Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfinak azért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak azért nem kell házimunkát végeznie, mert többet keres, mint a nő?

Figyelt kérdés

Anyukám és én másik generáció vagyunk (ő 50+ én 20+), úgyhogy erről nyilván másképp gondolkodunk. Szerintem ha mindkét fél dolgozik, akkor osszák is meg a házimunkát. Ha már az egyiknek többet kell csinálnia, legyen az, akinek több a szabadideje, esetleg kevésbé fárasztó munkát végez. Anyum szerint neki azért kell megcsinálnia mindent, apumnak meg semmit, mert apum keres jól és ő fizeti a rezsit meg a kaja 90%-át. De anyum is dolgozik és megszakad az otthoni teendőkben is, de elfogadja emiatt.


Érdekelne, ti mit gondoltok, légyszi kort is írjatok, ebben a témában ez fontos lehet.


2022. jan. 12. 08:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%
17. Azert ne abbol indulj ki hogy teged apad a hata kozepere se kivant. Nem ez az altalanos.
2022. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

"Gumicsere az auton is az. Amugy a takaritas nem mindennapos munka, meg a mosas sem. Ketheti 1x."

Hát azt megnézéném, hogy gyerekek mellett ki az aki kéthetente csak egyszer mos, meg takarít :D

2022. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

#22

Nem kell ahhoz gyerek. Ketten élünk a párommal, heti 2 mosás az abszolút minimum. És akkor csak a ruhák tiszták, a törölközők, ágynemű, konyharuha, függöny, pléd, stb textilek még retkesek. :D

2022. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
#17: Te hatalmas tévedésben vagy. Igazán sajnálom, hogy ilyen szerencsétlen családban nőttél fel, és ezt a mintát láttad.
2022. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
42%
#22 két heti egy takarítás és mosás? Jesszus! Veled sem élnék együtt :D
2022. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Öhm, én egyedül élve is heti kétszer mosok :D Az meg mi, hogy csak a nők akarnak kutyát és gyereket? Agyam eldobom :D
2022. jan. 12. 14:45
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Pedig igy van. Minek mosol heti 2x magadra. Az ember egy heten 7 valtas ruhat hord. Home officeban meg 3-4t. De maradjunk a 7nel. Nehogy mar 14 valtas ruha ne ferjen be a mosogepbe.
2022. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

#27

Mint írtam, ketten vagyunk. Az egyből heti 14 váltás ruha. Én akkor is átöltöztem amikor home office-ban voltam, szóval akkor is 14. Ha van kerti munka, vagy másban összekoszolom akkor több.

Ágyneműhuzat minimum heti 1x.

Törölközők minimum heti 1x.

És még mindig ott a többi, edényalátétek, konyharuhák, rongyok, törlőkendők, plédek, túrafelszerelés, maszkok, akármik.


De tényleg még a mosás a legkönnyebb, nekünk szárítós mosógépünk van úgyhogy csak elindítjuk és bepakolunk a szekrénybe ha lejárt a program.

Viszont takarítás akkor se elég kéthetente.... kétnaponta szoktam porszívózni pl.

2022. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

Ok. En ugy vagyok vele a lakas van ertem, es nem en a lakasert. plusz az.idom draga nem fecserlem ertelmetlen latszattevekenysegekre.

ha a noket ez boldogga teszi csinaljak, de tolem ne varjak el.

2022. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

#29

Nyilván a lakás van értem, ettől még nem akarok gázolni a retekben.

2022. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!