Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelt kérdés

Egy éve kiderült, hogy a férjem megcsalt mással, de nem botlás volt hanem bele is szeretett. Megbocsátottam neki, a nővel lezárta a dolgot. A ház, a hitel miatt tiszta lappal indultunk, meg a gyerekeink is azt hiszik a mai napig, hogy tökéletes, idilli házasságunk van. Nem akarjuk összetörni őket. A nő más városba költözött, de pár hete újra visszajött végleg.

Eladóként dolgozom és így sokszor látom. Nem sok bolt van ebben a kisvárosban, így kénytelen ide is jönni. De sose látok rajta szégyent, dühöt, semmit, csak néz egyenesen a szemembe úgy, hogy nekem kell félrenéznem. Normális hangvételben kommunikálunk, amikor szükséges.

De azt annyira nehezen nyelem le, annyira megalázónak tartom, hogy ha a visszajárója 100 Ft alatti összeg, arra mindig csak elmosolyodik és azt mondja "köszi". Vagy csak egyszerűen otthagyja a pulton.

Olyan érzést kelt bennem, hogy nesze rakd csak el azt a maradékot. Gondolom összefügg azzal, hogy mind tudjuk a férjemnek milyen érzései voltak felé irányulva.

Értitek miért megalázó ez nekem? Ti is így gondolnátok? Hogy viselkednétek a helyemben ezzel a nővel?



2023. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a nő azt mondja, hogy tartsd meg...... az aprót és mosolyog akkor te is tudod mire gondol. Megbocsájtottál, ez ezzel jár.
2023. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy a csajnak van stílusa. 😅 Egy mosollyal és némi apróval atomjaira alázza a feleséget. 😂
2023. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
83%
Tartsd meg az aprót te mocskos állat
2023. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
86%
Tudja egyáltalán az a nő, hogy te vagy a feleség? 🙄
2023. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
100%
Írta h tudja
2023. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
66%
"A nő egyébként tudott rólam." - Hogy létezik, mint feleség, de azt tudja, hogy hogyan néz ki??? 🤔
2023. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy tudott rólam. Egy ideig együtt dolgoztak, volt hogy látott minket a férjemmel az utcán, köszönt is nekünk.
2023. jún. 29. 15:31
 28/86 anonim ***** válasza:
91%
Oké, azt hittem hogy csak úgy... Hát akkor lehetőség között van, hogy kiröhög, magában, lehet sajnál, hogy még mindig vele vagy. :/
2023. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
87%
A nő jelenlétének, felbukkanásának, a vele való kontaktnak sokkal kevésbé kellene megalázónak lennie mint a férjeddel megalkuvásodnak. Na az megalázóbb.
2023. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:
23 Pont ez esik rosszul, hogy csak nyájasan mosolyog, meg az apróra mondja, hogy hagyd csak köszi.... legszivesebben megütném, nem hazudik. Közben meg látom, hogy a boltban lesik más férfiak ő meg úgy tesz mintha észre se venné, ez is borzasztóan irritál ez a megjátszás .
2023. jún. 29. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!