Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető voltam, hogyan legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam, hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 éve vagyok együtt a szerelmemmel, akinek emellett felesége és pici gyerekei is vannak. Nem bírtuk már tovább ezt a kettős helyzetet, ezért választás elé állítottam hogy vagy én vagy a felesége. Pár hónap gondolkozás után arra a megoldásra jutott,hogy max. azt tudja felajánlani hogy nem heti 1-2 alkalommal vagyunk és alszunk együtt, hanem mondjuk 3-4 nap. Én ezt így nem akarom folytatni, nagyon bánt a helyzet, ezért úgy néz ki hogy szakitottunk vegleg. Hogyan felejtsem el,hogyan eljem túl ezt a helyzetet?

Én 25/n ő 50/F.



2021. júl. 28. 08:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/168 anonim ***** válasza:
92%

Ne ringasd magad álomba...

Ha annyira szerelmes lenne veled lenne.

25 voltam amikor szeretője lettem egy 52 éves pasinak

Több mint 1 évig kavartunk

Elvitt vacsorázni, voltunk nyaralni, együtt mentünk Németországba az ismerőseihez!!! kikapcsolódni. Heti 4 napot aludt nálam!

1 éve voltunk együtt amikor kértem költözzünk össze stb

Azt mondta, hogy hát ő nagyon szeret és imád engem de nem gondolta hogy ennyire komolyan gondolom én is vele, attól függetlenül, hogy ezeket így megtudta oldani ő nagyon szeret imád de nem fog elkoltozni otthonrol blablabla

Jött a süket duma...

Tudják mit kell mondani :)

Nálad is bevált :)

Keress egy normálisat

Ne kommunikálj vele

Idővel úgyis jobb lesz

2021. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/168 A kérdező kommentje:

11. Koszi a választ 😇 Semmikepp nem akarok ezentúl kommunikálni vele, ha a feleségét választotta.

Igen nekem is ment a nagy szerelmi vallomás mindig, hogy ő mennyire szeret,és ez a max amit tud tenni ertem, de elválni nem akar.

2021. júl. 28. 08:45
 13/168 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, hogy felnőtt, normális emberekről beszélsz, miközben ami köztetek van egyáltalán nem normális. Szexuális játék és egótuning voltál az elmúlt években és későbbiekben sem akar ezen változtatni.


"Hogyan felejtsem el,hogyan eljem túl ezt a helyzetet?"

Szakíts meg minden kapcsolatot, évek múlva talán sikerül elfelejtened, az érzések legalábbis tompulni fognak. Legközelebb válassz felelősebben, hogy elkerülj ilyen helyzetet. Ha komoly kapcsolatot akarsz, rossz ötlet olyan férfival kezdeni, aki átveri és hazudik a feleségének, mert veled is ugyanúgy meg fogja tenni. Ilyen emberrel közös jövőt tervezni?

2021. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/168 anonim ***** válasza:
19%

Kitartást neked!


Én is hasonló helyzetben vagyok férfiként, reménykedni tudok csak benne, hogy elválnak hamarosan... ő tervezi egyébként. Csak nincs egyelőre anyagi biztonsága, meg pici gyerekkel nehéz is lenne azt aláírom...

2021. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/168 A kérdező kommentje:

Köszönöm, neked is! Az ő fejében is megfordult a válás, viszont a felesége tiltakozik ellene, plusz ott vannak a gyerekek is..

Te meddig tervezel rá várni? :)

2021. júl. 28. 09:31
 16/168 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, igazából én tényleg látom rajta, hogy nem akar a férjével maradni. És ő tök őszinte velem. Hitegetni sem akar, és nem mond dátumokat sem. Semmi ilyesmi. De tudom, hogy ő nem az a fajta, aki egész életében nyel és tűr egy szar házasságban.
2021. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/168 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy a felesége nem egyezik bele, még válhatna, ráadásul nem a gyerekektől válna, hanem az asszonytól. A máaik, hogy heti 4 éjszakát veled töltene, ezzel az erővel tényleg elválhatna. Amúgy, bocs, de wzen jót nevettem. Ha megtudnám, hogy a férjem megcsal és párterápiára jár a szeretőjével, azerintem röhögve válnék.
2021. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/168 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Nem nem tud elválni, hanem nem akar. És igen, azokat amit velem megélt, ha tudná a felesége, szerintem aznap elválna.
2021. júl. 28. 09:58
 19/168 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes számomra, hogy oldja meg a veled való nyaralást ott alvást stb. hogy az asszony nem is gyanakszik.
2021. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/168 A kérdező kommentje:
A napok egy részét "céges ügyek intézésére" fogja, a többi napot és a hétvégéket arra fogta, hogy szüksége van egy külön töltött "énidőre", mivel otthon sok a stressz.
2021. júl. 28. 10:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!