Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nem jött haza a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nem jött haza a férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos lányúnk tervezett baba volt ö is akarta. A férjem eddig elég sokat segített mindenben a gyerekünkkel is foglalkozott amennyit csak tudott. Úgy kezelt minket mint a Hímes tojást. Úgy terveztük hogy lesz egy tesója a lánynak de két honapja egyszer csak leültetet maga mellé hogy valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket. Kérdeztem hogy miért de csak annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni. Próbáltam erről beszélni vele azóta de nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén. Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve. Kérdeztem hogy hova mész azt mondta hogy őt a gyerek nem szereti és ö ezt így nem bírja tovább át kell gondolnia hogy mi legyen és elment itthonról ez reggel 6kor volt azóta nem jött haza próbáltam hívni de nem vesz fel. Most mit csináljak?

Kicsit hosszú lett de nézzétek el nekem elégé pánikollók hogy most mi lessz.



#gyerek #Elment a férjem
2021. júl. 11. 20:51
 71/95 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már csak rajtatok múlik.

Még mindig azt mondom, hogy higgadtan üljetek le. Arra sem válaszoltál, hogy van-e nagyszülő vagy keresztszülő, akinek le lehet kicsit passzolni a gyereket. Kell, hogy legyetek kettesben, ha meg akarjátok menteni a házasságotokat.

Ha nem megy a kettesben beszélgetés, akkor szakember. De ehhez kell tudni kommunikálni. Neked is le kell tenni a sértettséget, és neki is.

2021. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 A kérdező kommentje:
Nekem már csak az anyukám él viszont ö meg dolgozok, nem akaarom túl terhelni. Az ö szüleivel nem tartjuk a kapcsolatot. Hétvégénként egy egy napot oda szoktuk neki adni. Általában ilyenkor nem mentünk sehova mert örült hogy egy kicsit tud piheni majd megpróbálom erőltetni hogy menyünk valahova kettesben.
2021. júl. 13. 11:12
 73/95 anonim ***** válasza:
100%

Először lehet az is jó lenne, ha ilyenkor leülnétek egy filmet megnézni, összebújni. Csak beszéljétek meg. Mindent kommunikálni kell, és higgadtan, nem követelőzve, hisztizve, vádlóan.

Nagyon remélem sikerül helyrehozni ezt a kapcsolatot.

2021. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
100%

Megint a kifogás látod? Nem akarod anyud leterhelni?! Honnan tudod hogy teher lenne neki? Közeledett de te fáradt stb voltál..mindig...minden alkalommal. Énis belefáradtam volna hogx könyörögjek. És tudod miért? Mert hiába játszod az elérhetetlen szuperanyát és szarod le a férjed ,ha eltaszitod magadtol meg pánikba esel


Tudod elgondolkodtam rajt de őszintén,hogy lehet anyagilag nem mered elengedni.... Mert igazábol más mi köt hozzá? Semmi. Szerelem ilyen viselkedéssel kamu hogy van. Nincs szex, nincs beszélgetés..van egy lakótársad aki fizet mindenbe, de a gyerekéhez hü..nek nézed. Kikapkodod a kezéből és azt várod a gyerek ragaszkodjon hozzá? Mit gondolhat a gyerek? Hogy rossz ember mert félted tőle mindig elveszed...


Szerintem te vagy az még mindig akinek magába kellene néznie. A férjed meg tudod mit jol teszi hogy megy ha nem változtatsz.... Ez nem kapcsolat hanem bohockodás lakotársként

2021. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 A kérdező kommentje:

Te komolyan azt hiszed hogy nekem jó így hát akkor felvilágositalak hogy nem nem tetszik így. Nem tetszik hogy mindent egyedül akar csinálni állandóan tulválalja magát ráadásul ha valami nem sikerül azért utálja magát. Biztos vagyok benne hogy én is sokat hibáztam hogy ide jutottunk. A gyerek előtt már egész jól megbízott bennem Próbálom kitalálni hogy mit lehetne tenni te meg csak engem hibáztatsz kérlek fejezd be a bántásomat mert nem segittesz.

És még annyi hogy nem tudom ezt a hülyeséget miért nyomatjátok hogy a pénz miatt választank párt a nők mert ez nem igaz.

2021. júl. 13. 13:53
 76/95 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg kapd össze magad aztán változtass magadon. Talán ha aztmondanád neki hogy nem szivem, majd én megcsinálom, menj a gyerekhez( nem kikapkodod a kezéböl) akkor nem munkát csinálna magának,hanem vele foglalkozna,és talán nem érezné azt hogy másra nem jó. És igen hibáztatlak mert ugyan annyira vagy hibás mint ő ha nem jobban. Ha nem csak a gyerekkel foglalkoznál hanem a férjeddel is, mert hiába férfi,vannak érzései, akkor lehet nem lenne ez. És lehet nem tudok semmit segiteni amit irok igazad Van, mert annyira makacs vagy hogy nem is akarod megérteni amit itt többen irunk...
2021. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 A kérdező kommentje:

Aha értem tehát én vagyok a hibás amiért a férjem nem mondja el hogyha baja van helyette inkább lelép mellőlem és még csak fel se veszi a telefont úgy kelet kinyomozni hogy hol van. Értem én hogy én is hibáztam de így akkor se viselkedhet. Ráadásul tegnap mikor hazajött szólni se akart hozzám mintha semi nem történt volna sőt még ő duzzogott. Megmondtam neki hogy ha ezt még egyszer eljátssza akkor a lányunkai együtt költözünk és beadom a válást érdekes azonnal meg tudta magyarázni hogy mi a baja.

Ne mond már hogy a viselkedése az rendben van értem én hogy szexeli akarna meg többet akar a gyerekkel lenni de ha nem szol akkor honnan kéne tudnom hogy mi a baja.

2021. júl. 13. 20:34
 78/95 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy ha normális kapcsolat lenne köztetek, ismernétek annyira egymást hogy tudjátok ki mit akar és hogy gondolkodik. Ja és beszélgetnétek!!

Nem fogod fel amit legalább 100 szor leirt itt mindenki.

A férjed azért viselkedett így mert te elzárkoztál!! És ahogy itt értetlen vagy biztos személyesen is az vagy.

Veled nem lehet kommunikálni. Csak összeveszni vagy inkább hallgatni. Annak örülj hogy ennyivel "megúsztad" és nem kezdett új életet egy másik nővel mert veled 1,5 év lakótársi viszonyban élt..

Szóval vagy össze szeded magad és magadba nézel vagy rövid időn belül egyedül maradsz. Aztán nem a második gyereken fogsz gondolkodni hanem azon hogy mit rontottál el.

Sorry ha erős volt, de már unalmas a süket duma amit 3 napja hajtaszz.

2021. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az én hibám hogy hiába kérem öt hogy beszéljen az érzéseiről ő elzárkózik ettől. Nem hajlandó megmondani hogy mi bántja hogy mit akar. Pedig vagy ezerszer megpróbáltam rávenni hogy beszéljen ilyenekről is velem. De nem akar megnyílni nekem. Mond már meg hogy szerinted mit kellene tennem hogy megbízón bennem?
2021. júl. 13. 21:06
 80/95 anonim ***** válasza:
100%
Az 55 ik válaszban azt hiszem utaltam rá mit tehetnél. De még most sem érted. A kikarmolt házból atmentünk arra hogy nincs szex, aztán arra is hogy nem foglalkozik a gyerekkel, és most jössz azzal hogy nem bízik meg benned. Még mindig nem érted hogy az egész egy NAGY Körforgás! Sajnos akárhogy magyarázkodik az ember nem fogod fel mert nem látod a hibákat.
2021. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!