Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető voltam, hogyan legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam, hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 éve vagyok együtt a szerelmemmel, akinek emellett felesége és pici gyerekei is vannak. Nem bírtuk már tovább ezt a kettős helyzetet, ezért választás elé állítottam hogy vagy én vagy a felesége. Pár hónap gondolkozás után arra a megoldásra jutott,hogy max. azt tudja felajánlani hogy nem heti 1-2 alkalommal vagyunk és alszunk együtt, hanem mondjuk 3-4 nap. Én ezt így nem akarom folytatni, nagyon bánt a helyzet, ezért úgy néz ki hogy szakitottunk vegleg. Hogyan felejtsem el,hogyan eljem túl ezt a helyzetet?

Én 25/n ő 50/F.



2021. júl. 28. 08:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/168 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a fickó nem ért rá megcsinálni,ha a hét felét nem tölti otthon.
2021. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/168 anonim ***** válasza:
73%
Magukkal csesznek ki hosszútávon. A gyerekek kirepülnek, ők meg ott lesznek 70 évesen – ha megélik –, mint két rakás szerencsétlenség, akik ezer éve elhidegültek egymástól, és csak a két gyerek meg esetleg a közös vagyon tartotta őket össze évtizedeken át. És már életük utolsó éveihez érkeztek úgy, hogy a boldogságot csak hírből ismerik. Szép kilátás az ilyen.
2021. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/168 A kérdező kommentje:

32. Igen, én is így gondolom. Főleg hogy már most többször felmerül a válás gondolata, pedig még kicsik a gyerekek.


Szerintetek azon kívül hogy hagyom és nem beszélek vele, mit tudnék csinálni? Reménykedjek hogy egyszer elválnak és megkeres?

2021. júl. 28. 11:19
 34/168 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem elég lenne,ha hagyod és nem beszélsz vele!

Hátha találsz olyat, aki megbecsül.

2021. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/168 anonim ***** válasza:
100%

1. Amikor te megszülettél, ők akkor házasodtak össze.


2. Kezdj el járni pszichológushoz EGYEDÜL, az önbizalmad visszanyerése céljából. Ugyanis elárulom, neked semennyi nincs. Semmire nem tartod magad, azt hiszed, neked csak egy apádkorú, nős, notórius hazudozó JÁR.

2021. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/168 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképp se reménykedj, meg rajta gondolkozz. Az csak megnehezíti a helyzeted, ha ő jár a fejedben, és direkt reménykedsz.
2021. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/168 A kérdező kommentje:

Teljesen igaz amit írtok :( most azt érzem, hogy nekem új férfinál amúgy sem lenne soha esélyem..

4 hónapja járok pszichológushoz.

2021. júl. 28. 11:32
 38/168 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan, hül.e lenne elválni. Ott a család, gyerekek, anyagi biztonság, elnéző asazony, aki mellett élhet. Összejön veled, gyerekeket 2 hetente láthatja, vagyon feleződik, plusz gyerektarzás. Ott leszel te, aki már nem nézné el a több napos kicsapongásait, benne lenne a pakliban, hogy gyerekeket akarsz, akkor meg megint ott van, ahol a part szakad, vagy pedig elhagyod, ő meg ott áll egyedűl. Nem éri meg neki elválni. Hagyd ott, ha tényleg szeret, akkpr észbe kap és el fog válni, de így biztos nem.
2021. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/168 anonim ***** válasza:
91%

"Nem,nem hittem hogy “elhagyja a gyerekeit”. Felnott normalis ember, tudjon választani hogy A vagy B emberrel akar lenni, ne legyen egyszerre mindkettovel. 🤗"

A baj ott kezdődik, hogy eleve nem normális, ahogy te sem.

És de, ő pontosan két emberrel akar lenni, ezért keresett könnyen kapható lyukat. Most kereshet másikat. 🤭

2021. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/168 anonim ***** válasza:
75%

Haha nem tudlak sajnálni amiért ilyen riherongy vagy, bár ez a pasi is elég undorító, hogy megcsalja a feleségét.

Biztos elválik majd miattad, ébredj fel 😂

2021. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!