Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelt kérdés

Egy éve kiderült, hogy a férjem megcsalt mással, de nem botlás volt hanem bele is szeretett. Megbocsátottam neki, a nővel lezárta a dolgot. A ház, a hitel miatt tiszta lappal indultunk, meg a gyerekeink is azt hiszik a mai napig, hogy tökéletes, idilli házasságunk van. Nem akarjuk összetörni őket. A nő más városba költözött, de pár hete újra visszajött végleg.

Eladóként dolgozom és így sokszor látom. Nem sok bolt van ebben a kisvárosban, így kénytelen ide is jönni. De sose látok rajta szégyent, dühöt, semmit, csak néz egyenesen a szemembe úgy, hogy nekem kell félrenéznem. Normális hangvételben kommunikálunk, amikor szükséges.

De azt annyira nehezen nyelem le, annyira megalázónak tartom, hogy ha a visszajárója 100 Ft alatti összeg, arra mindig csak elmosolyodik és azt mondja "köszi". Vagy csak egyszerűen otthagyja a pulton.

Olyan érzést kelt bennem, hogy nesze rakd csak el azt a maradékot. Gondolom összefügg azzal, hogy mind tudjuk a férjemnek milyen érzései voltak felé irányulva.

Értitek miért megalázó ez nekem? Ti is így gondolnátok? Hogy viselkednétek a helyemben ezzel a nővel?



2023. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
81%
Az a "cafka" még mindig többet ér, mint te. Egy nagy 0 vagy.
2023. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
100%

"legszivesebben megütném"


Érdekes. A férjemnek meg megbicsatottal? O csalt meg, nem ez a nő, de rá haragszol?

Érdekesen vagy összerakva.

2023. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
92%

"Szégyent azért mert mégiscsak egy cafka aki rámászott egy foglalt családos férfira."


Bocsika, de nem o a cafka, hanem a férjed egy himrbanc.

2023. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, okè, ő sem szent, mert ha tudta, hogy lètezel, akkor egy ribizli, egy nőnek legyen már tartása, s ne családos fèrfira fájjon a foga, de sajnos fájhat, ilyen világot èlünk, mert hát mièrt ne??! Nem ő fogadotr neled hűsègety hanem a fèrjed. Őt kellene előszedni, a nő kièlvezte a helyzetèt, ha meg èrzelmek is voltak, na az aztán kemènyebb diò, ott aztán jòzan èsz nincs. Csak gondold el milyen èrzès volt anmo fülig szerelmesnek lenni, állandòan a másikat kìvánni stb. Èn is azt mondom sosem tennèk ilyet, nem egyezik az èrtèkrendemmel, de sose mondd, hogy soha! Engem is csaltak meg, a lány ròlam is tudott, utáltam èn is őt is, DE! Èn dobtam 7 èv után az exem, először pròbáltam èn is egbocsájtani, ő is sìrt-rìt, de nem ment, kìnlòdtam, aztán kiderült, hogy mèg leveleznek!!! Kavartak, hazudott össze-vissza! Na èn úgy dobtam ki, mint macskát szrni, húztam a bőröndöm a gcibe a cuccaimmal, ő meg szaladt rìva utánam 🤣 Tudod ki sajnálta. A hölgynek csak annyit üzentem, nem kìvánok több rosszat neked, csak annyit èpp, mint amit te okoztál másnak. Hát kèrem, a karma dolgozik, pár èvre rá a nagy szerelme őt is megcsalta ès szètmentek, pedig össze is voltak már költözve 🤭 Èn èrtem, hogy hitel meg ház, de ez a kutya már megdöglött...biztos meg akarod tartani, minden áron? Az a nő ott lesz a városban, ott lesz a boltban, ott lesz a gunyoros mosolya mindig, s azon fogsz kattogni most mièrt mosolyoghatott máskèpp, most mièrt nèzhetett olyan furán? Talán megint csal vele? Ez nem èlet lesz, hanem egy rèmálom. A gyerekek meg nem hülyèk, meg fogják tudni...
2023. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
100%
Az az egyedülálló "cafka" jól elszórakozott a TE hites uraddal, aki neked fogadott hűséget, mégis ő volt az, akibe beleszeretett, és hozzád meg csak a hitel miatt ment vissza. Tényleg ő a szánalmas, meg a r.ibanc? Látszik, hogy szétvet az ideg, de nem a nőre kell haragudni, ő nem vert át senkit, élte az életet, és élt a férjed által nyújtott lehetőséggel. A nő nem tartozott irányodba semmivel, és akármennyire is kényelmesebb rávetítetni minden dühödet, inkább magadba kellene nézni, meg a kedves uradba, hogy miért akadt meg a férjed szeme is inkább azon a nőn, mi az, amire téged már nem tart elég jónak, és miért a hitel az, ami a házasságotok alapja...A nő most is jól szórakozik, te meg agyvérzést kapsz, annyi benned az indulat. Biztos, hogy te nyertél?
2023. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
100%
Régen láttam már ennyire egybehangzó válaszokat. Érdemes lenne rajta elgondolkodni kérdező.
2023. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
100%

A féejed szeret?

Kétlem. Másik nőbe volt szerelmes, csak a hitelek és anyagiak miatt van veled. Ha ezek nem lennének, már rég a nővel élne.

2023. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
92%

Az nő egy c@fk@ kétség kívül, de a férjed egy ócska hímrib*nc, aki nem csak vele csal(t) meg hanem ki tudja mennyi más nőkkel!

Te hiába akarsz neki beszólogatni, fölösleges, hiszen a férjed mindig hűtlen lesz hozzád ameddig csak vele maradsz! Igazság szerint a férjednek sincs okod jelenetet rendezni, mert hagytad, hogy oda fajuljon a házasság, hogy félrelépjen. VALÓSZÍNŰLEG arról, hogy ide jutottál a te kezed is benne van rendesen. Félreértés ne essék nem azt állítom, hogy most te vagy a hibás, inkább azt, hogy te is hibás vagy, 50-50%.

Egy harmadik/negyedik/ötödik stb.személy csak oda mehet, ahol a kapcsolat gyenge lábakon áll! A férjed nemhiába "szeretett belé" más nőbe. Annak oka van, TALÁN az, hogy nem nézted férfinak, kevés, rossz volt a szex és ilyesmik.

Az lenne a legkézenfekvőbb megoldás, hogyha elválnál, mert életed végéig kísérni fog, hogy félrenyomogat a férjed. Legyen akivel akar és te is légy, akivel akarsz. A gyerekeid sokkal jobb közegben lennének hétvége apucival és nyugodt, kiegyensúlyozott anyucival, mint egy csalfával és depressziós/idegbeteggel.

Úgyis rájönnek előbb utóbb, hogy valami nagyon nem stimmel köztetek és abban fognak felnőni, nagyon rossz mintát visznek magukkal és ki fog hatni az ő életükre.

Azt szeretnéd?

2023. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
39%

"Egy harmadik/negyedik/ötödik stb.személy csak oda mehet, ahol a kapcsolat gyenge lábakon áll! "


Ezt sokan szeretnék hinni és ezáltal biztonságban érezni magukat, de vannak olyan férfiak (és nők is), akik simán félrelépnek jól működödő kapcsolatban is, A szerelem meg nem tart örökké, max. 2 év.

2023. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
92%

#70


Neked az nem gyenge kapcsolat, ahol az egyik fél nem szereti a másikat? ^^

2023. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!