Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egyáltalán szerelem?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ez egyáltalán szerelem?mit csináljak? Mit tennél a helyedben?csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
19 vagyok a barátom 24 mindjárt 1 éve leszünk együtt, és arra kényszerít hogy szedjek fogamzásgátlót, pedig már milliószor mondtam neki hogy félek a gyógyszertől annyi rosszat hallani róla, és a gyógyszereket sem szeretem. Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert. Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom.
2021. jún. 3. 07:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
56%
" Nem igazi megoldás konkrétan semmire sem." - dehogynem pl. a fogamzásgátlásra - ahogy az a nevéből is kiderül:) A menstruáció rendbetétele csak mellékhatás - egy pozitív mellékhatás.
2021. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
76%

Édesanyám is szedte éveken keresztül, és miután abbahagyta, teljesen kikészült a szervezete...

Ezért én sem nem vagyok hajlandó használni. Fiatal vagyok, később szeretnék babát is, úgyhogy nem fogok mindenféle hormon hatású sz@rt beszedni.

Az én párom is szerette volna az elején ha tablettát szedek, de elmagyaráztam neki, hogy ez nem annyira jó ötlet mint amilyennek tűnik. Fb -on benne vagyok egy nőgyógyászati csopiban, megmutattam neki mennyi nő életét keserítette meg....És megértette, majd elfogadta🤷🏻‍♀️🙏🏼


Egy párkapcsolatban meg kell beszélni mindent..Atyaég.... mindig azt tedd amit te jónak látsz, kérlek! Legyen már egy kis önbizalmad, legyél határozott! Hidd el ha elhagy, ő többet veszít majd mint te!

Jobbat is találhatsz, csak bízz magadban egy kicsit!

2021. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
62%
11es tessék a 12es leírta. Sok mellék hatása van, ami nem csak jó. De inkább nézz utána rendesen:)
2021. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
34%

" Hidd el ha elhagy, ő többet veszít majd mint te!

Jobbat is találhatsz, csak bízz magadban egy kicsit!" - banyek, ezt a látnokoskodást... akciós a kristálygömb a madarastecsóban?

Valójában nem ismerjük a Kérdezőt se meg a párját se, nem tudjuk, hogy ki mennyit veszítene. Amit tudunk, hogy a Kérdező párja "elveszítené" a számára rossz szex kényszerét. Monjuk ilyeb szempontból nem is értem, miről szól a kérdés... a kérdező párja nyilván nem nyomhatja le a Kérdező torkán a fogamzásgátlót... ahogy a Kérdező sem eröltetheti a párjára a gumióvszert. Amit megtehetnek mindketten, az annyi, hogy nemet mondanak a számukra nem megfelelő szexre. Ha a Kérdező nem akarja gumi nélkül, és a párja meg nem akarja gumival, akkor nem lesz szex egymással, ez ennyi. Mindketten keresnek egy számukra megfelelő partnert.

2021. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 anonim ***** válasza:
29%
#13 "De inkább nézz utána rendesen:)" - minek? Gondolod, nem olvastuk a kisregénynek is beillő betegtájékoztatóját? Egyébként meg mi azt szeretjük, ha jó egymással a szex... perverz, mi? :)))
2021. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a legerősebb részt pont kifelejti itt mindenki.


"Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom."


Rengeteg lányt/nőt látni, aki ezt gondolja magáról, és csak ezért marad a párjával. Ebből még soha nem sült ki jó dolog, titeket használnak ki a legjobban és általában titeket csalnak meg a férfiak.

2021. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk is jó a szex, se gumi, se rossz tabi, nem normális mi?
2021. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
100%
#17, dehogynem, lehet normális... nálatok mi válik be?
2021. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
76%

"Szerinte a fogamzásgátlóval szintet lépünk és hogy mivel nem akarom szedni ezért én nem szeretnék vele úgy "igazából" szexelni. "


Ez érzelmi zsarolás. Valójában nem szeret, de így arra játszik, hogy még te érezd magad hibásnak, amiért szakít.... Undorító egy alak lehet. Nem is értem miért vagy vele, mi szükséged van ilyenre? Kapcsolatfüggő vagy? A "félek, hogy nem találok mást, ezért átmegyek kutyába és benne maradok egy ilyen zsaroló kapcsolatban, amiben nem is szeretnék igazán " szerintem a társfüggőség tipikus esete. Ha nem lépsz ki belőle, az a te döntésed, de hidd el, nem éppen lesz kellemes hosszútávon egy ilyen kapcsolat.

2021. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim válasza:
73%
Szerintem nem szeret téged, szakits vele.
2021. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!