Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nem jött haza a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nem jött haza a férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos lányúnk tervezett baba volt ö is akarta. A férjem eddig elég sokat segített mindenben a gyerekünkkel is foglalkozott amennyit csak tudott. Úgy kezelt minket mint a Hímes tojást. Úgy terveztük hogy lesz egy tesója a lánynak de két honapja egyszer csak leültetet maga mellé hogy valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket. Kérdeztem hogy miért de csak annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni. Próbáltam erről beszélni vele azóta de nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén. Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve. Kérdeztem hogy hova mész azt mondta hogy őt a gyerek nem szereti és ö ezt így nem bírja tovább át kell gondolnia hogy mi legyen és elment itthonról ez reggel 6kor volt azóta nem jött haza próbáltam hívni de nem vesz fel. Most mit csináljak?

Kicsit hosszú lett de nézzétek el nekem elégé pánikollók hogy most mi lessz.



#gyerek #Elment a férjem
2021. júl. 11. 20:51
 11/95 anonim ***** válasza:
82%
Nem muszáj a munkahelyről, elmegy dolgozni aztán közbe szabin van, ismerős így csinálta, ne legyél naív ennyire.
2021. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 A kérdező kommentje:

Egy évig becsülettel mindent megcsinált akkor az ezekkszerint semmit nem jelent?

Csak lehet valamit csinálni hogy ne menjen tönkre a házasságunk.

2021. júl. 11. 21:11
 13/95 anonim ***** válasza:
62%

Hagyjuk már, hogy nincs senki másik nője!... Szerinted miért nem akar második gyereket és miért mondta azt, hogy


"valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket."


"annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni."


"nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén."


"Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve."


Az egész lelépés meg volt már tervezve, meg volt már beszélve a nőjével mikor és hol találkoznak, vagyis mikor megy hozzá, azért öltözött fel, készült elmenni a semmiből. Ennyire nem lehetsz már naiv és vak?! Komolyan, majd kiveri a szemed a valós helyzet és nem veszed észre... Nem kelletek neki, mivel van már másik nő a dologban, ezt érzi a gyerek is rajta, csak nem tudja mondani, behatárolni felfogni hogy mi a nyugtalansága oka, ennek következtében baljós félős sírásba kezd, mert nem akarja hogy apa elmenjen és ezért nem tudja

faszi megvígasztalni. Nem érzi magát biztonságban, így anyánál sikerül megtalálni egy idő után a szeretet és biztonságot ami megnyugtatja.


Úgyhogy sajnos fel kell nyitni a szemed és nem homokba dugni a fejed és gondolkozz el a jövőd és a gyereked jövőjéről, hogy hogyan tovább. Kezdj el spórolni és keress lakhatást, mert hamarosan válással fog előállni a már nem párod

2021. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
31%
1 és 13 voltam
2021. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 Noren1989 ***** válasza:
13%
Jók ezek az estimesék, de kicsit többet kéne beletenni.
2021. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
87%
Tapasztalatból mondom, hogy az nem biztos, hogy ha elmegy dolgozni, akkor tényleg dolgozni is van.
2021. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 A kérdező kommentje:
16 minden hónapban láttam a bérpapírját. Azon rajta vannak a kivett szabadságok is idén még csak 2 nap van neki az is januárban volt később kezdet dolgozni.
2021. júl. 11. 21:22
 18/95 A kérdező kommentje:
13 mi ezen olyan furcsa hogy felöltözött reggel mikor a gyerek felkeltet minket egy szál gatyában volt.
2021. júl. 11. 21:26
 19/95 anonim ***** válasza:
21%
Nem biszex?
2021. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
23%

18

Az hogy az összes napi sztori arra ulagta nyíltan, hogy nők szülnek idiótáknak, befurakodnak a férfi lakásába - mintha nőknek nem lenne- pocsék embereket választanak és mindenben ők a hibásak, hogy nem a jóravaló csodás inceleket részesítik előnyben, unalmasak vagytok már a kitalált meséitekkel.

2021. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!