Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kérésem? Szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem? Szeretnék a párom lakására bejelentkezni az orvos miatt hogy közelebb legyen, 8 hónapja élünk együtt, de a volt feleség oda van bejelentve meg a gyerek,pedig 7 éve elvaltak

Figyelt kérdés
Én annyit kértem hogy kérje meg a volt feleségét hogy pl 6-8 hónap max és jelentse ki magát onnan, nem szeretnék úgy ott lakni ha még ő is oda van bejelentve, a nőnek több éve kapcsolata van

2022. nov. 16. 11:45
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
94%
Tipikus, nincs probléma csinálunk.
2022. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
74%

Azért ne dramatizáljuk már ennyire ezt az egészet.

Attól hogy a kérdező bejelentkezne a párja lakásába, még nem tudná elvenni tőle a lakást. Ez azért jogilag nem így megy.

A másik meg akik elválnak azok rögtön a vagyonmegosztáskor rendezni szokták az ilyen dolgokat. Sok elvált nő vagy férfi ilyen esetben rögtön átjelentkezik a szülei vagy a testvére lakcímére.

Ha albérleti címre nem is, de a szülőkhöz, rokonokhoz már elintézhette volna az ex feleség (7 év alatt). Ez az exfeleség érdeke is. Nem kell rögtön azzal jönni hogy "szegény gyerek utcára lesz téve". Én nőként rögtön a szüleimhez jelenteném be magunkat, az a biztos. Apuka meg éljen úgy ahogy akar. A nőnek sem kellene ezt a dolgot így "lógva hagyni a nagy bizonytalanságban". Pont ez a "lakcím bizonytalanság" felelőtlenség a gyerekkel kapcsolatban.

2022. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Neharagudj, de szerinted ez normális hogy oda van még mindig bejelentve? Amúgy én vagyok a párja, ha mi szeretnénk gyereket az is a mi dolgunk ez hogy jön ide? Nem akarok gyereket még, 7 éve volt kijeletkezni, szerintem mivel a párja vagyok, jogosan kérhetem hogy az ex jelentkezzen ki, és ott a párja évek óta, beszéljenek az elbérlővel.
2022. nov. 16. 13:06
 24/56 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a párod mit mondott a kérésedre?
2022. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
88%
De ez mégis miben befolyásolja a mindennapi életed, hogy az exfelesége és a gyereke oda vannak bejelentve?
2022. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Abban hogy én nem szeretném úgy oda bejelenteni magam hogy a volt feleség is oda van bejelentve, sok embert a régi tárgyak zavarnak az extől, nekem ennyi keresem volt, a párom már szólt neki pár éve
2022. nov. 16. 13:28
 27/56 anonim ***** válasza:
75%

Apaként ilyen kaput biztosan nem hagynék kinyitni, mert holnap már a gyerek lesz a bajod, meg a pénz, amit költök rá, holnapután meg megtiltod azt is, hogy akár a gyerek ügyében beszéljek az anyjával.

A gyerek oda van bejelentve, mert akár az ovi, iskola miatt is kellhet neki az a lakcím. Az anyja pedig azért, mert az anyja.

2022. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
80%
26 és az extől levő gyereke nem zavar?
2022. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a nonek nem az a lenyeg, hogy az ex ferjehez legyen bejelentve, hanem oda, ahova a gyereke. A szulokhoz csak akkor megoldas, ha egyebkent egy telepulesen laknak, egyebkent meg lenne kedve a banatnak masik telepulesre atjelenteni magam es oda szaladgalni mindenert. Lehet, hogy neki is orvos miatt fontos, hogy oda legyen bejelentve.

En is atjelentenem magam, de ha ok igy allapodtak meg, akkor neked ehhez semmi kozod, van egy kozos gyerekuk, az orokre osszekoti oket es valamilyen szinten egy csapatkent kell dolgozniuk, ha oket nem zavarja ez a helyzet es/vagy igy a logikus szamukra, akkor ez van. Baromi gyerekes, ha ezert nem jelentened be magad a parodhoz. Ezzel nem baszol ki a masik novel, csak magaddal, de te tudod.

2022. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Rendben köszi remélem ha én is szülök egy gyereket majd nekem is lehet mindent mert én leszek az anyja és lehetek életképtelen
2022. nov. 16. 13:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!