Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nem jött haza a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nem jött haza a férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos lányúnk tervezett baba volt ö is akarta. A férjem eddig elég sokat segített mindenben a gyerekünkkel is foglalkozott amennyit csak tudott. Úgy kezelt minket mint a Hímes tojást. Úgy terveztük hogy lesz egy tesója a lánynak de két honapja egyszer csak leültetet maga mellé hogy valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket. Kérdeztem hogy miért de csak annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni. Próbáltam erről beszélni vele azóta de nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén. Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve. Kérdeztem hogy hova mész azt mondta hogy őt a gyerek nem szereti és ö ezt így nem bírja tovább át kell gondolnia hogy mi legyen és elment itthonról ez reggel 6kor volt azóta nem jött haza próbáltam hívni de nem vesz fel. Most mit csináljak?

Kicsit hosszú lett de nézzétek el nekem elégé pánikollók hogy most mi lessz.



#gyerek #Elment a férjem
2021. júl. 11. 20:51
 31/95 anonim ***** válasza:
70%

Az anya vagyok ismét, aki hosszan válaszolt neked.


Mi az, hogy a barát kéretlenül (!) leb*sz?!?!

Na most àllj a sarkadra és közöld vele, hogy:

- nem kérted

- nem te küldted a férjed

- nem vagytok függelmi viszonyban, hogy ezt a stílust, hangnemet megengedje magának veled szemben- sürgősen állítson magán, mert LEGFELJEBB a történet egyik oldalát ismeri, azt is elmondásból, pártoskodva

- semmi köze a magánéletetekhez


A férjednek pedig: nem tudta, nem tudtátok, nem beszéltétek meg mivel jár egy csecsemő? Igenis az elején 0/24... ha ő eltrappol, akkor neked is jogod van csapot-papot otthagyni?


Ő a munkahelyén szakad meg (elhisszük!) te meg otthon. Mindkettőtöknek nehéz, ez ilyen, az első 1 év az átlagos családokban (ahol nincs extra pénz a tehermentesítésre, mint bejárónő, nevelőnő, részmunkaidő stb.) igenis durva. Ezt vállaltàtok. KÖZÖSEN.


Ha nincs mitől tartanod, akkor én halál nyugodtan közölném vele, hogy:

- ha ő lelépett 24+ órára, akkor tessék, itt a gyerek, nekem is jogom van ehhez a primitív megoldáshoz (nyilván nem, de add a kezébe a kicsit és kérdezd meg, hogy ez így neki OK?)

- ez a férfi tanulatlan, buta? (reméljük nem!)- mi az, hogy őt nem szereti egy csecsemő?! Higgadjon már le- egyelőre rátok van utalva egy önellátásra abszolút képtelen kis ember- egyelőre ne legyen felé ilyen elvárása (nonszensz!). Jó, hogy nem apák napi gügyögést vár el... a szülőség EBBEN AZ ÉLETKORBAN (!) nagyon nem az elvárásokról szól (könyörgöm, a baba beszélni, székletét-vizeletét szabályozni sem tudja, milyen “nem szeret”-ről hadovál?), sokkal inkább az önzetlenségről, már-már a fizikai határotokig időnként (ha beteg, ha hasfájós gyereket dobott a gép, aki hetekig fél éjjel ordít...)


Kánikula van, fáradtak vagytok- de a gyerek minderről nem tehet és gondoljon már bele, hogy a szerencsétlen csak bőgni tud/ ha éhes, ha melege van, ha a feszkót érzi...


A férjedet érdemes lenne szembesíteni azzal, hogy:

- ha baja van, neked mondja el, AZONNAL és ha kell 3*, 5*

- megalázott azzal, hogy otthagyott

- megalázott azzal, hogy kiteregette a bajait, amiről ha jól értem, neked eddig kussolt...

- megalázott azzal, hogy a haverja kiosztott kéretlenül, mint egy kutyát

- mindeközben te továbbra is egyedül álltál helyt a közös gyerek mellett.


Mondja el normálisan ne csak azt, hogy mi baja (a bunkó haver interpretálta), hanem:

- mondjon megoldási javaslatokat

- hallgasson meg téged is, mert egy ilyen helyzetben nem tudom, miből gondolja, hogy csak neki nem tetszik az élet


(Ha a szexuális életetek hiánya is rátett neki egy lapáttal, akkor sem sunnyogni/kussolgatni kellene- meg kell beszélni és nem az az alapfelállás a gyerek óta, hogy neki minden jár és jogos, MERT DOLGOZIK!

Remélem te is a maximális összegű gyedet kapod, neked a gyerekellátás a munkád, amiért jelenleg ennyi a “fizetés”- de mivel ő sem 0-24-ben dolgozik, azért nehogy már tőled ez legyen az elvárás!)


Bennem azért itt eltört volna valami, ez az ember dacos ovis szinten lévő, önző, kommunikálni nehézkesen (vagy sehogyan sem) képes, saját késztetéseit időlegesen sem hátrébb sorolni képes, alapvető illemet, normát tartani képtelen (kibeszélés vadidegennek!) példány.

2021. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 A kérdező kommentje:
Egyébként elégé látszót rajta mostanában mióta meleg van hogy nagyon le van harcolva 40 fok van a munkahelyén, meg azóta 4 órákat alszik remélem csak ez ment az agyára. Mikor próbáltam vele erről beszélni mindig azt mondta hogy nem akar terhelni a negatív dolgaival. Nem tudom mit lehetne tenni hogy beszéljen ezekről. Mielőtt megszületett a gyerek nem volt ilyen zárkózott. Egyébként kiderült egy másik kollegájától aki ottvolt hogy tegnap itatták pálinkával valószínűleg azért borult ott ki egynyire megától nem szokót beszélni senkivel a problémairól még én is csak nehezen tudom rávenni és mióta megszülettet a gyerek egyáltalán nem ment nekem se. Szex nincs köztünk mióta megszületett a gyerek ügy tűnt nem zavarja mert ugyanúgy bókolt nekem mint azelőtt. Bár mostanában ez is alábbhagyott.
2021. júl. 12. 12:17
 33/95 anonim ***** válasza:
74%
31-nek van igaza, ra hallgass
2021. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
100%

"Szex nincs köztünk mióta megszületett a gyerek ügy tűnt nem zavarja mert ugyanúgy bókolt nekem mint azelőtt."


Egészséges felnőtt férfi, hogyne hiányozna neki a szex? Majdnem másfél éves a gyereketek és azóta nem voltatok együtt. Nálatok baromira nem működik a kommunikáció, nem csodálom, hogy a testiségre is hatással van. Nagyon jó úton haladtok a teljes elhidegülés felé.

2021. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 A kérdező kommentje:
Nem tudom magamra erőszakolni ha egyszer nem érzem jól magamat tőle. Ö is azt mondta hogy ha nem esik jól nekem akkor nem csináljuk.
2021. júl. 12. 12:44
 36/95 anonim ***** válasza:
100%

És ez hogy zajlott? Már a szex. Tehát ő eleinte gondolom közeledett, te mindig visszautasítottad és beleunt? Neked nem hiányzik a szex?

Így már tényleg nem csoda, hogy azt mondta a barátjának, hogy neked csak a gyerek a fontos. Előtte mennyi szex volt?

2021. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
100%

35-ös hozzászólásodra. Ez akkor sem természetes dolog. Ha szereted, akkor kívánod is. Lehet nálad van valami gond. De ezt akkor is meg kell beszélni. Le kell ülni és muszáj megbeszélni, mert tuti ez lesz a gond, mert így arra vetíti ezt le, hogy te már csak anya vagy, ő nem érdekel téged, csak az, hogy elássad a gyereket, meg hogy ő is legyen csak apa. És valószínű a gyerek is azért nem nyugszik meg nála, mert érzi a feszültséget, mert lehet a tudatalattijában a gyereket hibáztatja az egészért, ezért is nem akar ő második gyereket.

Ja és a gyerekért magadra erőltetted volna a szexet?

2021. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 A kérdező kommentje:
Látta rajtam hogy nem tetszik a dolog és akkor abbahagyta. Úgy tűnt megértette hogy a anyáknak szülés után sokszor semmi kedve a szexhez. Nekem egyáltalán nem hiányzik a szex. Előtte heti 2-3 szex volt amíg nem szültem addig én is kívántam a dolgot gondoltam majd helyrejön idővel de még nem.
2021. júl. 12. 12:53
 39/95 anonim ***** válasza:
83%

És tényleg nem gondolod, hogy ez nem normális így. Ki mondta ezt, hogy anyáknak szülés után semmi kedve a szexhez? Én annó a 6 hetet alig bírtam kivárni. Azért a 15 hónap az nagyon sok. És te úgy gondoltad, hogy ez így jó? Hogy ok az anyáknak nem kell szex, akkor férjednek sem?

Szóval szerintem eddig tartott a türelme. Ezért mondta azt a barát, amit mondott, hogy vele nem foglalkozol.

Ha meg akarod menteni a házasságodat, ha szereted a férjedet, mint férfi és nemcsak mint apa, akkor beszéljétek meg, és menj el szakemberhez. Vagy ha lehet, akkor kicsit hagyd magad, lehet megjön a te kedved is. De ez így nem maradhat.

2021. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi, hogy szedsz fogamzásgátlót? Mert az is okozhat libidócsökkenést.
2021. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!