Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nem jött haza a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nem jött haza a férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos lányúnk tervezett baba volt ö is akarta. A férjem eddig elég sokat segített mindenben a gyerekünkkel is foglalkozott amennyit csak tudott. Úgy kezelt minket mint a Hímes tojást. Úgy terveztük hogy lesz egy tesója a lánynak de két honapja egyszer csak leültetet maga mellé hogy valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket. Kérdeztem hogy miért de csak annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni. Próbáltam erről beszélni vele azóta de nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén. Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve. Kérdeztem hogy hova mész azt mondta hogy őt a gyerek nem szereti és ö ezt így nem bírja tovább át kell gondolnia hogy mi legyen és elment itthonról ez reggel 6kor volt azóta nem jött haza próbáltam hívni de nem vesz fel. Most mit csináljak?

Kicsit hosszú lett de nézzétek el nekem elégé pánikollók hogy most mi lessz.



#gyerek #Elment a férjem
2021. júl. 11. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
86%
Van neki másik nője. Válás lesz. Jobb nem lesz már.
2021. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
11%
Phű de unalmas már...
2021. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy nem csak másik nője van, hanem másik gyereke is. Vagy legalábbis úton 🤷
2021. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
1 hogy lene neki minden napot kb itthon töltött eddig velem. Tudom hogy hol van egy közös barátunknál tölti az éjszakát.
2021. júl. 11. 20:56
 5/95 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem van valakije.
2021. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
88%
Akkor meg mit pánikolsz? Majd hazamegy. Biztos nem költözött a baráthoz.
2021. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
76%
Miért, nem dolgozik? Bármikor megold egy másik nőt...
2021. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 A kérdező kommentje:

6 Azon pánikolok hogy ne veszítsem el. Mit kéne tennem hogy kibéküljünk.


7. Gyári munkás összesen 2 nőnemű kollégája van a cégnél mind a kettő irodista az egyikük 50+os a másik 30as két gyerekes nem hiszem hogy kőztük lenne valami.

2021. júl. 11. 21:04
 9/95 anonim ***** válasza:
41%
Mit? Semmit, ő NEM akart gyereket, ennyi a nagy helyzet, és most kap az alkalmon, hogy elhúzhasson tőletek.
2021. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
29%
És az, hogy először foglalkozott vele, nem jelent semmit.
2021. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!