Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a féltékenységtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a féltékenységtől, mert a férjem jóban van egy nálam sokkal szebb nővel. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 2 éve összeházasodtunk. Nem mondom, hogy soha nem vitázunk, de mindig megoldjuk a problémákat. Ő 28 éves, én 26, a kérdésben szereplő nő 30.

Kb egy éve a baráti társaságunk által megismertünk egy nőt. Közvetlen, laza csaj, a párom egy idő után meg is találta vele a közös hangot. Ezeken a baráti összejöveteleken rendszeresen hülyéskedtek, nevetgéltek, piszkálták egymást vagy éppen komolyan beszélgettek kettesben. Amikor hármasban beszélgettünk, nem flörtöltek és a nő velem is kedves volt. Mégis mintha éreztem volna, hogy vibrál a levegő közöttük.

Ezt az egészet felhoztam otthon a férjemnek, hogy mennyire nem tetszik erre ő nagyon kiakadt rám, hogy minek féltékenykedem.

Ezután a nő beugrós pultos lett, és amikor dolgozott, a férjem mindig, minden egyes nap elment hozzá beülni beszélgetni.

Azóta a nő munkahelyet váltott, ritkábban találkozunk vele de a múltkor összefutott vele a városban véletlenül a férjem és vagy fél óráig beszélgettek. Aztán ki tudja, hányszor történt azóta ilyen amiről én nem tudok.

Nagyon nyomaszt ez az egész mert konkrét bizonyítékot nem találtam arra, hogy lenne bármi. Az is bánt, hogy én túlsúlyos vagyok, barna hajjal, olyan semmilyennek érzem magam mert ő meg csinos alakú, hosszú szőke hajjal.

Illetve még annyi, hogy a férjem három évvel ezelőtt félrelépett. Nem viszony volt, csak egy botlás ezért egy kis szünet után megbocsátottam neki. Lehet ezért görcsölök annyira.

Ti mit gondoltok, mit tennétek?



2022. jan. 6. 10:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
86%
11-es, nem biztos, hogy áldozathibáztatásba kéne fordítani a kérdést. Ha így is van, a férfi részéről sokkal korrektebb lenne kilépni a házasságból, mint félrelépegetni, csak mert el van nézve neki.
2022. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
61%
Már elkezdődött valami. A megérzéseid jók. Vibrál körülöttük a levegő. Köztetek meg nem. Semmit nem tudsz tenni ellene. Nem az számít, hogy a nő mennyivel szebb. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de te nem vagy elég neki.
2022. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem viccből írtam, hogy lassan megőrülök. Olyan viselkedést vált ki belőlem ez az egész, hogy utólag nem ismerek magamra. Amikor tippeltem mikor dolgozhat a nő, mindig felhívtam a páromat a munkahelyemen, közöltem, hogy mire leszállok a buszról, jöjjön ki elém, ilyesmik. El kell ismernem, hogy egy hisztis hárpia tudok lenni mert nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ők biztos nevetnek rajtam.


Még annyit elfelejtettem írni, hogy amikor megismertük ezt a nőt még volt pasija. A férjem mondta párszor a haverjainak, hogy nem érti miért van együtt egy ilyen alakkal (egyszer hallottam ezt véletlenül).

Idén viszont szakított a nő a pasijával. Azóta még idegesebb vagyok.

2022. jan. 6. 12:49
 14/38 anonim ***** válasza:
46%
Egy 30 éves kifejezetten jó nő nem fog összejönni egy nàla fiatalabb házas pasival.Lehet a te fèrjed többet szeretne,de a nő szemèben csak egy újabb próbálkozó.Ezt 30 éves nőkènt írom.
2022. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ettől még a kérdező kapcsolata nem lesz jó a férjével, ha nem lesz lehetősége a férjnek félrelépni, pedig szeretne.
2022. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a férje bejárt hozzá naponta. Nyilván nem véletlenül.
2022. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne végiggondolnod, hogy a nőtől függetlenítve rendben lennétek-e? Mert nekem van egy olyan érzésem, hogy itt nem egy konkrét nővel van gond (most persze vele, mert ő van képben) hanem eleve azzal, hogy a párodban már nem tudsz megbízni, ami teljes mértékben érthető.

Innentől fogva pedig folyamatosan emészteni fogod magad, ha nem emiatt a nő miatt, akkor majd lesz másik és másik és így tovább.


Nézd, a párod valószínűleg nem úgy szeret téged, ahogyan te őt, máskülönben nem is csalt volna meg és nem rúgna beléd naponta azzal, hogy idegen nők után koslat.


Azt javaslom (saját tapasztalatból is) hogy ha igazán boldog szeretnél lenni, akkor zárd le ezt a kapcsolatot, majd építsd fel az önbizalmad és keress egy olyan embert, aki önmagadért szeret és aki mellett nem kell folyamatosan rettegned attól, hogy mikor fog újra megalázni azzal, hogy megcsal.

2022. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
16%
Elvált nőként, gyerekkel, társat keresni? Sok sikert! :D
2022. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézzen félre, amikor a férje újabb és újabb nők után futkos, nehogy egyedülálló anya váljon belőle? De persze.
2022. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj magadból bombanőt, aztán dobd a mocskot és keress egy méltó férfit magadhoz.
2022. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!