Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön kassza, házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön kassza, házassági szerződés?

Figyelt kérdés

Párommal kezd komolyra fordulni a kapcsolatunk, viszont azt vettem észre, hogy nem nagyon szeretne anyagilag is elköteleződni. Én fele annyit keresek, mint ő, viszont a főzés, a bevásárlás kizárolag engem terhel. Neki sokkal több és nagyobb igényei vannak, mint nekem, nekem sokmindenből jobb az olcsóbb, de amikor bevásarolok gyakran drága termékeket helyez a kosárba.

Azt mondta, h ha komolyabbra fordulunk, nem szeretne közös kasszát, házasság esetén pedig szerződést szeretne irni. Kicsit ugy érzem, h fél attól, hogy lehúzom. Nekem van saját lakásom, anyagilag függetlenül élek. Csak aggaszt a hozzáállása.



2021. szept. 1. 07:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! Ha nem birod anyagilag akkor hagyd el ! Ezek az anyagi kulonbsegek gondolom eddig is megvoltak! Keress egy olyan ferfit akinek a bevetele hasolni a tiedhez! Azt meg szeretnem megkerdezni hogy amikor pakolja a draga kajakat a kosaradba miert nem szolsz neki hogy az tul draga?
2021. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
71%

#38: Senki nem kötelezi a férjet, hogy 10 évig azzal éljen, akivel nem akar.

Ha 10 évig elnézi, hogy otthon lebzsel, az az ő baja.

2021. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen alkalomnal szólj rá hogy ez túl drága, ragd vissza és vedd az olcsóbbat. Majd ha neki is probléma lesz ebből akkor észbe kap hogy ezt meg kellene beszélni. De ameg te megveszel neki mindent addig nem. Vagy ajánld fel hogy csereljetek, te fizeted a rezsit, ő a kaját. És akkor majd rajon hogy az mennyivel tobbe kerül
2021. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!