Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelt kérdés

Egy éve kiderült, hogy a férjem megcsalt mással, de nem botlás volt hanem bele is szeretett. Megbocsátottam neki, a nővel lezárta a dolgot. A ház, a hitel miatt tiszta lappal indultunk, meg a gyerekeink is azt hiszik a mai napig, hogy tökéletes, idilli házasságunk van. Nem akarjuk összetörni őket. A nő más városba költözött, de pár hete újra visszajött végleg.

Eladóként dolgozom és így sokszor látom. Nem sok bolt van ebben a kisvárosban, így kénytelen ide is jönni. De sose látok rajta szégyent, dühöt, semmit, csak néz egyenesen a szemembe úgy, hogy nekem kell félrenéznem. Normális hangvételben kommunikálunk, amikor szükséges.

De azt annyira nehezen nyelem le, annyira megalázónak tartom, hogy ha a visszajárója 100 Ft alatti összeg, arra mindig csak elmosolyodik és azt mondja "köszi". Vagy csak egyszerűen otthagyja a pulton.

Olyan érzést kelt bennem, hogy nesze rakd csak el azt a maradékot. Gondolom összefügg azzal, hogy mind tudjuk a férjemnek milyen érzései voltak felé irányulva.

Értitek miért megalázó ez nekem? Ti is így gondolnátok? Hogy viselkednétek a helyemben ezzel a nővel?



2023. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
90%

Biztos... Tudod, hogy mi a biztos? Hogy megszületsz meg meghalsz, semmi más!



Ugye amikor összeházasodtatok eszedbe nem jutott volna egyszer se, hogy megcsal? Mégis megcsalt! Akkor honnan szeded, hogy még mindig nem csal, vagy nem fog ismét (vele is) megcsalni? Nincs rá biztosíték.

Sőt inkább valószínű, hogy csal, mert nem szeret se nem tisztel téged!

Nem miattad, a gyerekei miatt szenvedett, hanem a nő miatt, mert vége lett a románcnak!

Te tényleg ennyire naív, buta liba vagy? ^^

2023. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
88%
Hogy kéne viselkednie a boltban szerinted?
2023. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
92%

Így jár aki megbocsájtott. A nő pedig azért mosolyog, mert a történtek ellenére sem dobtad ki a férjed, ergo egy kapcsolatfüggő gyenge lelkű nő vagy. Ugye azt vágod, hogy a férjed nem zárta le, csak sokkal jobban vigyáz?

Nem is értem az ilyen kérdéseket.

Ez a példa is jól mutatja milyenek a "tökéletes idilli" házasságok.

2023. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
95%

Nos, szánalmat érez irántad a nő, szerintem. A férjed beleszeretett, és lehet, hogy nyugtatgatod magad, de ha nem lett volna a közös hitel, valószínű, úgy otthagy, hogy porzik utána az út... Ő van fölényben: nincs hozzákötve egy hűtlen görényhez, akit csak a pénz hajtott vissza ahhoz a nőhöz, akit már semmibe vesz.

Ne áltasd magadat, te magad írtad, hogy nem megbotlott, hanem beleszeretett (ergo belőled meg kiszeretett, és annyiba se vett, hogy legalább a közös életeteket, a gyerekeiteket tisztelje), és mivel életképtelenné válna a válással, a közös hitel miatt kezdtetek "tiszta lappal". Ez a megalázó rád nézve, nem az apró...

2023. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
40%

Te jó ég sokan úgy beszéltek a kérdezővel, mintha ő ölt volna embert, csak azért, mert gyenge volt elhagyni a férjét.

Higgadjatok már le kicsit...



A kérdésre válaszolva.. szerintem a nő úgy gondolja, hogy a férjed bármikor pattanna hozzá, ezért néz át rajtad. Megalázónak érezném én is..

2023. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
93%

Az olyan "ember" aki megcsal, az még annyira se tisztel, mint egy embertársát nemhogy szeret!

Az olyan "ember" mint a híres férjed nem szeret, nem becsül, mint a feleségét, mint a gyermekei anyját sem!

Normális ember elvál, vagy kerüli a kísértést!

Ez ilyen egyszerű. Csakis a közös hitel és az "otthon melege" = mossol, főzzöl rá és azért maradt főleg veled, mert a nő elköltözött, de van neki más nő, hanem több, akiket a hátad mögött szúr folyamatosan.

Ez ultra megalázó, nem a nő viselkedése - teljesen elfogadott az attitűdje amúgy, csak rá kened. Valójában a tudatalattid dolgozik ellened.

Hiába nézted el neki ezt a félrelépését mélyen legbelül tudod, hogy milyen lealacsonyító rád nézve, hogy csakis a gyerekek, a hitel és hogy a nő inkább elhúzott tartja a férjed melletted.

Bizony, bizony nem tudod saját magadat becsapni.

2023. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
95%
Igazából te azért látsz mindenbe többet bele mint ami, mert bizonyos szinten féltékeny vagy a szeretőre hisz a pasid bele szeretett. Elvette tőled kishíján. És azt is tudod legbelül, hogy ez a nő örök konkurencia lesz, mert a férjed nagy valószinűséggel most is ugrana egy csettintésére. Ha lenne rá lehetősége.
2023. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
25%

Nehez ugy. En sem latom ugy, hogy a not kellene hibaztatni, de egy ilyen eset utan engem is irritalna a szitu.

En beszelnek a novel... Csak hogy legalabb a mindennapokban nyugodtabb lehessek. Es szerintem megbocsatani tudni nagy ereny, en lehet nem tudtam volna, ugyhogy gratulalok hozza.

2023. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
88%

"Mennyi ostoba válaszoló van itt!"


Na, mennyi? A legtöbben nem látnak kivetnivalót a nő viselkedésében, pont ahogy te sem...

2023. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
96%
Mindegyik szereplo problemas a tortenetben. Mivel a masik ketto erdektelen a kerdes szempontjabol, igy csak a te reszedre reflektalnek. Sulyos bajok vannak. Az onertekelesed sikeresen lenullaztad, ha is valaha egy kicsike belole. A megalazottsag erzese is ebbol fakad, amikor aprot kapsz. Mastol is kapsz aprot, de itt az adja, aki tud rola, hogy milyen durvan megalkuvo vagy. A motivaciojat nem ismerjuk, de kb iluenek lehetnek, hogy szanalom, karorom, ego fenyezes, visszavagas, vagy ezek kevereke. Nem is fogja abbahagyni, mert te egy legyozott, erkolcsileg bukott ember vagy a szemeben, ami egyebkent rimel a sajat es mindenki mas velemenyevel is. A penzert megbocsatani sem tunik praktikusabbnak, mint a templomban karalni a megbocsatasert, vagy kis hulye cetliket venni. Tudod a pszichologusok szerint az epiti le legdurvabban sajat magadat, amikor tudod, hogy valamit tenned kene, itt a valasra gondolok, megse leped meg es hamis kozhelyekbe menekulsz. Csak itt van a ferjed meg a cafkaja, aki folyamatosan beletoljak az irrodat abba, amit ok ketten csinaltak. Az asztalboritasnal jobbat nem tudsz csinalni. Nem te leszel az elso, aki valik egy megcsalas utan. Az ilyen embereknekegmarad az onbecsulesuk, es a kozvelemeny is oket tamogatja. Amit te csinalsz, na azt szanalmasnak gondoljak. Ha pedig a ferjed most vagy kesobb ujra masba fogja martogatni a farkat, akkor mi lesz? Ha utana szerelmet vall, megint maradhat? A szenvedese nem azert volt, mert a lelkiismerete betamadta volna, hanem azert, mert lebukott. Az onhibajukon kivul esok erdemelnek masodik eselyt, nem azok, akik eljatszottak az elsot.
2023. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!