Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kérésem? Szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem? Szeretnék a párom lakására bejelentkezni az orvos miatt hogy közelebb legyen, 8 hónapja élünk együtt, de a volt feleség oda van bejelentve meg a gyerek,pedig 7 éve elvaltak

Figyelt kérdés
Én annyit kértem hogy kérje meg a volt feleségét hogy pl 6-8 hónap max és jelentse ki magát onnan, nem szeretnék úgy ott lakni ha még ő is oda van bejelentve, a nőnek több éve kapcsolata van

2022. nov. 16. 11:45
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is érthető a kérésed, a nő felé mindenképp, de érdemes utána menni hogy miért nincsenek átjelentetve, családi pótlék, iskola, ovoda mind közre játszhat

Beszélgessetek sokat erről, és tudom nehéz de próbál meg elfogadóan állni a helyzethez

2022. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
89%

Ettől szted az exnej életképtelen mert nem költözik egy századik albiba tovább gyerekestől, ahova engedik bejelentkezni??

Tényleg nem téma Sitty sutty osszepakol hóna ala a gyerek, a szekrény és költözik hogy az új csaj lelkének nehogy rosszul essen

Párod mit mondott a keresedre?

2022. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
90%
Milliószor le lett már írva, hogy nem kell olyannal kezdeni, akinek gyereke van. A közös szülőség nem múlik el, az ex (amennyiben a férfi tisztességes) mindig ott marad a képben.
2022. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
92%

Szívem te nem életképtelen vagy hanem nincs életed, ha ezen rugózik


Légyszives szakíts vele had találjon magának egy értelmes felnőtt nőt

2022. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
90%
Huh, a reakcióid alapján csak remélni tudom, hogy ez egy troll kérdés, mert valódinak mindenképp durva lenne...
2022. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
10%

Én nem akarok senki pártjára állni, de ebből akkor lehet baj, ha a pasival valami történik (ne történjen semmi!). Volt egy kolléganőm akinek reggel elindult a férje munkába, és ahogy kiért kocsival a főútra, autóbalesetet szenvedett és azonnal meghalt. Ezt csak azért írtam le, hogy látni lehessen, hogy kb egy perc alatt megváltozhat több ember élete.

Ha a kérdésben szereplő pasi elvált, és vele történik valami, akkor mi lesz az elvált feleséggel és a gyerekkel (lakcím szempontjából)?

Két perc alatt ki fogja találni az exfeleség, hogy hová legyenek bejelentve, azt garantálom. Erre szokták azt mondani, hogy a szükség nagy úr. Egy anyának kutya kötelessége lenne minél előbb letisztázni ezt a helyzetet a saját és a gyereke érdekében is.

2022. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
94%

36 ha meghalna akkor a gyereke örökölné a lakását, szóval nem kellene onnan kijelentkezniük


A kérdező akkor sem tudnà megszerezni a pasi lakássát

2022. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
40%
Biztosan le leszek pontozva, de valahol megértem a kérdezőt. Itt nem a lakásról, vagyonról van szó, hanem az elvekről. Ha a férjem exnője ide lenne bejelentve, zavarna. Olyan érzésem lenne, mintha még mindig nem zárták volna le a kapcsolatukat. Aztán a hivatalos dolgai idejönnének. Kerülgetném azokat, pedig rohadtul nem vagyok rá kíváncsi. Nyilván ez az egész nem élet halál kérdése, de én is szólnék a férjemnek, hogy intézze már el, mert zavar. Viszont én is azt vallom, hogy gyerekes férfival nem kezdek. Nem is a gyerek miatt, hanem az ex feleség miatt. Ő mindig ott lesz, mindig beszélni fognak legalább a gyerek miatt és ha hívja az ex feleség a gyerek miatt hajnali kettőkor. Ő fel fog kelni a gyerek miatt, téged pedig otthagy. Ez a normális, hisz az ő gyereke végül is nemcsak a nőé. Ezt neked kell leboxolni magaddal, hogy mindezt el e tudod fogadni.
2022. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Nem baj szépen terhes leszek és a babára hivatkozva azt csinálok amit akarok
2022. nov. 16. 14:42
 40/56 anonim ***** válasza:
84%
Ugye megmondtam az elején hogy ez a célod
2022. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!