Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságtalan vagyok a férjemmel, vagy másnál is kiborulna a bili?

Figyelt kérdés

Még nem álltunk rá a gyerek projektre, saját ingatlanra gyűjtünk. Én előző év nyarán kaptam fizetésemelést, így most egy évig nem igényelhetek. Mindeközben az ingatlan árak ismét megugrottak, hiába kaptam én is emelést, arányaiban nem követi le. Megbeszéltem a férjemmel még novemberben, hogy megpróbál decemberben emelést kérni, hogy jobb konstrukcióval kapjunk hitelt. Már február van, azóta sem történt ez ügyben semmi, odáig sem jutott el, hogy megkérdezze. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mire vár, erre mindig az a válasz, hogy a megfelelő pillantra. Napi szinten beszél a főnökével, simán el tudná hívni és megbeszélni vele (én is így tettem), de mindig csak a hárítás és a halogatás megy, én meg már kezdek ettől besokkalni. Nem tudom mire számítsak a jövőben, ha odáig sem tud eljutni, hogy egy emelési igényt benyújtson. Nem olyan helyen dolgozik, ahol bármiféle negatív kimenetele lenne, hogy emelést kér, teljesen jó a kapcsolat a cégen belül.


Jogosan akadok fent ilyenen?


2022. febr. 5. 19:09
 91/144 anonim ***** válasza:
38%

Ma 09:36

Azért viselkedik úgy vele, mint egy gyerekkel, mert a pasinak sajnos magától nincs annyi esze, h 7 év után fizuemelést kérjen, inkább megelékszik a 250 pénzzel.

2022. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/144 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem szimplán kamu a kérdés. A napi vitaindító kis bonbon


a) Milyen mérnök keres ennyit…?

b) 7 éven keresztül ez nem volt baj?

c) A kiscicából nem lesz oroszlán. Ezt egy 27 éves házas nőnek illik tudnia. Nagyon elhamarkodott lett volna az az esküvő, ha ezen most lepődik meg.

2022. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/144 A kérdező kommentje:

7 eve vagyunk egyutt, de ebbol 5 evet tavkapcsolatban eltunk, o a szuleivel lakott en pedig masik varosban tanultam. Mikor osszekoltoztunk akkor nekem is hasonlo fizum volt mint neki, 240 ezret kerestem. Tavaly elott valtottam munkahelyet, sikerult nagyobb pozicioban elhelyezkednem, ahol megkaptam a netto 350 ezres bert, amit 2021-ben emeltek 420-ra. Mikor az eskuvonk volt en 350 ezret kerestem o pedig 250-et.Eskuvo elott voltak tervei, valtani akart, megtortent az eskuvo, ra fel evre is voltak ambicioi, mostanra pedig leadott az egeszbol.


Egyebkent epiteszmernokkent dolgozik, mernoki vonalban a legalulfizetettebb, viszont a 400-as bert siman elerhetne, tekintve, hogy mar alairasi joga is van.

2022. febr. 6. 10:17
 94/144 anonim ***** válasza:
83%

Akkor itt a kapcsolattal lesz a probléma szerintem… Nagyon sokan akkor húzzák be a kéziféket, amikor papíron is elköteleződnek egy olyan ember mellett, aki mindent meg akar tervezni helyettük és kiveszi a döntési lehetőséget a kezükből.


Lehet, alkalmatlannak érzi magát és inkább rád hagyja ezeket, csak ne legyen súrlódás.

2022. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/144 A kérdező kommentje:
Nyilvan epiteszmernokkent lehetne a 400 nettonal jobban is keresni, viszont o szeret alkalmazott lenni, igy a vallalkozas fel sem merult. Ismerosi koreinkben, akik alkalmazottkent dolgoznak egy irodaban tervezokent maximum netto 400-at visznek haza, tapasztalattol fuggoen, aki pedig vallalkozokent dolgozik 500 es 1 millio kozott.
2022. febr. 6. 10:21
 96/144 anonim ***** válasza:
100%

De ha pont amiatt szeretted meg, mert ilyen flegmatikus kis teszetosza ember, aki mellett tudsz irányítani, akkor most miért vagy meglepődve, ha így viselkedik?


Nem korrekt elvárni egy embertől, akit amiatt választasz, mert ilyen, azt, hogy máshogy viselkedjen, mert nem fogja tudni teljesíteni. Aki a kapcsolatotokban is az alárendelt fél, az nem lesz valami agresszív törtető a munkában sem.

2022. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/144 A kérdező kommentje:
Igazabol mikor osszejottunk, illetve egeszen a hazassag elottig egy teljesen ambiciozus ferfit lattam benne, tenyleg voltak tervei. Mikor elkezdtem tobbet keresni, nem is tettem szova, akkor merult fel az anyagi frusztracio, mikor elkezdtunk kozos lakason es gyerekvallalason gondolkodni. Hiszen ha en a gyerek miatt kiesek 2 evre a munkabol (legrosszabb esetben ezzel szamolok, ha nem lesu bolcsi, nem tudok visszamenni 4 oraban dolgozni, stb), akkor csupan a GYEDbol es a 250 ezres fizubol nem fogunk tudni megelni. Ez a szint egyébként tartható es nem lenne vele semmi problema, semmi anyagi frusztracio, ha tovabbra is alberletben akarnank maradni es nem akarnank csaladot alapitani.
2022. febr. 6. 10:32
 98/144 anonim ***** válasza:
18%

Öhmmmmmmmm, nem kötekedésből, de már egyéves gyereket is lehet bölcsibe adni és egy ideje a GYED mellett lehet visszamenni 8 órásban is dolgozni a korábbi 4 helyett.


Amúgy lehet, az a probléma valahol, hogy átvetted a férfi szerepet a kapcsolatban? Hiszen a karaktered is inkább olyan, plusz most többet is keresel. Van olyan, akinél ez megöli az addigi motivációját.

2022. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/144 A kérdező kommentje:
Igen, de most a legrosszabb esetet irtam. Baratnom se tudott visszamenni dolgozni, mert a covid miatt nem tudta bolcsibe elhelyezni a gyereket, a nagyszulok pedig tavol elnek, igy nem tudtak felugyeletet biztositani.
2022. febr. 6. 10:39
 100/144 anonim ***** válasza:
85%

Hozzámentél úgy, h már akkor 100ezerrel többet kerestél és megelégettél azzal, h visz lakni téged. Na itt rontottad el ☹️

Sok nő nem hozott volna ekkora kompromisszumot, se a fizu se a lakás tekintetében, teljesen jogosan.

Ez a pasi töketlen, nem áll ki magamellett. Szerintem nem illetek össze. Én átgondolnám a továbbiakat...

2022. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!