Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságtalan vagyok a férjemmel, vagy másnál is kiborulna a bili?

Figyelt kérdés

Még nem álltunk rá a gyerek projektre, saját ingatlanra gyűjtünk. Én előző év nyarán kaptam fizetésemelést, így most egy évig nem igényelhetek. Mindeközben az ingatlan árak ismét megugrottak, hiába kaptam én is emelést, arányaiban nem követi le. Megbeszéltem a férjemmel még novemberben, hogy megpróbál decemberben emelést kérni, hogy jobb konstrukcióval kapjunk hitelt. Már február van, azóta sem történt ez ügyben semmi, odáig sem jutott el, hogy megkérdezze. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mire vár, erre mindig az a válasz, hogy a megfelelő pillantra. Napi szinten beszél a főnökével, simán el tudná hívni és megbeszélni vele (én is így tettem), de mindig csak a hárítás és a halogatás megy, én meg már kezdek ettől besokkalni. Nem tudom mire számítsak a jövőben, ha odáig sem tud eljutni, hogy egy emelési igényt benyújtson. Nem olyan helyen dolgozik, ahol bármiféle negatív kimenetele lenne, hogy emelést kér, teljesen jó a kapcsolat a cégen belül.


Jogosan akadok fent ilyenen?


2022. febr. 5. 19:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/144 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk az már az utolsó elkeseredés lehet, ha itt kérsz tanácsot…😅
2022. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/144 anonim ***** válasza:
73%

61

Ja! Csak nem az anyja akar lenni, hanem a felesége! Egyenrangu fél!

De jelenleg nem.az! A csaj tartja el a csávot

2022. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/144 anonim ***** válasza:
61%

#63:


De pont ezzel a fellépéssel nem az. Az anyák szoktak noszogatni és a halogató gyerekükre parancsolni. Huzamosabb idő után szinte kiheréli vele…

2022. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/144 anonim ***** válasza:
74%

Nő vagyok, és ha abban az életszakaszban lennék, hogy egy férfival közös otthon teremtés és családalapítás előtt állnánk, akkor nagyon rosszul élném meg, hogy alig a felét hozom haza nettóban, mint ő, még akkor is, ha ő ezt nem érezné problémának.


Mindent megtennék, hogy képezzem magam, és / vagy plusz munkák vállalásával én is jobban hozzá tudjak járulni azoknak a közös céljainknak az eléréséhez, amiknek van anyagi vonzata.


Megkérdezhetem, hogy ti közös kasszán vagytok, vagy 50-50 % arányban fizetitek a közös kiadásaitokat?


Az ingatlant is fele-fele arányú tulajdonrésszel tervezitek venni?

2022. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/144 anonim ***** válasza:
87%

Hú ez így nagyon rossz. A férjednek nagyon fel kéne pumpáltatni a fizuját, mert ez így hosszú távon nem vezet jóra.

Egyik ismerős pár a férfi nettó 400-t keres, a nőt nem tudom, de rajz-ének szakos tanár egy gimiben... Szóval a nő terhes lett és a pasi mesélte, h mióta megvan a gyerek nem nagyon jönnek ki a havi pénzből és egyik hónapban az ő szüleitől kell kérni, a másikban meg a nő szüleitől... Elég kétségbeejtő.

2022. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/144 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes,ha egy férfi viszi haza az asszony fizetésének a dupláját,akkor nincs ekkora pofázás.A férfi is mondhatná hogy nem tud nőként tekinteni egy ilyen haszontalan egysejtűre.
2022. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/144 anonim ***** válasza:
76%

67

Igen bzdmeg, de nem a férfi marad otthon a gyerekkel! Nem ő szüli meg! Nem ő veti vissza a karrierjet 2 evvel. Nem ő marad otthon vele ha beteg. Folytassam?

2022. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/144 anonim ***** válasza:
27%
Eszkalálódik a dráma.😂
2022. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/144 anonim ***** válasza:
85%
Csak az az érdekes, hogy a 7 év alatt ez egyszer sem volt baj, csak most - se összeköltözésnél, se nyaralásnál, spórolásnál… Sem 4 éve, sem 2, sem a Covid alatt végig, egyedül ebben a pillanatban? Ha pedig a természete miatt szeretted meg, akkor nem lehet annnnnnyira meglepő, hogy így reagál le kríziseket.
2022. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/144 anonim ***** válasza:
22%
68-as.Nem kell hogy mennyire sajnáltassátok magatokat.Mások a háború alatt szültek és vigyázztak a gyerekekre.Nagyon gyengék vagytok.
2022. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!