Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságtalan vagyok a férjemmel, vagy másnál is kiborulna a bili?

Figyelt kérdés

Még nem álltunk rá a gyerek projektre, saját ingatlanra gyűjtünk. Én előző év nyarán kaptam fizetésemelést, így most egy évig nem igényelhetek. Mindeközben az ingatlan árak ismét megugrottak, hiába kaptam én is emelést, arányaiban nem követi le. Megbeszéltem a férjemmel még novemberben, hogy megpróbál decemberben emelést kérni, hogy jobb konstrukcióval kapjunk hitelt. Már február van, azóta sem történt ez ügyben semmi, odáig sem jutott el, hogy megkérdezze. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mire vár, erre mindig az a válasz, hogy a megfelelő pillantra. Napi szinten beszél a főnökével, simán el tudná hívni és megbeszélni vele (én is így tettem), de mindig csak a hárítás és a halogatás megy, én meg már kezdek ettől besokkalni. Nem tudom mire számítsak a jövőben, ha odáig sem tud eljutni, hogy egy emelési igényt benyújtson. Nem olyan helyen dolgozik, ahol bármiféle negatív kimenetele lenne, hogy emelést kér, teljesen jó a kapcsolat a cégen belül.


Jogosan akadok fent ilyenen?


2022. febr. 5. 19:09
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/144 anonim ***** válasza:
10%
Szép is a szerelem....válj el, keress egy versenylovat, ő pedig egy normális nőt aki nem csak a gcijét akarja.
2022. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/144 anonim ***** válasza:
69%

81

Eléggé igazságtalan a minekután a nő tartja el a csávot sok éve, amiből most elege lett (joggal)

2022. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/144 anonim ***** válasza:
61%
81, a stílus maga az ember…
2022. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/144 anonim ***** válasza:
25%

#83:


Valóban. De idegesítő már, hogy mindenki folyton ezzel az egy kétfilléres bölcsességgel operál…


A mostanra kieszkalálódott vita annyira nem érdekel, de ez zavarja a szemem.

2022. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/144 anonim ***** válasza:
31%
Engem is zavar a primitivitás és az értetlenség!
2022. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/144 anonim ***** válasza:
40%
Engem az mondjuk nem (megszoktam már😆), csak a klasszikus érvelési hibák.
2022. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/144 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon furcsa, itt a nő aki több pénzre vágyik, h hogyan kapja az ívet. De ha arról van szó, h elhízott a nő és nem változtat, akkor mindenki mondja, h el kell hagyni. Itt meg a nő van pénzéhesnek beállítva.
2022. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/144 anonim ***** válasza:
3%
Nem az a baj, hanem hogy kiheréli a férjét. Úgy viselkedik vele, mint egy gyerekkel.
2022. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/144 anonim ***** válasza:
79%

Illetve amit már 30-an leírtunk eddig, hogy ez a probléma a 7 év alatt egyszer sem jött elő, csak most égető fontosságú?


Én a kérdezőben csak azt nem értem, hogy ha direkt választott a saját karakánabb stílusa mellé flegmatikusabb partnert, akkor miért lepődik meg rajta, hogy krízishelyzeteknél is flegmatikusan viselkedik, nem oroszlánként? Sajnos ez ezzel jár.


Aranyosak, kedvesek, szeretnivalóak az ilyen férfiak, de nem ők fogják megoldani az életedet, ezt is látni kell.

2022. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/144 anonim ***** válasza:
87%

#79 Tudtad, hogyha egy felső kategóriás autót adsz az embereknek, akkor több, mint 70%-uk hirtelen kevésbé tartja be a közlekedési szabályokat, mintha egy alsó kategóriás kocsit vezetne?


Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy milyen női módszerekkel akarod őket leszoktatni erről.

2022. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!