Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfinak azért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak azért nem kell házimunkát végeznie, mert többet keres, mint a nő?

Figyelt kérdés

Anyukám és én másik generáció vagyunk (ő 50+ én 20+), úgyhogy erről nyilván másképp gondolkodunk. Szerintem ha mindkét fél dolgozik, akkor osszák is meg a házimunkát. Ha már az egyiknek többet kell csinálnia, legyen az, akinek több a szabadideje, esetleg kevésbé fárasztó munkát végez. Anyum szerint neki azért kell megcsinálnia mindent, apumnak meg semmit, mert apum keres jól és ő fizeti a rezsit meg a kaja 90%-át. De anyum is dolgozik és megszakad az otthoni teendőkben is, de elfogadja emiatt.


Érdekelne, ti mit gondoltok, légyszi kort is írjatok, ebben a témában ez fontos lehet.


2022. jan. 12. 08:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
En sem gazolok retekben. Nem kell sok cucc, es nem lesz kupi. Cipot leveszem belepeskor, tanyer meg megy a mosogatogepbe zaba utan. Napi 1 max 2 etkezes, heti 2 fozes.
2022. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
51%
Csak irigykedik, mert elcseszte az egészet .Magyarázza a bizonyítványt. Egy szavát ne hidd el!
2022. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
#23: Nem én mosok kéthetente egyszer, hanem egy korábbi válaszoló kommentjét idéztem és arra válaszoltam
2022. jan. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!