Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma nem jött haza a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nem jött haza a férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos lányúnk tervezett baba volt ö is akarta. A férjem eddig elég sokat segített mindenben a gyerekünkkel is foglalkozott amennyit csak tudott. Úgy kezelt minket mint a Hímes tojást. Úgy terveztük hogy lesz egy tesója a lánynak de két honapja egyszer csak leültetet maga mellé hogy valami fontosat szeretne mondani. Azt mondta hogy nem akar második gyereket. Kérdeztem hogy miért de csak annyit mondott hogy ne menjünk bele mert nem akar megsiratni. Aztán elvonult fürdeni és aznap már csak annyit mondott hogy jóéjszakát mikor lefeküdtünk aludni. Próbáltam erről beszélni vele azóta de nem akart erről mondani semmit csak hogy hagyjam békén. Aztán ma reggel felsírt a gyerek felkelt hogy megnyugtassa de a gyerek csak sírt próbálkozott kb fél órát majd kivetem a kezéből hátha nekem megnyugszik vagy 20perc volt mire elaludt. Mikor visszamentem a szobánkba akkor láttam csak hogy fel van öltözve. Kérdeztem hogy hova mész azt mondta hogy őt a gyerek nem szereti és ö ezt így nem bírja tovább át kell gondolnia hogy mi legyen és elment itthonról ez reggel 6kor volt azóta nem jött haza próbáltam hívni de nem vesz fel. Most mit csináljak?

Kicsit hosszú lett de nézzétek el nekem elégé pánikollók hogy most mi lessz.



#gyerek #Elment a férjem
2021. júl. 11. 20:51
 51/95 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól csinálta az igaz, de valószínűleg gyűlt már benne egy ideje, és robbant.

És én még mindig az mondom, hogy köze van ennek az egy év szexmentességhez is, mert ha tényleg nem csalt meg, akkor azért frusztálhatja nagyon. És ezzel hárít, hogy te csak csicskának nézed, hogy csak babázol stb. Most nem szabad megsértődni, most kell higgadtan átbeszélni a dolgot. Kérdezd meg ő mit szeretne, hogy lennne jó neki. És igenis kell beszélni a szexről, mert lehet nem meri neked mondani már, mert úgyis tudja a választ, így inkább másra hegyezi ki a dolgokat.

2021. júl. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
100%
Azt irod nálad sem nyugszik meg a gyerek... Akkor meg nem mindegy ki probálja nyugtatni? Nekem nagyon is ugy tűnik,hogy itt nem a férjed a hibás... Nem akarsz szexet( ti dolgotok) de azért merr te nem akarod, a férjed akarhatja.. kikapod a kezéből a gyerekét mintha nem a övé lenne,holott ugyan annyi joga van hozzá mint neked... De ha szóvá tenné tuti ö lenne a hü..lye mert te vagy a gyerek anyja. Szerintem nem neki kell magába néznie,hanem neked,de jó mélyen. Mert ha megcsalna sem reklamálhatnál, hisz te pont lesz..od. Nincs szex,hogy akartál te második gyereket? Szüzmáriátol? Vagy arra jo lett volna? Akkor kellett vna a farka?
2021. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy gyereket is alig bírsz olyan fáradt vagy, akkor miért szeretnél még egyet?

A férjedre meg nincs időd, több mint 1 éve nem szexeltek, nem csoda ha bedobja a törölközőt.

Szép a szülői élet, de nem csak az létezik.

Te nem szűntél meg nőnek, ő meg férfinek lenni.

Csoda hogy eddig nem csalt meg. Elég sok türelme és kitartása van, le a kalappal, más már kevesebbért is csalt volna...

2021. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy arra nem válaszolsz kérdező, hogy neked lenne-e igényed újra a pároddal intim kapcsolatba lenni. Attól, hogy fáradt vagy kívánod-e, eszedbe jut-e, hogy hozzábújj stb.

Nem tudom hogy zajlott a beszélgetés, de az az érzésem, hogy nekitámadtál és még neked állt feljebb, pedig lehet higgadt megbeszéléssel többre mennétek.


Ha viszont nem akarsz változtatni, akkor kérdés, hogy egyáltalán szereted-e a párodat, ha nem akkor viszont válj el.

2021. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
100%

49-es vagyok, igen Kérdezö nekem sem tetszene ha a férjem ilyen dolgokat vágna a fejemhez vagy másnál beszélne ki!

DE én mindenképp magamba néznék!

Miért van ez igy? Hogy jutottunk el ideáig?

Miért nem tud a férjem velem öszintén beszélni?

Szerintem elég sokminden történhetett 15 hónap alatt, és valoszinüleg csalódott benned. Te irtad hogy "A délután folyamán kb azt adta elő hogy nekem ő csak cselédnek kell aki mindent alámrak.."

Vajon ezt miért mondta? Szerintem azért mert Ö dolgozik, próbál otthon neked besegiteni-"Cserébe" nem kap töled semmmit.

Szeretne a gyerekkel is foglalkozni-csak te nem hagyod.

Azért rólad beszélek, mert te vagy a nő , az anya,

a feleség- neked kell egybetartanod a családod.

-És itt bizony te hibáztal, nem ő.

Meg kell maradnod nönek és feleségnek is! Nem csak anya vagy.

Neked kell támogatnod abban is hogy apaként tudjon bánni a gyerekkel.

Igen egy nőnek sok feladata van-

Most nem az a fontos hogy TE miért sértödtél meg, hanem az hogy miért csinálta ezt a párod és hogy tudjátok megoldani.

2021. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
66%

Részben egyetértek az utolsóval.

De azért nem csak a nőnek kell tenni egy házasságért, családért. A férfi is hibás volt abban, hogy nem ültette le a feleségét, hogy ide figyelj gond van, beszéljük meg.

Bár nem tudom próbált-e beszélni, mert így hogy a kérdező ennyire elutasító, nem tudhatjuk mi történt eddi.

2021. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
100%

56 os, igen igazad van, nem csak a nőnek kell tenni egy házasságért.

A kérdezo irasa alapján viszont, ö sok mindent nem tett csak babázott

a 15 hónap alatt mig a férj "próbálkozott"

2021. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
100%
56- os maximálisan egyet értek énis ezzel. De nekem ugy jön le ,hogy megvan a gyerek és innentöl megszünt létezni minden más. Amit azért jogosan nehezményez a férj lássuk be... Mert akkor jó volt mikor gyereket csinált, utána meg du.ja fel magának? Mert onnantól csak a gyerek? A férfi meg menjen dolgozni? Lehet an abban is igazság hogy otthon is sokmindenben segitett...ami nyilván nem bűn,söt a mai világban teljesen elfogadható ha a férfi segit, de gondolom ezis tök normális lett már...de szeretetet törödést ki tudja kapott e az a férfi? Mert ugye testileg tudjuk hogy nem...
2021. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:

Dehát ő se kezdeményez régóta. Az elején két három alkalommal próbálkozott azután abbahagyta.

Megkérdeztem hogy miért nem kezdeményez ugy látta hogy nem vagyok aktív meg még fintorgok is és őneki úgy nem kell ha nekem nem tetszik akkoriban nagyon fáradt voltam . Mint kiderült napra pontosan tudja hogy 5 honapja éjjel 2:40kor tehát 40 perc gyerekringatás után azt mondtam neki hogy “b@zdmeg ha nem birsz a gyerekkel akkor minek kelsz fel” és kivettem a kezéből. Meg még előadott egy pár ilyet. És emiatt ö a fejébe vette hogy rossz apuka. Próbáltam pedzegetni hogy mi a baja mert kb két honapja látszott rajta hogy baja van velem de nem akarta megmondani hogy mi.

2021. júl. 13. 10:16
 60/95 anonim ***** válasza:
100%

59-esnek persze. Nagyon sok válaszban leírtam ezt a krédezőnek, 54-esben, 51-esbe és még sok válaszban. Így van, én is ezt írtam, hogy mikor bújt csak úgy a férjéhez, egyáltalán akarja-e.


Kérdező. Hát én sem kezdeményeznék, ha nem látnám a jeleket, hogy talán akarsz is valamit. És igen, erre is emlékeznék, mert ez nagyon bántana. Valószínűleg mivel így állsz hozzá (soha nem mondanám a páromnak, hogy b@zdmeg), ezért szerintem nem is akart mondani semmit, meg ugye az sem mindegy, hogy milyen stílusban kérdezted. Aztán betelt a pohár nála.


De még mindig nem válaszoltál azokra kérdésekre, hogy Te mit érzel a férjed iránt. Van-e intimitás, akarod-e még, hogy hozzádérjen. Vagy, ahogy az 58-as írja, megvan a gyerek, és megszűntél létezni mint nő. Nagyon sokan elkövetik ezt a hibát, hogy a gyerek az első, pedig ezt nem szabadna.

2021. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!