Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a féltékenységtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a féltékenységtől, mert a férjem jóban van egy nálam sokkal szebb nővel. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 2 éve összeházasodtunk. Nem mondom, hogy soha nem vitázunk, de mindig megoldjuk a problémákat. Ő 28 éves, én 26, a kérdésben szereplő nő 30.

Kb egy éve a baráti társaságunk által megismertünk egy nőt. Közvetlen, laza csaj, a párom egy idő után meg is találta vele a közös hangot. Ezeken a baráti összejöveteleken rendszeresen hülyéskedtek, nevetgéltek, piszkálták egymást vagy éppen komolyan beszélgettek kettesben. Amikor hármasban beszélgettünk, nem flörtöltek és a nő velem is kedves volt. Mégis mintha éreztem volna, hogy vibrál a levegő közöttük.

Ezt az egészet felhoztam otthon a férjemnek, hogy mennyire nem tetszik erre ő nagyon kiakadt rám, hogy minek féltékenykedem.

Ezután a nő beugrós pultos lett, és amikor dolgozott, a férjem mindig, minden egyes nap elment hozzá beülni beszélgetni.

Azóta a nő munkahelyet váltott, ritkábban találkozunk vele de a múltkor összefutott vele a városban véletlenül a férjem és vagy fél óráig beszélgettek. Aztán ki tudja, hányszor történt azóta ilyen amiről én nem tudok.

Nagyon nyomaszt ez az egész mert konkrét bizonyítékot nem találtam arra, hogy lenne bármi. Az is bánt, hogy én túlsúlyos vagyok, barna hajjal, olyan semmilyennek érzem magam mert ő meg csinos alakú, hosszú szőke hajjal.

Illetve még annyi, hogy a férjem három évvel ezelőtt félrelépett. Nem viszony volt, csak egy botlás ezért egy kis szünet után megbocsátottam neki. Lehet ezért görcsölök annyira.

Ti mit gondoltok, mit tennétek?



2022. jan. 6. 10:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
"Sose tudott értem lesoványodni." - Téged mi tartott 25 évig valaki mellett, akit egyáltalán nem kívántál, mert a te mércéddel mérve kövér volt?
2022. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

29-es

Pontosan, így néztem ki akkor is, amikor megismerkedtünk. Viszont nem elfogultságból de a férjem viszont jól néz ki, többen mondták már rá, hogy helyes. Ezért nem is csodálkoznék azon, ha ennek a nőnek is tetszene.

Bármennyire rossz volt olvasni a válaszokat, igazatok van, csak nehéz lépnem. Sokáig csak homokba dugtam a fejem.

2022. jan. 7. 14:57
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

"Előző párommal 25 évet voltunk együtt, mindig túlsúlyos volt"

27-es gratula, egy igazi mérgező ember vagy. Minek jöttél vele össze, ha mindig is túlsúlyos volt, és ez neked nem tetszett? Akkor hagytad volna a fenébe, de nem kell az önbecsülését tönkretenni.

A kérdezőnek:

Nem tudom, hogy van-e köztük valami, vagy nincs. De ha te értésére adtad, hogy téged bánt az, hogy ezzel a nővel van, és ő csak nevet rajtad, ez azért nem túl pozitív. Pláne, hogy már egyszer megtörtént, igazán igyekezhetne, hogy visszanyerje a bizalmadat. De ezek szerint neki nem fontosak az érzéseid.

Amúgy tudtad, hogy kövér nők is élnek párkapcsolatban, sőt van olyan férfi, aki kifejezetten ezt szereti? Én nem ragadnék le emellett a pasi mellett. Ha még nincs gyereketek, akkor pont jókor válnátok el. Amúgy akar egyáltalán gyereket? Ha azt is halogatja az is elég rossz jel. Vagy te akarnál egyáltalán egy ilyen férfinak szülni?

2022. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor fog hosszú távon működni a házasságod, ha egyrészt sokkal jobban adsz magadra, kezdj bele egy fogyókúrába és egy kis sportolásba, akár nélküle is menjél el futni, másokkal együtt akár, aztán hadd legyen ő a féltékeny, másrészt meg az ilyen kalandjait figyelmen kívül kellene hagynod, egészen addig, amíg nem válik igazán komollyá. De ha nem vagy féltékeny, és tudod, hogy úgyis hozzád megy haza, akkor engedd meg neki ezeket a kalandokat, legfeljebb néha kérdezz rá, még megvan az a bizonyos pultos lány? Régen beszéltél róla. Csak lazán. Furcsa lesz neki, hogy nem vagy féltékeny, és ő lesz majd az.
2022. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
34-es, jók ezek a kis játszmák, de minek? Ha két ember szereti egymást, akkor ilyesmire semmi szükség.
2022. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Hiába fogynék le, ha akkor is hatással lenne rá ez a nő.

Ez a játszmázás meg valóban nem az én stílusom, nem is tudnám úgy előadni, mint akit hidegen hagy ez az egész, lazán... illetve ő abszolút nem féltékeny típus. De azért köszönöm neked is a tanácsot.

2022. jan. 9. 16:57
 37/38 Andris6999 válasza:
6%
El vagy hízva szóval fix megcsal😂😂😂😂
2022. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
88%

Akik a külsővel példálóznak:


1. Senki nem kényszeríti a férjet, hogy olyannal éljen együtt, aki nem tetszik neki

2. A világ legjobb nőjét is unja valaki

2022. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!