Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelt kérdés

Egy éve kiderült, hogy a férjem megcsalt mással, de nem botlás volt hanem bele is szeretett. Megbocsátottam neki, a nővel lezárta a dolgot. A ház, a hitel miatt tiszta lappal indultunk, meg a gyerekeink is azt hiszik a mai napig, hogy tökéletes, idilli házasságunk van. Nem akarjuk összetörni őket. A nő más városba költözött, de pár hete újra visszajött végleg.

Eladóként dolgozom és így sokszor látom. Nem sok bolt van ebben a kisvárosban, így kénytelen ide is jönni. De sose látok rajta szégyent, dühöt, semmit, csak néz egyenesen a szemembe úgy, hogy nekem kell félrenéznem. Normális hangvételben kommunikálunk, amikor szükséges.

De azt annyira nehezen nyelem le, annyira megalázónak tartom, hogy ha a visszajárója 100 Ft alatti összeg, arra mindig csak elmosolyodik és azt mondja "köszi". Vagy csak egyszerűen otthagyja a pulton.

Olyan érzést kelt bennem, hogy nesze rakd csak el azt a maradékot. Gondolom összefügg azzal, hogy mind tudjuk a férjemnek milyen érzései voltak felé irányulva.

Értitek miért megalázó ez nekem? Ti is így gondolnátok? Hogy viselkednétek a helyemben ezzel a nővel?



2023. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:

Nem, ezt a kérdést olvastam én is.

Ez a nő egy irodában dolgozik, 32 éves, mi a férjemmel negyvenesek vagyunk. És ha jól olvastam abban a kérdésben a pasi lányaként szereti a csajt, itt meg egyenest beismerte a férjem a helyzetet, nem pedig sumákolt meg hazudozott.

2023. jún. 29. 17:00
 52/86 anonim ***** válasza:
100%
Az is csalja a nejét, meg a tiéd is csal téged.
2023. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
86%
A fèrjedet kivágtam volna a helyedben, mint ahogy a picát is a boltból.
2023. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
95%

Nem ez a kérdés volt 50-es, amire én emlékszem itt tuti hogy a feleség pénztáros volt egy kisvárosban, és már szakítottak- a szerető meg a férj.

Sajnos töröltem, pár hetes kérdés volt akkor. De hátha valaki emlékszik még

2023. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
89%

#55

Arra én is emlékszem, de azt hittem, hogy rosszul emlékszem. xD


Megkellene keresni, megkeresed? xD

2023. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
100%
Majd a kérdező megkeresi
2023. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, neki fontos. :)
2023. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
95%

Miért kéne rajta szégyent vagy dühöt látni? Nem o csalt meg, hanem a férjed.


Azt lehet megalázni, aki hagyja. Ezentúl mosolyogva köszönd meg a vásárlást, és tekintsd egy normál vevőnek.

2023. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:
Meg fogom keresni mert ha ez a nő írta ki és olyanokat írt akkor végképp nem fogom megállni, hogy valamit odaszóljak neki.
2023. jún. 29. 18:54
 60/86 A kérdező kommentje:

Szégyent azért mert mégiscsak egy cafka aki rámászott egy foglalt családos férfira. Miért nem egy egyedülálló pasit nézett ki magának? Az ilyen típusú nőket semmibe nézem.

Dühöt meg azért mert mellettem maradt a férjem. Nem melette.

2023. jún. 29. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!