Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfinak azért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak azért nem kell házimunkát végeznie, mert többet keres, mint a nő?

Figyelt kérdés

Anyukám és én másik generáció vagyunk (ő 50+ én 20+), úgyhogy erről nyilván másképp gondolkodunk. Szerintem ha mindkét fél dolgozik, akkor osszák is meg a házimunkát. Ha már az egyiknek többet kell csinálnia, legyen az, akinek több a szabadideje, esetleg kevésbé fárasztó munkát végez. Anyum szerint neki azért kell megcsinálnia mindent, apumnak meg semmit, mert apum keres jól és ő fizeti a rezsit meg a kaja 90%-át. De anyum is dolgozik és megszakad az otthoni teendőkben is, de elfogadja emiatt.


Érdekelne, ti mit gondoltok, légyszi kort is írjatok, ebben a témában ez fontos lehet.


2022. jan. 12. 08:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
7.: Hát igen, csak amikor mondtam neki, hogy én biztos megosztom majd a leendő férjemmel a házimunkát, azt mondta, hogy amelyik férfi kiveszi a részét, az keveset keres és azért csinálja. Ez meg felcseszett :D
2022. jan. 12. 09:21
 12/33 anonim ***** válasza:
1%

Vannak noi es ferfimunkak.

Mosas, fozes, takaritas: noi.

Funyiras, izzocsere, egyeb muszaki karbantartasa: ferfi.

Minden nemnek megvan a maga primcipiuma.

2022. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

12


Ezzel nem értek egyet. Amiket a női munkához soroltál azok kb mindennapos dolgok, míg a férfi munkák? Fűnyírás? Télen nem is kell, sok helyen kert sincs. Izzót én is ki tudom cserélni, ha valami elromlik szerelőt hívunk nem a párom intézi. Mondjuk ő kiveszi a részét a háztartásból. Szíved joga így gondolni, csak párt találni hozzá már lehet nehézkesebb lesz.

2022. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
#13 Gumicsere az auton is az. Amugy a takaritas nem mindennapos munka, meg a mosas sem. Ketheti 1x.
2022. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Gumicserét is autószerelő végzi nem a párom. Ebből is látszik, hogy tényleg ahány ház annyi szokás.

Mosás nálunk 5 főre majdnem mindennapos, takarítani is többször kell a kutyák miatt.

Ezért sincs szerintem olyan hogy női és férfi munka hanem elvégzendő feladatok vannak amiket egymás közt felosztunk.

2022. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez az izzócsere, ez olyan, mintha külön megemlíteném, hogy ha elfogy a wc papír, beteszem az új tekercset. Nevetséges munkának nevezni.
2022. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
#15 Hat a kutya meg a gyerek maintenance az ami megdobja a keretet mind mosas mind takaritas oldalrol. De ilyen uri huncutsagokat, extra kotelezettsegeket szinte kivetel nelkul a no akar, rendes ferfiember a hata kozepere sem kivanja, igy az nem is lehet kerdeses hogy az noimunka.
2022. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
#11: Ez érdekes. Nekem 70 éves nagymamám sem ilyen elmaradott gondolkodású.
2022. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"izzocsere"


Az meg mégis mitől férfi munka? :D

Vagy a fűnyírás? :D

2022. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az csinál több házimunkát aznap, aki korábban hazaér. Én keresek többet, de ettől még nem fog több órából állni a nap egyikünknek se. :D
2022. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!