Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nem jött haza a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nem jött haza a férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos lányúnk tervezett baba volt ö is akarta. A férjem eddig elég sokat segített mindenben a gyerekünkkel is foglalkozott amennyit csak tudott. Úgy kezelt minket mint a Hímes tojást. Úgy terveztük hogy lesz egy tesója a lánynak de két honapja egyszer csak leültetet maga mellé hogy valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket. Kérdeztem hogy miért de csak annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni. Próbáltam erről beszélni vele azóta de nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén. Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve. Kérdeztem hogy hova mész azt mondta hogy őt a gyerek nem szereti és ö ezt így nem bírja tovább át kell gondolnia hogy mi legyen és elment itthonról ez reggel 6kor volt azóta nem jött haza próbáltam hívni de nem vesz fel. Most mit csináljak?

Kicsit hosszú lett de nézzétek el nekem elégé pánikollók hogy most mi lessz.



#gyerek #Elment a férjem
2021. júl. 11. 20:51
 61/95 A kérdező kommentje:
Most tényleg én tehetek róla szerintetek hogy nem mondja el nekem a problémáit. Valamiért a fejébe vette hogyha ö nekiállna panaszkodni hogy mi minden baja van akkor én adnám is be a válókeresetet. A szexről meg csak annyit hogy a lányuk 2,5 év után jött csak össze gondoltam ha elkezdem trenírozni a második gyerekre akkor majd jobban közeledik felém. De nem azt mondta nem megy neki mert már rosszul érzi magát mellettem hogy szerelmes lettem a lányunkba ő meg ‘le van sz@rva’. Csak ezt nem merte elmondani mer tudja hogy engem nagyon bántana evvel.
2021. júl. 13. 10:26
 62/95 anonim ***** válasza:
78%

Türelmes ember a párod. A helyében kb.3 hónap után dobtalak volna a p.csába, és tette volna a legtöbb férfi.

(Én nő vagyok.)

2021. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 A kérdező kommentje:
Igen én szeretném hogy béke legyen probálkoztam de csak elhesseget engem bezzeg minden kis apró bajról részletesen kifaggat. Nem értem hogy miért nem bízik bennem ő akarta hogy sokat legyek a babával ő akart takarítani helyettem most meg duzzog hogy ö csak cseléd.
2021. júl. 13. 10:32
 64/95 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezö, az a baj hogy nem látod a fátol az erdőt.

Nem látod be hogy eddig sajnos TE nem ugy álltál a dolgokhoz ahogy kellet volna. A férjed jogosan bukott ki 15 hónap után.

Csak azt hajtod hogy "ő se kezdeményez", "elején két három alkalommal próbálkozott","kibeszelt mások elött".

Azt hogy te mit csináltál és mit nem, arról még egy szót sem ejtettél..

Te is kezdményezhetnél, hisz egy pár vagytok.

2021. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára kérdezem. Te kimutatod felé, hogy nemcsak apaként nézel rá?????


Pontosan ezt magyarázom én is, hogy ő nem akar téged elveszíteni és iszonyatos türelme van, de nála is betelt már a pohár.

A volt férjem is párszor elutasított, utána már nem nagyon volt kedvem kezdeményezni, mert fájt, bántott és fétlem az újabb elutasítástól.

Igen valószínűleg azt érzi, hogy már nem szerelemmel szereted, nem vágysz rá, és ő mégis ragaszkodik hozzád és nem akart ezért panaszkodni, mintha csak magamat látnám, én is ilyen béketűrő típus vagyok.


"Csak ezt nem merte elmondani mer tudja hogy engem nagyon bántana evvel." Azért ebben a mondatban nagyon sokminden benne van. Tehát te veled ezek szerint nem lehet megbeszélni a gondokat, mert te inkább megsértődsz, és ezt ő is tudja, így inkább a béke kedvérét, már másfél éve szenved. Szép. És még most sem látod, hogy te vagy a hibás.

2021. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:

Igen igen és igen próbáltam közeledni felé de csóknál meg ölelésbél tovább nem jutottunk.

Mindig azt mondta hogy rosz kedve van meg fàrag és így nem megy neki. Most arról is én tehetek hogy irigy a gyerekre amiért foglalkozunk vele ővele meg nem foglalkoztak. Azt hittem hogy túl van a családi gondjain de ezekkszerint nem.

2021. júl. 13. 10:43
 67/95 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezö!

a férjed nagyon-nagyon türelmes ember! Hálásnak kéne lenned!

A helyedben magamba néznék de jó mélyen!

A férjed szerintem sokmindent probált csak ezt te észre sem veszed!

Azt mondod nem mondja el a problémáit? Akkor ezeket mégis honnan szedted?

"azt mondta nem megy neki mert már rosszul érzi magát mellettem hogy szerelmes lettem a lányunkba ő meg ‘le van sz@rva"

"A délután folyamán kb azt adta elő hogy nekem ő csak cselédnek kell aki mindent alámrak.."

„nem kezdeményez ugy látta hogy nem vagyok aktív meg még fintorgok is és őneki úgy nem kell ha nekem nem tetszik“

„én elveszem tőle a gyereket mert én jóban vagyok vele öt meg utálja mert mindig kiveszem a kezéből“

2021. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:

Onnan hogy tegnap végülis elmondta hogy mi as baja előtte másfél évig semmit nem szolt. Fejébe vette hogy ö minta apa lesz és olyan fajta hogy amit a fejébe vesz az úgy is lesz. Neki ez valamiért azt jelenti hogy mindenben kiszolgál engem. Persze ezt e tempót meg nem bírja mióta ilyen meleg van.

Voltak persze problémák a gyerek elött is de mindent meg tudtunk oldani nem voltak nagy veszekedések a kis tesót is azért nem akarja mert úgy érzi hogy nem bír megfelelni az elvárásainak.

2021. júl. 13. 10:53
 69/95 anonim ***** válasza:
100%

66-os válaszra, ezért erről eddig nem volt szó.

De van akkor is kommunikációs probléma.

2021. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem meg az éjszaka úgy láttam hogy ö is.
2021. júl. 13. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!