Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kérésem? Szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem? Szeretnék a párom lakására bejelentkezni az orvos miatt hogy közelebb legyen, 8 hónapja élünk együtt, de a volt feleség oda van bejelentve meg a gyerek,pedig 7 éve elvaltak

Figyelt kérdés
Én annyit kértem hogy kérje meg a volt feleségét hogy pl 6-8 hónap max és jelentse ki magát onnan, nem szeretnék úgy ott lakni ha még ő is oda van bejelentve, a nőnek több éve kapcsolata van

2022. nov. 16. 11:45
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
97%
Hajrá, kérdező! Kellemes babavárást!
2022. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is van gyerekem előző kapcsolatból, férjemnek is 2.

Nem hívjuk az exeinket éjjel 2-kor.

Megjegyzem, a férjem még a régi közös házba van bejelentve. Míg a vagyonmegosztás le nem zárul, nem is jelentkezik ki. Édesanya nem szeretne fizetni, ő ott lakni szeretne. Már megpróbálta kijelenteni a férjemet a közös házból - lehet azt gondolta, onnantól övé minden - csak kiröhögték és elhajtották a kormányablakban.

Engem egy percig nem nyomaszt, hogy neki náluk van a címe. A fiamé meg az apjánál, aki a jelenlegi élettársa házában lakik az ő közös gyerekükkel. Nem gondolnám, hogy új élettárs asszonytársam veri ott a tamtamot, hogy a fiamat márpedig jelentsék ki az Ő HÁZÁBÓL.

2022. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
84%

39

"Nem baj szépen terhes leszek és a babára hivatkozva azt csinálok amit akarok"


Követheted az exnej példáját és kereshetsz albérletet.

2022. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
95%
Te beteg vagy.
2022. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
88%

A SAJÁT lakcíme mindenkinek a magánügye. Vagyis ha a nőt nem zavarja, hogy a lakcíme nem azonos azzal, ahol él, akkor minden rendben van.


Az ingatlanba senki nincs bejelentve, mert a lakcímeket nem az ingatlan-nyilvántartás tartalmazza, hanem a személyiadat- és lakcímnyilvántartás.


Vagyis a nőnek a SAJÁT személyes adatai között, amikhez SENKI másnak nincs köze, van egy téves lakcím.


Ez legyen az ő dolga.


Te nem vagy köteles a postaládán a nő nevét feltüntetni, és az oda érkező leveleket a nevében átvenni. Illetve ezt meccseld le a volt férjével.

2022. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező nagyon remélem hogy hamar rájön a párod mennyire melléfogott veled. Ennyi erővel ne aludj a pasiddal mert ugyan ott aludt az exe meg stb. Menjél és keress egy papucsot aki úgy ugrál ahogy te fütyülsz. Majd pont a te kénye kedved szerint fog minden történni mi? Ha én lennék az ex és valamilyen okból lennék oda bejelentve és az exemet nem zavarná akkor az egyszerűség kedvéért eszembe nem lenne kijelentkezni éa ezt nem te fogod szabályozni mikor fikarcnyi közöd nincs a házához sem. Vegyél magadnak egyet oda azt jelentessz be akot akarsz de ne szólj bele olyanba amihez semmi közös. Ha nem tetszik akkor keress olyan pasit aki még szűz. Biztos találsz.
2022. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
66%
Az en gyerekeim az alberlommel egy cimre vannak bejelentve, megse hisztizik a volt ferjem hogy a gyerekei papiron idegen pasassal elnek tartozkodasi hely szerint. Te irigy es szemet vagy. Ez egy rohadt mubalhe es mar kezded a gyerek kiturasat....eloszor igy az anyjaval. Marpedig a no semit nem tud intezni ha az egyik lakcime legalabb nem egyezik a gyerekevel.
2022. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
92%
Mi közöd van ahhoz, hogy más ingatlanába ki van bejelentve? Eleve hol látod ezt?
2022. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
40%
Nekem ismerős ez a kérdés korábbról. Ott is valami albérletbe nem hagyták a nőt bejelentkezni. De függetlenül attól, hogy kinek mi a véleménye a kérdezőről, ez egy abszurd helyzet. Ha elváltam, akkor valamelyikünk költözik, és kijelentkezik a lakásból. Az hogy 7 éve még mindig oda vannak bejelentve, arra utal, hogy a kapcsolatot nem zárták le. Le lehet pontozni, de ez nálam is kiverné a biztosítékot. Egyébként meg, ha be vagyunk valahova jelentve, akkor az azt jelenti, hogy ott lakunk, és szépen be is cuccolhatunk oda. Persze, tudom, a gyerek...
2022. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Nekem is van családi házam, nem a parome kell, csak zavar hogy ennyi év után sem képes a nő több éves kapcsolatban ezt elintézni, másik mint mondtam nem akarok gyereket még, de csak mert van egy gyerek, ennyi év után igazán elintezhetne a nő magának ezeket a dolgokat, ide jön minden levele, azt oda kell neki vinni, nem értem miért nem lehet valamelyik családtaghoz bejelentenie magát, a páromat is zavarja, már szólt neki évekkel ezelőtt, mikor engem meg nem is ismert, engem zavar hogy erre nem képes a nő, de bejelentem magam ide, mert nem kell akkor rohangálni, és intézni tudom akkor én is a dolgaim, egy gyerek nem ok arra hogy ennyit nem tud elintézni magának.
2022. nov. 16. 17:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!