Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nem jött haza a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nem jött haza a férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos lányúnk tervezett baba volt ö is akarta. A férjem eddig elég sokat segített mindenben a gyerekünkkel is foglalkozott amennyit csak tudott. Úgy kezelt minket mint a Hímes tojást. Úgy terveztük hogy lesz egy tesója a lánynak de két honapja egyszer csak leültetet maga mellé hogy valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket. Kérdeztem hogy miért de csak annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni. Próbáltam erről beszélni vele azóta de nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén. Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve. Kérdeztem hogy hova mész azt mondta hogy őt a gyerek nem szereti és ö ezt így nem bírja tovább át kell gondolnia hogy mi legyen és elment itthonról ez reggel 6kor volt azóta nem jött haza próbáltam hívni de nem vesz fel. Most mit csináljak?

Kicsit hosszú lett de nézzétek el nekem elégé pánikollók hogy most mi lessz.



#gyerek #Elment a férjem
2021. júl. 11. 20:51
 81/95 A kérdező kommentje:
Jo akkor írd le légyszíves hogy szerinted mit kellene csinálnom mert esküszöm nem értem.
2021. júl. 13. 21:52
 82/95 anonim ***** válasza:
100%
Értjük. Te nem tehetsz semmiről. Mindenért a férjed a hibás. Miért vagy még vele?🤷
2021. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
100%
81, Nem bocsi nekem is elfogyott a türelmem mint a férjednek! A te felfogásoddal Majd rá jössz kb 20 év múlva
2021. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy nem tehetek semmiről csak azt hogy nekem kel kitalálni hogy mi a baja ahelyett hogy egyszerűen csak elmondaná. Nem értem miért nem képes erre. De most komolyan ha egyszer szeretem őt meg jól bánik velem akkor minek hagynám ott. Inkább akkor neki kellene megmondania hogy nem vagyok el jó neki persze ahhoz nem elég bátor pedig nem vagyok én cukorból. Nem vagyok egy főnyeremény én is tudom nem kell még hatszor belém rúgni.
2021. júl. 13. 22:13
 85/95 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baja? Nem mondja el? Tudod te hisz felsoroltad.Minden hibádat az övével együtt.... Azokon változtass amiket itt leirtál. Mert semmi más nincs mint belefáradt hlgy a lakótársaként kérdöre vonod állandoan. Majd ha szeretetet is kap nem csak bas..tást akkor más lesz a kapcsolatotok. A lányához meg ne kelljen már külön kérvény tőled hogy mikor mit csináljon vele....
2021. júl. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 A kérdező kommentje:
Megkapta a gyereket egész héten együtt alszanak én meg a lány szobájában. Valamiért az nem volt elég szeretet neki hogy ölelgetem meg puszilgatom. Azt akarja hogy dicsérjem agyba főbe meglátjuk menyit használ. Végülis az éjszaka rájöttem hogy a baba előtt is azért nyílt meg nekem mer sokat beszéltem arról hogy milyen jó apa lesz belőle. Más a szeretetnyelvünk. Bocsánat hogy tegnap annyit értetlenkedtem és köszönőm mindenkinek aki irt.
2021. júl. 14. 10:00
 87/95 anonim ***** válasza:
100%
ehhez hány év kellet?
2021. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 A kérdező kommentje:
Pukkadj meg kedves utolsó nem te buktál egy gyereket.
2021. júl. 14. 10:15
 89/95 anonim ***** válasza:
100%
te nem vagy komplett :/
2021. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
100%
89! Tényleg nem az. Tegnap leírtam neki, hogy a férje már elmondta, mi a baja, azon kéne változtatnia, nem csak hajtani a magáét újra, és újra, hogy nem mondta el. Erre töröltette 🙄Kezdem azt gondolni, hogy troll.
2021. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!