Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságtalan vagyok a férjemmel, vagy másnál is kiborulna a bili?

Figyelt kérdés

Még nem álltunk rá a gyerek projektre, saját ingatlanra gyűjtünk. Én előző év nyarán kaptam fizetésemelést, így most egy évig nem igényelhetek. Mindeközben az ingatlan árak ismét megugrottak, hiába kaptam én is emelést, arányaiban nem követi le. Megbeszéltem a férjemmel még novemberben, hogy megpróbál decemberben emelést kérni, hogy jobb konstrukcióval kapjunk hitelt. Már február van, azóta sem történt ez ügyben semmi, odáig sem jutott el, hogy megkérdezze. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mire vár, erre mindig az a válasz, hogy a megfelelő pillantra. Napi szinten beszél a főnökével, simán el tudná hívni és megbeszélni vele (én is így tettem), de mindig csak a hárítás és a halogatás megy, én meg már kezdek ettől besokkalni. Nem tudom mire számítsak a jövőben, ha odáig sem tud eljutni, hogy egy emelési igényt benyújtson. Nem olyan helyen dolgozik, ahol bármiféle negatív kimenetele lenne, hogy emelést kér, teljesen jó a kapcsolat a cégen belül.


Jogosan akadok fent ilyenen?


2022. febr. 5. 19:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/144 anonim ***** válasza:
15%
""ennyire""
2022. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/144 anonim ***** válasza:
38%

67!

A férfi keresse a több pénzt! Régen is a férfi feladata volt eltartani a családot. És akkoriban a minimum 5 gyerek volt a jellemző. Érdekes akkoriban a férfinak még ment a mutatvány. Mostanában meg csak ülnek a babérokon, h majd lesz valami. Amióta dolgoznak a nők a férfiak nagyon elkényelmesedtek.

2022. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/144 anonim ***** válasza:
61%

Felsír most bennem a szociológus.😂


Ezek a magvas gondolatok…

2022. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/144 anonim ***** válasza:
33%

"Mások a háború alatt szültek és vigyázztak a gyerekekre."


Igen, de olyan férfiaknak szültek, akik képesek voltak a családjuknak tetőt teremteni a fejük felé, és gondoskodni róluk legalább olyan szinten, hogy megkeressék a napi betevő falatot.

2022. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/144 anonim ***** válasza:
75%

71

Egyrészt, nincs háboru, tehát nem tudom, hogy akkor mire fognád a férfiak töketlenkedését, másrészt, attol, hogy akkor úgy volt, még nem volt a legkevésbé sem igazságos a nőkkel szemben!

2022. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/144 anonim ***** válasza:
71%
Talán gyors volt minden. Pár évig távkapcsolatban élni,majd 2évet együtt,utána meg egyből házasság? Az együtt éléssel is csak kb 3-4 évet éltetek együtt. Ki sem tudtátok egymést rendesen ismerni.
2022. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/144 anonim ***** válasza:
85%

Én mondjuk nem szoktam hangoztatni, de szerintem az is egy szerencsétlen felállás, amikor a férfi keres lényegesen többet. Egyszerűen teljesen más a családdinamika, általában a nők alárendelődnek a férfiaknak, kevesebb beleszólásuk van a dolgokba.


A családon belüli erőszak is azért tud évekig tartani sokszor, mert a nő anyagilag függ a férjétől és nem tudja azt mondani, hogy akkor elköltözöm és meg fogunk élni.


Persze tudom, hogy sokaknak megfelel ez a felállás, de amikor megházasodsz, akkor nem tudhatod biztosra, hogy kit fogsz ki. Sőt később sem, nekünk pl. volt ismerős házaspár, akiknél ez egy 12 éves gyerek mellett kezdődött el. Amíg a férfi csak főosztályvezető volt egy multinál, addig semmi gond nem volt. Amikor vállalkozó lett és hirtelen 10x többet kezdett el keresni, akkor kezdte el elszigetelni a feleségét (nem kell dolgoznod, csak ne legyél fáradt, mikor hazajövök, úgysem keresel elég pénzt, ne járj el ide-oda nélkülem, a megkérdezése nélkül eladta a nő autóját és vett egy másikat stb.)


Szóval én a nagyjából egyenlőségen alapuló kapcsolatokat támogatom. Legalább a kezdetekben, mert utána a gyerekszülés után nyilván a nők lesznek rosszabb anyagi helyzetben.

2022. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/144 anonim ***** válasza:
67%

"Mások a háború alatt szültek és vigyázztak a gyerekekre."


Ha már a háborús időkkel példálózol, érdekes, hogy azt nem írtad, hogy "Mások - férfiak milliói - a háborúban helyt álltak katonaként, a férjed meg ahhoz nem tudja összeszedni a bátorságát, hogy hét év alatt egy - teljesen jogos - kéréssel, igénnyel forduljon a főnökéhez, akivel még jó viszonyban is van."

2022. febr. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/144 anonim ***** válasza:
58%

78, általában két esetben történik meg az alárendelődés:

1. A férfi alapból bántalmazó típus

2. A nő nem tudja a megfelelő női módszerekkel vezetni a párját és cseléd lesz a kapcsolatban.

2022. febr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/144 anonim ***** válasza:
74%
73, egyáltalán nem gondolom, hogy a férfiak elkényelmesedtek volna… illetve ezt akkor tudjak megtenni, ha olyan nő van mellettük, akinek semmi elvárása nincsen, mint ahogyan ezt itt is néhány hozzászólásban olvashatjuk. A férfiakban ugyan úgy tombol az ősi ösztön, melynek a létrehozás, teremtés az alapja. Egy normálisan működő férfi pedig ösztönösen gondoskodik a szeretteiről. Vannak persze kivételek, ezeket ott kell hagyni.
2022. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!