Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nem jött haza a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nem jött haza a férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos lányúnk tervezett baba volt ö is akarta. A férjem eddig elég sokat segített mindenben a gyerekünkkel is foglalkozott amennyit csak tudott. Úgy kezelt minket mint a Hímes tojást. Úgy terveztük hogy lesz egy tesója a lánynak de két honapja egyszer csak leültetet maga mellé hogy valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket. Kérdeztem hogy miért de csak annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni. Próbáltam erről beszélni vele azóta de nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén. Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve. Kérdeztem hogy hova mész azt mondta hogy őt a gyerek nem szereti és ö ezt így nem bírja tovább át kell gondolnia hogy mi legyen és elment itthonról ez reggel 6kor volt azóta nem jött haza próbáltam hívni de nem vesz fel. Most mit csináljak?

Kicsit hosszú lett de nézzétek el nekem elégé pánikollók hogy most mi lessz.



#gyerek #Elment a férjem
2021. júl. 11. 20:51
 21/95 anonim ***** válasza:
27%
Ez egyértelmű. Más nő van neki
2021. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 A kérdező kommentje:
18. Nem tudom mi a bajod de az én férjem nem idióta.
2021. júl. 11. 21:37
 23/95 A kérdező kommentje:
19 akart lenni
2021. júl. 11. 21:38
 24/95 anonim ***** válasza:
82%

Nem fura, hogy gyorsan beleugrik a ruhájába, lelép és még csak fel sem veszi a telefont?


Kérlek, ne legyél ennyire vak!

Hova megy valaki vasárnap reggel 6-kor, ha nem dolgozik...?

2021. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 A kérdező kommentje:

24. Nem tudom egy pólót meg egy rövidgatyát felvenni nem tart 20 percig még meg is várt.

A napot a kollégájánál töltötte valamit ácsolnak segít neki mert barátok eleve így is volt megbeszélve csak 8ra ment volna nem 6ra. És arról se volt szó hogy reggel avval távozik hogy gondolkodnia kell rajtunk.

Nem láttam eddig arra utaló jeleket hogy lenne valakije.

2021. júl. 11. 22:15
 26/95 anonim ***** válasza:
88%

Anya vagyok.

Ez a helyzet nem normális.

Egy ilyen kisgyerek nehéz élethelyzet. Mindenkinek.

Az nem megoldás, hogy fogja magát és otthagy egyedül a francban egy olyan szituációban, amiben maga is kikészült, pedig ketten voltatok rá.

Én nem vagyok sem anyagi, sem más értelemben kiszolgáltatott hála az Istennek és őszintén remélem, hogy te sem.

Ez esetben ami én tennék: mivel te a babát felügyelet nélkül nem hagyhatod (őfelsége ezzel a passzív-agresszív óvodás “megoldásával” gondoskodott is róla, hogy neked még választási lehetőséged se legyen!), ellenben tudod hol van (havernál).

Én nagyon nyugodtan és illedelmesen felhívnám a havert (mivel a csávó sz..rik rád és a gyerekére), MEGKÖSZÖNNÉM, hogy befogadta a férjem, biztosítanám afelől, hogy nem veszekedtünk és engem is sokként ért a helyzet, de én nem akarnám belekeverni a családi magánügyeinkbe. Hálás vagyok, amiért biztos helyen lehet nála a férjem.

Megkérném a legnagyobb tisztelettel, hogy (mivel a férjem nem kommunikál velem), ha hajlandó, akkor adja neki át az üzenetem, miszerint a helye itthon van egészségben-betegségben, jóban-rosszban és ez a problémája kizárólag ránk tartozik, legyen szíves hazajönni.


Aztán ennyi. Vársz. Ha nincs otthon max 2 órán belül (vagy ahogy a közlekedés/távolság indokolja)- akkor azt hiszem, hogy én CSERBENHAGYÁSKENT értékelném a viselkedését és rettenetesen kiàbrándulnék.


Egy válási szándékot is el lehet és el kell mondani, de nem kisgyerek vagy, hogy faképnél hagyjon! Jogod van a magyarázatra. Ha nincs magyarázat, nos az is egy világos magyarázat, te is tudod.

Kitartást. Rosszul választottál.

2021. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
75%

Azért ez elég gáz. Hazaért már?

Ez csak kifogás. Valami tényleg lehet. Lehet, hogy online ismerekedett meg valakivel, ott is lehet nagyon belehabarodni másba.


Kitartás Neked.

2021. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:

Sóval az van hogy 11kor végül felhívót a barátja.

Azt mondta hogy a férjem totál ki van készülve miattam Én öt állítólag folyamatosan dolgoztatom és nem foglalkozok vele híjába próbál ő mindent megtenni nekem csak a gyerek van. Azt mondta hogy szerinte a gyerek is utálja öt. Ma reggelesek a munkahelyén ö elviszi dolgozni aztán ha végeztek akkor majd haza hozza. Aztán szabályosan leb.szott hogy szegyem össze magamat vagy ebből válás lesz. Ö állítólag hónapok óta két ember helye dolgozik mert a férjem nem tud rendesen teljesíteni. Köpni nyelni nem tudtam ahogy ezt végighallgatottam. Letette a telefont aztán több mint egy órát csak sirtam az éjszaka nem sokat aludtam. Nem tudom hogy mi legyen délután ha végeztek a munkahelyén akkor elvileg hazahozza.

2021. júl. 12. 10:19
 29/95 anonim ***** válasza:
62%
Hát először tanulj meg helyesen írni, aztán mondjuk magadba is nézhetsz, félre teszed a sértődöttséget (amit a kollégája lehordása miatt érzel), mert ugyan nem volt kedves, de lehet, hogy van igazság abban amit mondott. Lehiggadsz és megkérsz valaki, hogy vigyázzon a picire és leülsz a férjeddel beszélgetni! Nem sírsz, nem támadsz, csak megkérdezed, hogy ő hogy érzi magát ebben a helyzetben (apaság és egyéb dolgok). Aztán higgadtan elmondod , hogy te mit miért csinálsz , es hogy ha kell, akkor hol hogyan tudtok változtatni …
2021. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld meg nem a megcsalás szemszögéből nézni a dolgokat, csak szimplán a viselkedését gondold végig. Szerinted normális az, hogy a párod egyértelműen közli veled, hogy gond van, de azt már nem hajlandó megmondani, hogy mi a probléma, inkább hagyja, hogy emészd magad? Normális az, hogy szó nélkül lelép otthonról és az sem érdekli, hogy az egész napot átaggódod miatta? Ez az ember csak magával törődik, szarik a te érzéseidre. Ez a legkönnyebb, kimenekülni a válaszadás elől, aztán te gyötörd magad otthon egyedül a gyerekkel, ahogy akarod.


Az apám ugyanezt játszotta, folyton felállt és elment otthonról, ha kellemetlen szituációban érezte magát. Sokkal egyszerűbb volt, mint leülni és őszintén beszélgetni. Hányingerem van ettől a típustól.

2021. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!