Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a féltékenységtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a féltékenységtől, mert a férjem jóban van egy nálam sokkal szebb nővel. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 2 éve összeházasodtunk. Nem mondom, hogy soha nem vitázunk, de mindig megoldjuk a problémákat. Ő 28 éves, én 26, a kérdésben szereplő nő 30.

Kb egy éve a baráti társaságunk által megismertünk egy nőt. Közvetlen, laza csaj, a párom egy idő után meg is találta vele a közös hangot. Ezeken a baráti összejöveteleken rendszeresen hülyéskedtek, nevetgéltek, piszkálták egymást vagy éppen komolyan beszélgettek kettesben. Amikor hármasban beszélgettünk, nem flörtöltek és a nő velem is kedves volt. Mégis mintha éreztem volna, hogy vibrál a levegő közöttük.

Ezt az egészet felhoztam otthon a férjemnek, hogy mennyire nem tetszik erre ő nagyon kiakadt rám, hogy minek féltékenykedem.

Ezután a nő beugrós pultos lett, és amikor dolgozott, a férjem mindig, minden egyes nap elment hozzá beülni beszélgetni.

Azóta a nő munkahelyet váltott, ritkábban találkozunk vele de a múltkor összefutott vele a városban véletlenül a férjem és vagy fél óráig beszélgettek. Aztán ki tudja, hányszor történt azóta ilyen amiről én nem tudok.

Nagyon nyomaszt ez az egész mert konkrét bizonyítékot nem találtam arra, hogy lenne bármi. Az is bánt, hogy én túlsúlyos vagyok, barna hajjal, olyan semmilyennek érzem magam mert ő meg csinos alakú, hosszú szőke hajjal.

Illetve még annyi, hogy a férjem három évvel ezelőtt félrelépett. Nem viszony volt, csak egy botlás ezért egy kis szünet után megbocsátottam neki. Lehet ezért görcsölök annyira.

Ti mit gondoltok, mit tennétek?



2022. jan. 6. 10:55
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nincs gyermekünk.
2022. jan. 6. 16:04
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem kellett volna megbocsájtani, de te hozzá is mentél. Nem fog megváltozni és a megérzések nem csalnak.
2022. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Azért is nehéz nekem, mert előtte nem volt párkapcsolatom, csak néhány randim volt tinikoromban. A férjem az első nekem minden tekintetben. És mint írtam fentebb, a külsőm miatt sem válogathatnék a jelentkezők között... Párszor nekifutottam a fogyókúrázásba de mindig feladtam eddig. Egyedül maradnék ha elválnánk.

A férjem ugyan tagadta, hogy bármi lett volna köztük de eszembe jutott, hogy ha ez igaz is, lehet csak a nőn múlott. Azt nem is írtam, hogy egyszer a nő előtt is felhozta a férjem ezt az egész témát rám hivatkozva, kb így "Tudtad, hogy mi állítólag kavarunk egymással?"

Nagyon kellemetlen volt.

2022. jan. 6. 18:30
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

A férjed szerintem pontosan tudja hogy az önbecsülésed a béka segge alatt van és hogy emiatt nyert ügye van mert félsz ebből a kapcsolatból kilépni.


Ha azt a nőt nem is dugta meg az a nő miatt van mert ő tudja jól magáról hogy válogathat és meg is teszi. Hülyíti a férjed mert tetszik neki hogy elcsábíthatná tőled, a férjed meg vár a lehetőségre csak... Egyszer már elvesztetted a bizalmadat iránte és ahogy látszik ő vissza se akarja nyerni.


Ha ezzel a nővel nem fekszik le, majd mással fog megcsalni.

2022. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem is kúrta le, biztos, hogy le akarja.

Nekem is vannak 20 éves barátságaim férfiakkal (nő vagyok), de napi szinten egyikkel sem beszélek, főleg nem találkozgatok velük.

Vess véget ennek a házasságban, gondolom egy félredugás elég volt, nem szeretnél következőt.

2022. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Tuti félredug. Meg azt is tudja hogy melletted megteheti.Boldog életed lehet. Grat.
2022. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
1%
Előző párommal 25 évet voltunk együtt, mindig túlsúlyos volt. Sose tudott értem lesoványodni. Válás után pár hónapra olyan lett mint a nádszál. Ne csodálkozzon az akit a súly miatt otthagynak. Ha én tudok vigyázni sajátomra akkor tessék tenni magatokért is.
2022. jan. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
81%
Azt bírom, hogy mindenki a kövérséggel jön, holott a szépségnek más dimenziói is vannak. Sehol a leírásban nem hangzik el, hogy a kérdező kövér vagy lenne közös gyerek, páran mégis egyértelműnek veszik.
2022. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, akkor se volt sovány, amikor a férje elvette. Nem mellette hízott meg és már nem kívánja, azért jár más után, mert korábban is volt rá példa, sőt megcsalás is történt. Ez messze nem a kilókról szól. Amúgy meg ha arról is szólna, az úriember bejelenti, hogy elválik, mással szeretne és a történet megoldódott. Ő viszont az asszonyka mellől szeret kocsmárosnőkhöz bejárni. Ez itt a baj.
2022. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
23%
# 28 a kövérség elhangzott a kérdésben, csak nem tudsz olvasni
2022. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!