreznie. Azért ezt is el lehet mondani, ugye?
2021. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/108 anonim ***** válasza:
100%
Vallástól meg ideológiától független, hogy orvosi szempontból a beágyazódástól nézik a terhességet, mert ha a megtermékenyüléstől néznéd, akkor az jönne ki, hogy a terhességek 30-50%-a megszakad (ennyi megtermékenyült petesejt nem ágyazódik be). Nincs értelme a pete- és az ondósejt találkozásától számítani. A spirál csak annyit tesz, hogy a méh falát abban az állapotban tartja, amiben a hónap nagy részében egyébként is van, azt a pár termékeny napot leszámítva. Ezért az „abortív” szó elég erős.
2021. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 anonim ***** válasza:
76%

#101, nagyrészt igazad van... a Kérdezőjéknél meg ez valami családi ártalom lehet, mert a nővére is... különben akik olyan rettenetesen idegenkednek a hormonoktól, azok remélhetőleg teherbe sem akarnak esni soha, mert az jóval emberesebb hormonszint ingadozással jár, mint a napi 1 szem fogamzásgátló... de hát ugye ennek felismeréséhez gondolkodni kell:))) Ja, és a terhességnek és a szülésnek jóval több és komolyabb kockázata is van, mint a fogamzásgátlóknak... (pl. sokkal több olyan nő van, akinek a terhesség tette tropára az ereit, mint ahánynak a fogamzásgátló...)

"Ugyanis tudományosan kimutatott, hogy általában a gumi méretével van baj, vagy szexuálpszichológiai problémák állnak a háttérben. Persze ez nem mindig van így, lehet valaki pl latex allergiás is, de az egyéb okok jóval ritkábban." - nézd, nem tök mindegy, hogy mi áll a háttérben, ha egyszer az van, hogy óvszerben nem élvezi a szexet... amit pont azért csinálna, hogy élvezze...

"Mindenki válasszon párt a maga igényei szerint, mert felnőtt embereket, már nem fog tudni "átneveleni" a saját szája ízére." - pontosan erről van szó, szerintem, aki úgy kezd párkapcsolatba, hogy "majd átneveli a másikat" - legyen bármilyen témáról szó - az eleve nem tisztességes ember.

2021. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan ugyan így írtam le korábban. Nem kell kiforgatni a szavaimat. Számomra ez azt jelenti, hogy direkt vetélést idézek elő. Ha valakit ez nem zavar, teljesen ok, engem zavarna. Így szerintem nem erős szó az abortiv, ez egy kategória. Valakit qz abortusz se zavar, magánügye, valaki meg vallástol függetlenül elíteli. Egyébként én nem vagyok ítélkező, nyilván mindenki olyan partnert választ magának amilyet akar, sok megoldás van az etikus nonmonogamiqtol a nyitott hazasaagig vagy qki akármit a parja megegyezésével tud és qkar. De az egy tény, hogy alkalmi kapcsolatban óvszer nélkül lenni felelőtlenség. Ezért is számít pl. Borderline szemelyisegzavar felmérésénel onveszelyeztető magatartásnak aki sorozatban belem3gy ilyenekre. Alapvetően nem az alkalmi kapcsolatra írtam hogy veszélyes. És az "egyszerűbben" kezelhető fertőzéses is többnyire a nőknek okoznak később gondot, mint kismedencei gyulladás, petevezető osszenoves, stb. A férfiak sokszor meg még érzik ezeket mert tünetmentes. És akinek az élet tervei között szerepel, hogy gyereket akar, qz nyilván oda fog figyelni hogy ne legyen meddő. Ehhez q cikinek semmi köze, van aki nem tudja ezt gyerek nélkül se elfogadni, mert pl. Budosnek találja. Van akit meg nem érdekel. Ennyi. De a kerdesbeli felvetés, hogy a férfi kényszerítené a lányt a tablettara mert nem akar gumit húzni különben elhagyja a szeretet teljes hiányáról tanúskodik. Ahogy qz is, hogy a lány csak azért van vele mert mi van ha nem lesz másik. Nyilván nem illenek össze, legalábbis ezek alapján. Akit szeretek,soha nem tudnám ilyen miatt elhagyni, meg ha nem is értek vele egyet, mert ő kell és nem csak altalanossagban egy nő. Meg 1 evig jó volt neki gumival, most meg nem? Vicci. Egyébként egy kapcsolatban egy idő utan nyilván eljon az a pont amikor nem akarnak már tovább óvszerezni. De ezt így felvezetni meg fenyegetőzni? És ha később betegség vagy bármi lesz, ami miatt nem tud bármelyik fél szexelni, akk vége? Hol itt a szeretet?
2021. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/108 anonim ***** válasza:
100%
"mert ha a megtermékenyüléstől néznéd, akkor az jönne ki, hogy a terhességek 30-50%-a megszakad (ennyi megtermékenyült petesejt nem ágyazódik be). Nincs értelme a pete- és az ondósejt találkozásától számítani." - pontosan így van, ez a vicces a vallásos "mert a fogantatástól kezdve..." érvelésekben, mert azok szerint pont Isten a legnagyobb abortőr:)))
2021. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 anonim ***** válasza:
68%
#105"De a kerdesbeli felvetés, hogy a férfi kényszerítené a lányt a tablettara mert nem akar gumit húzni különben elhagyja a szeretet teljes hiányáról tanúskodik. Ahogy qz is, hogy a lány csak azért van vele mert mi van ha nem lesz másik. Nyilván nem illenek össze, legalábbis ezek alapján." - szerintem meg szimplán most jutott el odáig, hogy megúnta, hogy csak ő alkalmazkodik, és csak ő hoz áldozatot azért, hogy működjön a testiség... Úgyhogy a fiúnak szerintem annyi róható fel, hogy még fiatal, tapasztalatlan és naív... majd idővel megtanulja ő is - ahogy én is megtanultam - , hogy ha jót akar magának is, az első perctől kezdve egyértelműsítenie kell, hogy neki ez nem pálya. (ez pont olyan, hogy egy új munkahelyen sem szabad azt sugározni, hogy te korlátlanul terhelhető vagy, és mindent meg tudsz oldani, mert ha erre egyszer rászoknak, te lettél az örök balek - ezt is csak idővel tanulják meg az emberek...)
2021. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 anonim ***** válasza:
76%
"Meg 1 evig jó volt neki gumival, most meg nem? Vicci." - ezt az érvet viszont ellopom, engedelmeddel... aztán majd ha a párom legközelebb megtalál, hogy most már én is kivihetném a szemetet, bepakolhatnám a mosogatógépet, kiteregethetnék, feltörölhetnék...stb, stb... be fogom dobni az "1 evig jó volt neked hogy te csináltad, most meg nem? Vicc" Kiváncsi leszek, hogy mit fog szólni:))) (valami azt súgja, hogy igen nagy ívben el leszek küldve melegebb éghajlatra)
2021. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!